0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

  • Пазли
Показано: 57 з 57 товарів

Фільтри

  • Пазли

Торгова марка:

Виріб:

Матеріал:

Кількість штук:

Методика:

Сортування:

---

Торгова марка:

Виріб:

Матеріал:

Кількість штук:

Методика:

1

Настільні та напольні ігри

Настільні ігри – наше улюблене заняття ще з самого дитинства. Адже кожен з нас колись грав у ерудит, морський бій або лото. Ігри допомагають дитині розвивати логічне мислення, моторику рук, орієнтацію в просторі, підвищувати свій інтелектуальний рівень та просто корисно, цікаво проводити свій вільний час.

Пропонуємо широкий асортимент настільних ігор, разом з якими Ваша дитина зануриться в захоплюючий казковий світ, розвиваючи свої навички і поглиблюючи знання. Запитаєте, як же правильно вибрати настільні ігри для дітей? Найважливіший критерій – це вік Вашого малюка. Якщо Ваша дитина ще зовсім маленька (1-2 роки), для неї ідеально підійдуть дитячі кубики і лото, в яких потрібно підбирати однакові картинки або фішки певного кольору. Це навчить дитину будувати асоціативний ряд і розпізнавати об'єкти або кольори.

Розвиваючі настільні ігри

Для дітей віком від 3 до 6 років цікавою та пізнавальною буде настільна гра з різноманітними маршрутами, де потрібно кидати гральні кістки і пересуватися на швидкість, отримуючи певні бонуси, або навпаки – штрафи. Така гра розвиває навички оринетации в просторі, покращує логіку і допоможе освоїти ази математики.

Словниковий запас поліпшить гра – «Поясни слово», координацію рухів – всім відомий «Твістер». Для дітей старшого віку можна купити такі настільні та розвиваючі ігри, як «Морський бій», «Монополія», «Гра в слова», «Ерудит» та багато інших.

За допомогою настільних ігор Ви забезпечите своїй дитині цікаве і активне дозвілля, поліпшите його інтелектуальний рівень та ерудицію, а головне – подаруєте нове улюблене заняття. Погодьтеся, настільні ігри набагато корисніше, ніж час, проведений за комп'ютером.

Не зволікайте, купити настільні та розвиваючі ігри для дітей прямо зараз в місті Київ, Львів, Луцьк,  Ви отримаєте якісну продукцію за доступними і вигідними цінами. Можете не хвилюватися, ми гарантуємо Вам зручну систему доставки і справжній європейський сервіс. Співпраця з нами залишить у Вас тільки позитивне враження.