0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 1 з 1 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид лампи:
   Потужність, W:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид лампи:
   Потужність, W:
   1

   Світлодіодні лампи TMKodak

   Сучасний світ переходить на сучасне економне світлодіодне освітлення. Ці освітлювальні прилади вдвічі економніші, ніж енергоощадні лампочки й порівняно вигідніші традиційних ламп розжарювання. Найбільш популярні види LED світильників: настільні, вуличні, стельові. Сфера застосування LED світильників надзвичайно поширена. Іх застосовують як основні лампи у власному будинку, офісі, виробничих приміщеннях, торгових центрах і розважальних клубах, а також для організації вуличного освітлення. Світлодіодні світильникиKodak практично не виділяють тепла під час роботи, що забезпечує захист від пожежі. 
    Світлодіодні LED прожектори повністю витісняють з ринку металогалогенні, ртутні і галогенні джерела світла. Ці освітлювальні прилади застосовуються для підсвічування вітрин магазинів, фасадів архітектурних споруд, комерційних, житлових, муніципальних і промислових будівель, відкритих просторів, різних територій, під'їзних шляхів, рекламних вивісок, щитів. Вони користуються попитом в дизайні інтер'єрів і ландшафтів. Дані вироби відрізняються надійною конструкцією та міцним корпусом. Прожектори кріпляться за допомогою скоби, що дозволяє легко змінювати напрямок потоку світла. Світлодіодні прожектори LED відзначаються економічністю, невибагливістю, яскравістю, підходять для установки на будь-якій висоті і для експлуатації у всіх кліматичних зонах. А тривалий термін служби забезпечують світлодіоди високої якості і технологічно розроблений драйвер.

      Вибрати та придбати Лед світильники Kodak, прожектори та змінні лампи можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.