0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Рюкзак, ранець купити, ціна

Показано: 60 з 119 товарів

12

  Традиційно перед початком шкільних занять батьки зайняті купівлею канцтоварів, одягу й ранців або рюкзаків для своїх дітей.

Ранець це особлива сумка з двома лямками, надзвичайно зручна для носіння за плечима, його вага рівномірно розподіляється по всій спині дитини, що унеможливлює появу викривлень хребетного стовпа або порушення постави.

   Ортопеди рекомендують під час покупки ранця звертати увагу на такі особливості виробу:

- матеріал повинен бути легким, з властивостями морозостійкості і водонепроникності;

- спинка ранця обов'язково повинна мати вигляд дрібнопористої сітки, що дає змогу повітрю вільно проходити між спиною учня і стінкою виробу, ефективно позбавляючись від усього зайвого тепла;

- всі шви і кріплення мають бути максимально якісними і прострочені подвійними рядками;

- наявність жорсткої спинки обов’язкова, що сприяє формуванню ідеальної постави;

- велика кількість світловідбивних елементів, завдяки яким дитину буде прекрасно видно на дорозі в темну пору доби;

- лямки мають бути виготовлені з щільного матеріалу проте з м'яким наповнювачем, і мати злегка вигнуту форму та регулюватись по довжині;

- мати необхідну кількість кишень і відділень, щоб школяр міг зручно розмістити все необхідне шкільне приладдя.

   Найоптимальнішим варіантом стане вибір ранця або портфеля разом з дитиною,треба обов'язково врахувати смаки та побажання маленького школяра, позаяк це додасть йому більший стимул відвідувати шкільні заняття і старанно вчитися. Спільний похід за шкільним приладдям може стати цікавою захопливою пригодою й надовго запам'ятатися в пам'яті всієї родини. Дуже важливо купити рюкзак з хорошою вмістимістю - це наявність зручних кишень і відсіків різних розмірів, окремих заглиблень для дрібної канцелярії та інших предметів, яких у школяра повно. Також потрібні відділення, щоб дитина могла окремо зберігати бокс з сніданком, пляшку для води. Блискавоки і застібки, липучки та інші фіксатори - повинні відкриватися легко і не викликати у дитини дискомфорт.

   Вибрати та купити ранець за доступною ціною можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».