0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Фізичний. Глобус купити, ціна

Показано: 6 з 6 товарів

Тип Глобусу:

  • Фізичний
1

Якщо колись шкільний глобус можна було побачити майже в кожному будинку, сьогодні його цілком замінили карти в мережі інтернет. А даремно! Адже краще ніж глобус ніщо не допоможе прищепити Вашій дитині любов до географії і розвивати просторове уявлення про світ. Якщо ваша дитина цікавиться подорожами, то такий подарунок, як маленька модель земної кулі, безперечно її вразить.

Крім того, сучасні глобуси - це не тільки невід'ємний атрибут уроків з географії, але і стильний аксесуар, який підходить до будь-якого інтер'єру. А глобуси з підсвічуванням стануть просто неперевершеним подарунком вашому чаду, адже вдень на них можна вивчати материки, океани і країни, а ввечері вони перетворюються в чарівний нічник.

Хочете здивувати свою дитину не лише оригінальним, але і корисним подарунком, замовляйте глобуси в нашому магазині. У нас ви знайдете широкий асортимент цієї продукції на будь-який смак, а головне за доступними цінами. Глобус фізичний, політичний, з підсвічуванням і без, і навіть оригінальний глобус України. Класичні глобуси, а також виготовлені в ретро-стилі – все це є у нас, Вам тільки потрібно вибрати. Ми пропонуємо Вам як звичайні дешеві глобуси, які ідеально підійдуть для вивчення географії, так і більш дорогі варіанти з подвійними картами, де при включенні підсвічування з'являється політична карта світу.

Глобус – це ідеальний подарунок не тільки для дитини, але і для будь-якого дорослого. Адже такий аксесуар на робочому столі завжди буде вигідно виглядати. Глобус не тільки підкреслює оригінальність його власника і говорить про любов до подорожей, але і характеризує людину, як інтелектуала з вишуканим смаком. Він сподобається людям, які ностальгують за минулим, схильні до романтики, а також тим, хто любить пригоди і подорожі.

Хочете порадувати близьку людину приємним і оригінальним подарунком? Замовляйте або купуйте глобуси на будь-який смак у «Час-Пік», за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк.