0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

  • Політична
  • Адміністративна
Показано: 16 з 16 товарів

Фільтри

  • Політична
  • Адміністративна

Торгова марка:

Виріб:

Масштаб:

Розмір карти:

Матеріал:

Тип Карти:

Сортування:

---

Торгова марка:

Виріб:

Масштаб:

Розмір карти:

Матеріал:

Тип Карти:

1

Карти географічні у мандрівці

Для любителів географії та людей, які мають пристрасть до подорожей, ми пропонуємо широкий асортимент настінних географічних карт. Вони розширять Ваше уявлення про світ, дозволять краще орієнтуватися по земній кулі, Європі чи Україні. Карта знадобиться перед подорожжю для планування маршруту та у самій мандрівці, щоб відстежити своє місце перебування та напрямок подальшого руху. Якщо Ви плануєте поїздку автомобілем, не завадить купити карту автодоріг. В інтернет-магазині «Час-Пік» Ви знайдете карти автодоріг областей, зокрема Львівської, а також загальну карту доріг України. Вигідною пропозицією є комплекти карт, які також можна замовити в даному розділі нашого інтернет-магазину.

Географічні карти як елемент декору

Сьогодні настінна карта виконує роль стильного елементу для оздоблення інтер'єру. Вони доречно виглядають у будь-якому приміщенні. Цікавим акцентом вона буде у робочому кабінеті. Карта у дитячій кімнаті буде виконувати не лише декоративну, але й пізнавальну та навчальну функцію. Дитина з інтересом досліджуватиме на ній нові материки, країни, міста, буде запам’ятовувати їх назви та розташування.

Географічні атласи та карти для навчання

У нас Ви можете придбати фізичну, загальногеографічну та політичну карту світу, Європи, фізичну й адміністративну мапу України, а також карти окремих областей. Чудовим пізнавальним подарунком для Вашої дитини стане ілюстрована карта України. Вона допоможе краще зорієнтуватися в нашому рідному краї. «Карти географічних відкриттів», «Карта світу: тварини», різного роду тематичні атласи розширять кругозір і поглиблять знання Вашого чада. Для любителів астрономії в нашому асортименті є карта зоряного неба, а також земля у космосі.

Географічні карти розвивають просторове мислення, стимулюють уяву і спрагу пізнання світу. Купити настінні карти в місті Київ, Львів, Луцьк ви можете в магазинах мережі «Час-Пік» або оформивши замовлення з доставкою по всій Україні через наш сайт.