0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Папка на гумку, липучку купити, ціна

Показано: 49 з 49 товарів

1

В канцелярії папок на гумку є кілька видів. Це може бути як звичайна папка з резинкою для закривання, яка як не можна краще підійде для щоденного використання, або ж це може бути досить містка папка-бокс на резинці. Папки такого роду зазвичай забезпечуються не тільки гумками, але і трьома клапанами, за допомогою яких можна надійно утримувати документи всередині.

Папка на гумках виготовляється в різних форматах і самих різних кольорів. Особливо актуальною папка з гумкою може бути в тому випадку, коли планується досить часте розкриття і закривання цього ділового аксесуара.

У більшості випадків, папки на гумках представляють із себе досить прості вироби, що не потребують певного догляду, але і зустрічаються більш просунуті моделі, забезпечені тканинним кантом по всій довжині папки. Завдяки такому канту, ваша папка буде надійно захищена від стирання і прослужить Вам набагато довше.

Практично будь-яка папка є невід'ємною частиною будь-якого діловодства. Вона дає можливість зберігати важливі документи в цілості, захищати їх від впливу навколишнього середовища і перешкоджати небажаного зминання, яке можливо при транспортуванні.

Найбільш поширеним форматом офісної документації є формат А4, тому папки формату найчастіше зустрічаються в різного роду канцелярських магазинах. Але зустрічаються не тільки пластикові папки на гумках, але і папки з ламінованого картону або зі шкіри.

Папка-бокс на резинці представляє з себе декілька більш потовщений варіант звичайної ділової папки на гумках. Виготовляється вона з того ж поліпропілену. Це ідеальний варіант для перенесення, а також довготривалого зберігання досить об'ємних документів. Туди ж можна покласти й інші матеріали, які не поміщаються в звичайну офісну папку. Методом закриття служать всі ті ж гумки, а на корінці є спеціальне місце для маркування вмісту, як у сегрегаторов, завдяки якій істотно спрощується її подальша ідентифікація.

Купити папку на гумку за найкращою ціною Ви можете на сайті Час-Пік.