0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Стиральні гумки, ластіки купити, ціна

Показано: 53 з 53 товарів

1

Стиральна гумка є практичною і зручною канцелярською приналежністю, як для офісних співробітників, так і для школярів або студентів. Як частина класичного канцтоварного набору, саме стирательна гумка виступає допоміжним елементом, як при роботі з кресленнями, так і при побудові складних математичних графіків. Інженери - проектувальники виконуючи точні креслення і схеми, за допомогою спеціального грифеля, приділяють особливу увагу якості стиральної гумки. Саме професійна стиральна гумка швидко та акуратно видаляє простий олівець і забезпечує відмінний кінцевий результат без додаткових забруднень. Можливість швидко видалити грифель з паперу виступає гарантом охайно виконаної роботи в поставлені терміни.

Стиральна гумка - це потрібний і практичний виріб з невулканізованної гуми, яка дозволяє швидко видалити простий олівець з будь-якої поверхні. Сьогодні стиральні гумки пропонуються, як самостійний елемент канцелярського приладдя, так і як допоміжний - у наборі з простим олівцем. Крім того, сучасні фірми-виробники пропонують не тільки класичну стиральну гумку білого кольору, але і пристосування різних кольорів і ароматів. Щільний матеріал дозволяє реалізовувати будь-яку модель стиральної гумки і фарбувати у різні кольори. Так, для школярів пропонуються яскраві, ароматні і ексклюзивні моделі стиральних гумок у вигляді різних предметів, а на стиральних гумках офісних співробітників легко можуть красуватися фірмовий логотип організації. М'яка стиральна гумка є більш зручною у використанні і не залишає слідів на папері. При виборі стиральної гумки важливо звернути увагу і на фірму-виробника, так як укріплений на ринку бренд є гарантом якості та довговічності пристосування.

Компанія «Час-Пік» пропонує широкий вибір стиральних гумок від відомих брендів за доступною ціною. Завдяки зручній фотогалереї сайту Ви легко зможете вибрати необхідну модель стиральної гумки. Сучасні і якісні стиральні гумки різних розмірів, форм і кольорів є не тільки довговічними, але і зручними у використанні. В нас Ви можете купити гумки за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк.