0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Олівці пастельні купити, ціна

Показано: 4 з 4 товарів

1

Малювання за допомогою художньої пастелі – техніка, яку полюбили багато художників, як серед початківців, так і серед тих, хто працює на професійному рівні. Секрет у тому, що з її допомогою можна цікаво розставити акценти і надати малюнку своєрідних ніжних відтінків.

У нашому магазині Ви можете знайти пастель в широкому асортименті, різних відтінків і видів. Пастель буває суха, м'яка, тверда, акварельна, а також масляна. Остання ідеально підходить для художників-початківців, в тому числі для дітей. З її допомогою можна створювати художні шедеври не тільки на папері, але і на будь-яких поверхнях, наприклад, картон або дерево. Суха пастель надає малюнку яскравих кольорів, а акварельна, якщо розмити пастельні штрихи водою, перетворює малюнок в живопис аквареллю.

Потрібні чіткі лінії? Використовуйте тверду пастель, а для нанесення фону і переходів у відтінках ідеально підійде м'яка пастель.

На нашому сайті Ви також знайдете різні за формою пастелі – у вигляді крейди і олівців. Для вашої дитини краще купувати другий варіант, адже малювання пастельним олівцем просте, зручне і не забруднює руки маленького художника. Пастельним олівцем легко намалювати дрібні деталі і контури, крейда ж потрібні для нанесення фону.

Ви можете зупинитися на одному з видів пастелі, або спробувати кілька, щоб знайти підходящий саме для Вас варіант. Однак яку б пастель Ви не вибрали, можете не сумніватися в її незмінній якості. Ми пропонуємо Вам продукцію відомих світових виробників Faber-Castell і Memoris-Precious якість яких перевірена часом і досвідом.

Замовивши пастелі у нас, Ви отримаєте чудовий товар за вигідну ціну. Потрібна доставка? Довго чекати не доведеться! Ми зробимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені співпрацею з нами і ще раз придбали у нас потрібні Вам товари. Адже «Час-Пік» - це гарантована якість, відмінний сервіс та оптимальна ціна.