0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Папка на блискавці купити, ціна

Показано: 23 з 23 товарів

1

Чистота на робочому столі приводить в порядок думки, ну а впорядкованість документів — це запорука якісної роботи офісу, фірми, загалом будь-якого підприємства. Щоб знайти певні документи потрібно, щоб всі ці документи зберігалися згідно з датою надходження на стіл, щоб вони не зіпсувалися — зберегли презентабельний зовнішній вигляд на той випадок, якщо потрібно буде ще раз яким-небудь з них скористатися для звітності.

Хочете дізнатися який спосіб зберігання допоможе найкращим чином вберегти цінні папери від негативного впливу навколишнього середовища? Спробуйте купити папку на блискавці! Вона зручна в транспортуванні, еластична, прозора, і ще папка на блискавці — це найбільш бюджетний варіант для збереження важливих документів!

Чому варто вибрати саме такий спосіб зберігання ваших паперів? Якщо Ви часто берете участь у конференціях або робите ділові поїздки, то папка для паперів на блискавці — це саме те, що Вам потрібно! Вона надійно захистить ваші документи під час транспортування від пилу, бруду, води, а надійна змійка не дозволить втратити цінні папери. Папка на блискавці А4 — це економічний і зручний варіант зберігання документів.

Папка на блискавці А4 — допоможе зберігати і транспортувати роздруковані на аркушах стандартного розміру документацію.

У свою чергу, папка на блискавці А5 допоможе надійно захистити платіжки і рахунки більш маленького розміру, ніж стандартні документи.

Купити папку на блискавці за найкращою ціною у м. в Київ, Львів, Луцьк Ви можете в компанії Час-Пік.