0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 233 товарів

Подушка змінна
8.28 грн.

Сьогодні фурнітура для печаток більш ніж популярна. Саме печатка є невід'ємною складовою фірмового стилю компанії і свідчить про солідність і про високий статус організації. Сучасна печатка повинна бути не тільки зручною у використанні, але і максимально точно відображати корпоративні кольори підприємства.

Історично відомо, що печатки використовувалися ще в епоху неоліту і саме завдяки такому пристосуванню фіксувалися знакові історичні події. Знаменитий відбиток печатки Війська Донського сьогодні ми можемо спостерігати в музеях, як символ всепереможності і безстрашності. Археологічні розкопки відкривають все більшу кількість предметів прадавніх цивілізацій з унікальними орнаментами - печатками того часу. У далекому 19 ст., актуальними були печатки із зображенням родового герба, а багато літераторів і художників використовували печатки зі своїми ініціалами або автографом. Зручність, престиж і знаковість винаходу зробило його популярним і сьогодні.

В престижних організаціях печатка є однією з основних складових офісного набору керівної ланки організації. Завдяки печатці укладаються важливі договори і формулюються юридичні документи. Крім того, печатка або штамп - це сучасний інструмент демонстрації бренду підприємства. Грамотно розроблений логотип у поєднанні з якісною фурнітурою для печатки не тільки дозволяє демонструвати відомий бренд підприємства, але і забезпечує швидку роботу з важливими документами і договорами.

Сучасна фурнітура для печатки виготовлена з різних комплектуючих матеріалів і буває різної форми і кольору. Основні комплектуючі - оснастка та штемпельна подушка. Важливим є правильність вибору фурнітури для печатки, так як від якості і практичного дизайну пристосування залежить продуктивність і зручність офісної роботи співробітника.

Компанія «Час-Пік» пропонує широкий асортимент фурнітури для печаток на будь-який смак. Ми подбали про максимальний вибір різних моделей фурнітури для печаток відомих торгових марок TRODAT, COLOP, які будуть не тільки практичними у використанні, але і грамотно презентують бренд Вашого підприємства.