0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 8 з 8 товарів


1

Всі батьки рано чи пізно стикаються з тим, коли потрібно закуповувати картонно-паперові вироби для школи – зошити, щоденники, альбоми для малювання, атласи та контурні карти. Дуже часто це справа займає більше часу, ніж хотілося б, адже якщо для нас, дорослих, найважливіше – це якість, для нашого чада на першому місці стоїть красивий і яскравий малюнок на обкладинці. Тому разом з дитиною доводиться бродити по магазинах, щоб знайти ідеальне поєднання якості та оригінального дизайну.

Проте чому б Вам не спростити собі життя? Магазин «Час-Пік» пропонує широкий вибір картонно-паперових виробів для школи на будь-який смак. Яскраві кольорові обкладинки надихнуть вашу дитини до творчості і неодмінно сподобаються йому, а Вас тим часом задовольнить незмінна якість пропонованого нами товару. Внутрішній блок зошитів, блокнотів і щоденників виготовлений із спеціальних сортів паперу, писати і малювати на яких дуже легко і зручно. А наші альбоми для малювання зроблені з паперу високої щільності, яка дозволить малювати олівцями, фарбами, фломастерами і тушшю.

Ми пропонуємо Вам тільки сертифіковану екологічну продукцію відомих виробників, яка стане прикрасою і помічником у шкільному житті вашої дитини. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете все необхідне для навчання: атласи і контурні карти на уроки географії, набори кольорового паперу і картону, зошити і блокноти як для дівчаток, так і хлопчиків, альбоми для малювання і папки для креслення, зошити для нот на уроки музики, а також щоденники і в тонкій і в твердій палітурці. І все це за максимально доступними цінами, яких Ви не знайдете ні в одному магазині.

Не втрачайте свій час на пошуки Ви можете купити картонно-паперові вироби для школи в «Час-Пік» за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк. Ви отримаєте продукцію, якість якої підтверджено досвідом, часом і сотнями наших вдячних покупців та постійних клієнтів.