0Кошик

Канцтовари з зобаженнями Євгенії Гапчинської

Картини Євгенії Гапчинської - відомої української художниці, яка називає себе не інакше як «Постачальник щастя №1», вже давно припали до душі як українським, так і зарубіжним шанувальникам сучасного мистецтва. Головні герої її полотен - маленькі смішні дітки-янголята. Ці милі принци і принцеси раз у раз об'їдаються шоколадом, із задоволенням позують в новому вбранні і зовсім не по дитячому міркують про вічне: «Мені все одно, де жити, тільки б жити з тобою».

Вже давно не секрет, що на сьогоднішній день Євгенія Гапчинська є однією з найдорожчих художниць України. Нерідко ціни на її картини досягають сум в десятки тисяч доларів, а то й вище, а її роботи знаходяться в європейських музеях та приватних колекціях поціновувачів мистецтва.

Але все ж безтурботне дитяче «Щастя» від Гапчинської цілком доступно, наприклад, вхід в галереї, які є в Києві, Одесі, Дніпропетровську завжди вільний для відвідувачів. У нашому інтернет-магазині Ви можете купити блокнот Гапчинської формату А5 і А6. Блокнот від Гапчинської стане безпрограшним варіантом для подарунка дівчині, подрузі, мамі, бабусі, адже жінки люблять маленьких дітей, а пустотливі казкові янголята від Гапчинської напевно не залишать їх байдужими

У нашому інтернет-магазині Ви завжди можете вибрати і купити блокнот та запакувати його у подарунковий пакет від Євгенії Гапчинської.