0товарів на суму0 грн.

032 235-08-58

  • 032 235-08-58
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Важливу роль в роботі з паперовими носіями інформації відіграють папки и файли. В кожній установі чи організації яка працює з паперами неодмінно виникає потреба в захисті цих паперів, їх систематизації та належному зберіганні. Папки використовують практично всі, в кожної людини в дома чи на роботі є файл для документів та різноманітні папки.

Файл є найпоширенішим  засобом для захисту та збереженя відносно не великої кількості листів паперу. Самий популярний файл це файл А4, завдяки своєму розміру в нього ідеально вміщается лист паперу розміром 210 на 297 мм, або ж А4 формату – стандартний лист паперу який массово використовуєтся в повсякденній роботі. Файл надійно захищає лист паперу від фізичного ушкодження, від вологи, документ який зберігаєтся в файлі не втрачає зовнішній вигляд під час робот из ним. Окрім, А4 формату існують файли інших розмірів, наприклад файл А3, або файл А5 формату, однак вони меньш популярні ніж а4 формат.

Що ж робити, якщо паперів дуже багато і вони займають декілька файлів ? Готових рішень є багато. Можно взятии папку сегрегатор, або як її ще називають папка на кільця. В конструкції папки є декілька металевих кілець, переважно 2, які видкриваются, дозволяючи вставити в неї файли. Сортуємо і розкладаємо папери по файлах а потім підшиваємо ці файлі в папку сегрегатор.  Сучасний ринок пропонує широкий вибір папок сегрегаторів – Ви можете обирати по типу обкладинки – картонні папки, ламіновані, пластикові, по кількості кілець в середині – два кільця, 4 кільця. Існують папки для файлів А5 формату, до дуже зручно для зберігання банківських квітанцій і платіжок. Кольорова гамма і різноманітність малюнків взагалі вражає.

Можна піти іншим шляхом – якщо в Вас не має бажання використовувати сегрегатор на кільця, для цього випадку є папка з файлами. Це пластикова папка, в середині якої вже є вклеєні 10, 20, 30 або більше файлів. Така папка у Використанні не потребує додаткових файлів однак це може бути як перевагою такої папки, так і недоліком – може виникнути ситуація коли в папці закінчилися вільні файли, а існує потреба додати ще декілька листів паперу.

Звичайно ж можна зберігати документи не використовуючи файли, а зберігати та транспортувати документи відразу в папках. Серед папок велика кількість таких виробів – це може бути і папка з притиском, і папка на гумці, на блискавці. Серед папок призначених для збереження документів дуже популярною є папка конверт, папка на кнопку. Їх виготовляють з прозорого, матового або непрозорого пластику, різних кольорів, з різними фактурами та малюнками. Папки конверт з картону вражають різноманіттям кольорів та малюнків. Давно пройшли ті часи коли при словах папка канцелярська люди уявляли собі одноколірну картонну або пластикову папку. Сучасна папка з самими незвичними на перший погляд зображеннями прикрасить робоче місце, дозволить виразити індивідуальність, зайвий раз підкреслить смак власника.

Магазин Час Пік пропонує Вам широкий вибір папок для вашої оселі та офісу. Завжди до Вашого вибору пластикові папки, зшивачі, папки на кільця, сегрегатори. В асортиментному ряді є обкладинки для книг та підручників, бейджі, візитниці, файли та роздільники. Замовляйте потрібну Вам папку не виходячи з дому. В нас Ви можете купити папки‚ файли‚ обкладинки за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк.