0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Шкільні канцтовари Баранчик Шон

Каталог продукції Баранчик Шон

Ти не занадто часто буваєш за межами міста і не можеш собі навіть уявити, що може там творитися. Сьогодні ми хочемо розповісти тобі про забавного пластилинового персонажа – баранчика Шона. Хоч він і не вийшов ростом, але зате заслужено користується авторитетом на фермі, завдяки розуму та кмітливості. А ще баранчик Шон не може прожити ні дня без пригод. Він любить пізнавати щось нове, постійно експериментуючи радісно ділитися своїми досягненнями з друзями.

Не вірте, якщо вам скажуть, що життя на фермі зовсім не цікаве. Якщо там живе бешкетник Баранчик Шон, то нудьгувати не доведеться нікому. Цей непосида Шон збирає навколо себе галасливі компанії друзів. До речі, фермер навіть ні про що не підозрює. Він вважає, що у нього живуть звичайні тварини. Але тільки варто йому відвернутися, як тут же починаються різні пригоди. Компанія ганяє в футбол, співає, танцює і навіть грає в шашки.

ПП «Час-Пік» пропонує Вам серію шкільних канцтоварів з улюбленими героями. Ви можете придбати папки для зошитів, пластилін, крейду, фарби акварельні та гуашеві, кольоровий папір та картон та ще багато інших товарів Вам запропонує інтернет-магазин Час-Пік. 

Детальніше за посиланням: БАРАНЧИК ШОН