0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Чорнильна ручка‚ чорнило

Показано: 16 з 16 товарів

  1

   Перова ручка — це ручка з наконечником у вигляді металевої пластинки, з якої чорнило переносяться на папір. Перові ручки бувають двох видів, що заправляються (з автоматичною подачею чорнила), і що не заправляються, які під час письма періодично занурюють у чорнильницю для набору порції чорнила.

   Сучасна перова ручка складається з корпусу з заправним механізмом, ємності для чорнила, і роздвоєного пера. На сьогоднішній день перові ручки масово застосовуються в школах, та як іміджевий пишучий інструмент, конкуруючи, правда, в цій сфері з гелевими ручками і ручками ролерами.

  Кріплення пера і параметри системи подачі чорнила ручок, як правило, узгоджені з певним типорозміром пера, і це дозволяє класифікувати перові ручки за типом пера:

  - відкрите перо – класичний тип характеризуються тим, що відкрита вся характерна поверхня пера. На перо часто наноситься гравірований малюнок.

  - напівзакрите перо відрізняється від відкритого тим, що корпус прикриває поверхню пера до отвору. Відмінність є чисто декоративною, і дозволяє виробникам встановлювати перо меншої ваги, що буває важливо при виготовленні пера з дорогоцінних металів.

  - закрите перо відрізняються тим, що майже вся поверхня пера, крім пишучого кінчика прихована під корпусом ручки. Вважається, що такі ручки пишуть більш гладко за рахунок меншої відстані від кінчика пера до місця його кріплення і дозволяють довше тримати невживану перову ручку у відкритому стані.

  Купити ручку будь-якого варіанту по доступних цінах Ви зможете відвідавши інтернет-магазин «Час-Пік».