0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Зовнішні акумулятори Power Bank

01.11.2016

На сьогоднішній день дуже актуальна тема максимальної тривалості роботи батареї, або так званий  Power Bank для різних мобільних пристроїв, будь то телефон, планшет, плеєр чи портативна колонка.

Особливо часто це стосується одного з найбільш популярних гаджетів - мобільного телефону, враховуючи модну останнім часом тенденцію, мати смартфон з великим екраном, а такі габарити вимагають хороших ємностей акумуляторної батареї.

Сьогодні ж є можливість придбати портативний зарядний пристрій (power bank) для телефону, планшета, портативної колонки  і продовжити автономну роботу вашого пристрою. Вам всього лише необхідно підключити ваш розряджений апарат через USB роз'єм до портативного акумулятора і Ваш смартфон знову в робочому стані.

   
            

Але не всі ми розбираємося, як правильно вибрати собі цю портативну зарядку.

По-перше, ємність зарядного для смартфона - одна з найважливіших характеристик, завдяки якій можна дізнатися на скільки часу можна продовжити роботу пристрою. Ця величина вимірюється в mAh і коливається від 1000 до 50000.

Якщо необхідно підзарядити телефон для декількох нетривалих дзвінків, або для того, щоб дотягнути до будинку, то достатньо буде недорогої зарядки ємністю близько 2000 mAh.

А от якщо Вам потрібно проводити кілька разів зарядку, наприклад у походах, на риболовлі, в тривалих подорожах, або Вам потрібно забезпечити зарядкою кілька гаджетів тоді вам необхідні більш дорогі і ємні зовнішні акумулятори.

По-друге, сила струму зовнішньої зарядки - ще один не менш важливий параметр, який вимірюється в амперах, і досягає від 0,5 А до 2 А. Важливо звернути увагу, щоб сила струму зарядки була не менше сили струму вашого пристрою, інакше час зарядки значно збільшиться.

Купити Power Bank можна в нашому інтернет-магазині Час-Пік. Наш менеджер з радістю зорієнтує Вас і допоможе обрати найкраще рішення! Приємних Вам покупок!

http://www.chaspik.ua/zovnshn-akumulyatori-power-bank-c915/