0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Папка меню, для підпису купити, ціна

Показано: 19 з 19 товарів

1

Папка меню - один з найважливіших елементів ресторану і кафе, за яким відвідувач судить про якість обслуговування, стиль закладу, креативность і просто повазі до клієнта. Кожен відвідувач, який приходить в Ваш заклад, хоче відчути себе особливим клієнтом. Отримавши папку меню, навіть не встигнувши розкрити її, він повинен знати - тут подбають про його комфорт і задовольнять всі його побажання. Тому купити папки меню пристойної якості - це не примха, а необхідність.

Якісні папки меню - це перспективне вкладення в імідж закладу. Вони повинні поєднуватися як із загальним стилем ресторану, кафе або бару так і відповідати його назві.

Адресна папка відноситься до виду персоналізованих папок. Традиційно, вона використовується при якомусь зручному випадку. Наприклад, якщо це папка вітальна, то вона швидше за все буде використана в якості додаткового елементу привітання імениннику в особливо важливих випадках. Для солідних круглих дат існує спеціальна папка на ювілей, на обкладинці якої витиснена потрібна дата. Звичайно, якщо на те буде бажання клієнта, така папка може бути забезпечена додатковим тисненням, що містить як ім'я ювіляра так і привід для святкування.

Вітальні папки купити найкраще в інтернет магазині «Час Пік», так як саме цей магазин відомий своїми високоякісними канцелярськими виробами і товарами для офісу.

Додатково до цього, адресні папки можуть використовуватися і в інших обставинах. У продажу є папки з шаблонним написом «На підпис» або «Для доповіді», які застосовуються в зазначених ситуаціях.

При виготовленні адресних або вітальних папок використовуються різні матеріали. Наприклад, папки високої цінової категорії виготовляються із високоякісної натуральної або не менше високоякісної штучної шкіри. Будь-яка з них може бути забезпечена привабливою закладкою.