0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 60 з 67 товарів

  Фільтри

   Торгова марка:

   Виріб:

   Наповнення:

   Кількість відділень:

   Сортування:

   ---

   Торгова марка:

   Виріб:

   Наповнення:

   Кількість відділень:

   Пенал без наповнення на блискавку TIKI, 1 відділення, тканевий, 12 х 19 х 2,5 см, мікс 53118-TK
   Середня оцінка: 4 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Не оцінено
   38.94

   Пенал без наповнення на блискавку 1 відділення прямокутний, шкірзам перламутр, косметичка, асорті 46-2
   хіт
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Не оцінено
   48.00

   Відобразити ще товари (7)

   Пенал школяра для письмового приладдя

   Пенал для різноманітного канцелярського приладдя це одна з найважливіших шкільних речей. Іншими словами, це — футляр певної форми, в якому зручно зберігати ручки, фломастери, олівці, ластик, лінійку та інші важливі дрібниці. Він знадобиться кожному школяреві, навіть студенту.

   Як вибрати пенал?

   • При виборі пеналу зверніть увагу на:
   • Матеріал. Він повинен бути екологічно чистим та безпечний для дітей. Шукайте відповідні відмітки на етикетках чи упаковках. Сучасні пенали виробляють із пластику, тканини, силікону.
   • Форма. Він може бути звичним прямокутним або навіть мати форми улюбленого героя з мультика. Популярними також є пенали у вигляді фруктів, взуття, автомобілів.
   • Колір. Вони представлені найрізноманітнішими варіантами: від мінімалістичного однотонних, романтичних квіткових мотивів до яскравих абстракцій.
   • Кількість відділень. Зазвичай пенали мають від одного до чотирьох.

   Пенали поділяються на два типи: з наповненням (вже мають стандартний набір найбільш необхідного письмового приладдя та канцелярських дрібниць) та без нього. Пенал без наповнення дає можливість Вашій дитині самостійно вибрати ручки, олівці та інше приладдя. Тканинний пенал або так звана косметичка — улюблена модель юних модниць. Однотонний лаконічний дизайн частіше вибирають старшокласники.

   Купити пенал для школяра Ви можете у даному розділі інтернет-магазину «Час-Пік». Серед нашого асортименту знайдеться потрібний варіант для хлопчика та дівчинки, для першокласника та старшокласника чи студента. У нас Ви знайдете пенали з наповненням чи без нього, та можете обрати усе необхідне письмове та шкільне приладдя.