0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

  • Шило
Показано: 2 з 2 товарів

Фільтри

  • Шило

Виріб:

Торгова марка:

Сортування:

---

Виріб:

Торгова марка:

1

Якщо Ви є власником банку або працюєте там кожен день, то прекрасно знаєте, що в повсякденній банківській роботі не обійтися без аксесуарів, які суттєво полегшують робочий процес і роблять його більш налагодженим.

Детектори для банкнот

Ні для кого не секрет, що працівники банків щоденно мають справу з великою кількістю банкнот. Тому детектор для банкнот – це незамінна річ для будь-якого банку. На превеликий жаль, підроблені купюри сьогодні зустрінеш не так рідко, та набагато краще витратитися один раз на спеціальний детектор для розпізнавання фальшивок, ніж потім зазнати величезні збитки із-за його відсутності. Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує Вам детектори для банкнот універсальний, автоматичний і інфрачервоний, які дозволять без зайвих зусиль ідентифікувати справжні гроші і розпізнати підробку. У нас в наявності тільки якісні детектори для банкнот від відомих світових виробників, в надійності яких Ви можете не сумніватися.

Лічильники для банкнот

Роботу касира істотно полегшить куплений у нас лічильник для банкнот. Замість витрачати час на перерахування великої кількості грошей вручну, варто просто скористатися цим апаратом, і Ви можете бути на 100% впевнені в точності його результату.

Пломбіратор для опломбування

Пропонуємо широкий асортимент інкасаторських сумок високої якості та надійності, а для офісних працівників Ви просто зобов'язані придбати лоток для грошей.

Пломбіратор у банку теж незамінний для опломбування скриньок, боксів, інкасаторських сумок тощо. Це металеві щипці для вдавлювання свинцевих і пластикових пломб. Виготовлені з якісних сплавів металу, вони прослужать Вам довго і належно. У нас Ви знайдете номерні, свинцеві, пластикові пломби і дріт для пломбування. Потрібні накладки і бандерольні стрічки? Звертайтеся в «Час-Пік», адже в нашому асортименті ці товари теж є.

Не зволікайте, замовляйте і купуйте банківські аксесуари в інтернет-магазині «Час-Пік», і Ви на власному досвіді переконаєтеся, що таке справжня якість.