0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 60 з 213 товарів

  Фільтри

   Торгова марка:

   Виріб:

   Матеріал:

   Розмір:

   Кількість розрядів:

   Колір:

   Діаметр:

   Об`єм:

   Сортування:

   ---

   Торгова марка:

   Виріб:

   Матеріал:

   Розмір:

   Кількість розрядів:

   Колір:

   Діаметр:

   Об`єм:

   Відобразити ще товари (60)

   Печатка – невід'ємна складова фірмового стилю компанії, свідчить про її солідність та статус. Сучасні темпи та рівень життя вимагають, щоб вона була максимально зручною, а також – створювала чіткі відбитки з точною передачею кольору.

   Виникнення перших печаток

   Відомо, що печатки використовувалися ще в епоху неоліту. Ними фіксувалися знакові історичні події. Знаменитий відбиток печатки Війська Донського сьогодні ми можемо спостерігати в музеях, як символ перемоги та безстрашності. Археологічні розкопки відкривають все більшу кількість предметів прадавніх цивілізацій з унікальними орнаментами – печатками того часу. У далекому ХІХ столітті актуальними були печатки із зображенням родового герба, а багато літераторів і художників використовували печатки зі своїми ініціалами або автографом. Зручність, престиж і знаковість винаходу зробило його популярним і сьогодні.

   Печатка – одна з основних складових офісного набору керівної ланки кожної престижної організації. Вона слугує свідченням укладення договорів, завірення різного роду юридичних чи бухгалтерських документів.

   Варто відзначити, що окрім свого прямого призначення сучасна печатка або штамп це інструмент демонстрації бренду та корпоративного стилю. Грамотно розроблений логотип, у поєднанні з якісною фурнітурою для печатки, стане свідченням серйозності організації.

   Сучасна фурнітура для печатки виготовлена з різних комплектуючих матеріалів, може мати різну форму та колір. Основні комплектуючі – оснастка та штемпельна подушка.

   Що таке оснастка печаткова та штемпельна подушка?

   Оснастка – частина печатки для її утримування в руці при відтиску, іншими словами – її корпус. Вони поділяються на ручні та автоматичні. Другий варіант більш сучасний та зручний, має ряд переваг над ручним. Він містить штемпельну подушку, її конструкція захищає кліше печатки від пошкодження, працювати з нею швидше та простіше, її відтиск більш чіткий та якісний.

   Штемпельна подушка – матеріал, що утримує чорнило печатки, та забезпечує його подачу при відтиску.

   Види штемпельної фарби

   Класифікація штемпельної фарби відбувається у залежності від її основи. Поділяють її на:

   1. Фарба штемпельна на спиртовій основі. ЇЇ перевага полягає у тому, що вона підходить до поверхонь, що не поглинають вологу. Однак, через вміст спирту у своєму складі, вона швидко висихає, а відтак і штемпельна подушка, до якої її застосовують.

   2. Фарба штемпельна на водній основі. Вона представлена широкою палітрою кольору. Цей вид найкраще підходить для нанесення на папір.

   3, Штемпельна фарба на масляній основі призначена для маркування та нумерації на етикетках та квитках.

   Купити фарбу штемпельну, чорнило для печатки, або ж туш Ви можете у даному розділі нашого інтернет-магазину.

   Правильно підібрана фурнітура для печаток та фарба дозволять швидко, зручно та якісно проставляти печатки на документах, чим забезпечать ефективність роботи та своєчасне оформлення документації.

   Купити штемпельну продукцію Ви можете оформивши замовлення через «кошик» інтернет-магазину «Час-Пік». У нас представлений широкий асортимент оснасток, штемпельних подушок, фарб, та усіх інших необхідних аксесуарів для печатки.