0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Фільтри

   Іграшкова техніка для хлопчиків


   Ні для кого не секрет, що дитячі машинки – одна з найпопулярніших іграшок для хлопчиків, з якою нерозривно пов'язане дитинство Вашого малюка. Машинки-брязкальця, машинки-конструктори, розкладні та радіокеровані машинки – це ще далеко не весь асортимент автомобільних іграшок.

   Для кожного хлопчика машинка - це найкращий подарунок на День народження, іменини, сюрприз під новорічну ялинку чи на будь яке інше свято. Саме тому купуючи дитячі машинки, Ви завжди можете бути впевнені, що Вашому малюкові вони неодмінно сподобаються.

   Купити дитячі машинки Ви можете на сайті інтернет-магазину «Час-Пік». Ми пропонуємо широкий асортимент іграшкових машинок на будь-який смак, від мініатюрних гоночних авто, до габаритних радіокерованих машинок, які стануть улюбленою розвагою кожної дитини.

   Іграшкові машинки

   Ми пропонуємо Вам іграшкові машинки відомих виробників, якість яких вже перевірили на собі тисячі наших клієнтів. Не сумнівайтеся, наші машинки екологічні і безпечні для здоров'я Вашої дитини. Вони зроблені з якісних і надійних матеріалів і покриті чудовими фарбами, завдяки яким ці іграшки стійкі до механічних пошкоджень і ще довго будуть виглядати, як нові.

   У нашому асортименті машинки для дітей різного віку, від немовлят до молодшого шкільного віку. Якщо звичайні пластикові дитячі машинки можна купувати для малюків, то радиокеруючі краще підійдуть для старших дітей –від 5 до 10 років. Якщо ж ви все-таки хочете придбати своїй дитині цікаву модель, а він ще не досяг 5-річного віку, придбайте для нього музичну машинку, яка стане його улюбленою іграшкою.

   Не витрачайте свій дорогоцінний час на довгі пошуки дитячих машинок в магазинах, замовляйте іграшкові автомобілі на нашому сайті в місті Київ, Львів, Луцьк, і Ви отримаєте відмінну якість, швидку доставку і європейський сервіс.