0товарів на суму0 грн.

032 235-08-58

  • 032 235-08-58
  • 067 67-11-253
  • 099 22-83-083
  • 063 27-77-626
0товарів на суму0 грн.
Показано: 35 з 35 товарів

Торгова марка:


1

Без офісного паперу не проходить, мабуть, ні один робочий день в компанії, підприємстві чи організації. Незважаючи на розвиток електронних технологій, вся необхідна документація: звіти, накладні, розрахунки, проекти, досі традиційно оформляється і зберігається в паперовому варіанті.

Саме тому керівнику дуже важливо закупити якісний папір з кращими характеристиками, яка не тільки забезпечить якісний друк документів, але і не зіпсує техніку - принтери, сканери, ксерокси. Адже все це коштує чималих грошей.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити офісний папір форматів А3, А4 і А5 за максимально доступною ціною. Стандартним кількістю аркушів в пачці є 500, але ми пропонуємо Вам також і економ-варіанти – 250, 100 аркушів у комплекті.

В асортименті нашого сайту лише перевірені досвідом тисяч споживачів виробники, продукція яких вже не один рік славиться незмінною якістю на світовому ринку. Ми пропонуємо Вам французький папір Double (класу А), Smart Copy (класу B), Smart Eco (класу B), Smartist (класу C) на будь-який смак і різної цінової категорії, в залежності від ваших потреб.

Якісний папір А класу чудово підійде для друку презентаційних і рекламних матеріалів, трохи дешевше, але не менш якісним є папір класу В, а для повсякденного користування вибирайте папір C класу, і Ви не помилитеся.

Виробники, продукція яких представлена в нашому інтернет-магазині, подбали про те, щоб мінімізувати рівень так званої паперового пилу. В результаті чого друк на офісному папері, який ми пропонуємо Вам буде чітким і якісним, а техніка завжди буде працювати, як нова, не засоряючись. Ідеальною є також і білизна офісного паперу, яка теж сприяє якісному друку.

В магазині «Час-Пік» Ви можете купити офісний папір А3, А4 і А5 на нашому сайті за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк, і ви на власному досвіді переконаєтеся, що таке ідеальне співвідношення ціни та якості.