0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Фіолетовий. Стрижні‚ пера, капсули

Показано: 8 з 8 товарів

  • Фіолетовий

1

Ручки для письма більшість з нас використовує в повсякденному житті. Будь то шкільний урок чи лекція в аудиторії, звітність на роботі або звичайні побутові нотатки зі списком продуктів, які треба купити в супермаркеті. Саме тому пропозиція ручок різного стилю, вигляду, дизайну і цінової категорії просто зашкалює.

Але ті, хто вміє економити, не стане двічі витрачатися на ручку, якщо достатньо лише замінити використанний стрижень на повний або зламане перо на нове, і ваша ручка знову служитиме на користь Вам без зайвих витрат.

В інтернет-магазині «Час-Пік» ми пропонуємо широкий асортимент стрижнів для кулькових і гелевих ручок, а також ручок-ролерів. Вам потрібно тільки вибрати і вже не доведеться купувати абсолютно нову ручку для письма.

Пропонуємо Вам також картриджі за максимально доступними цінами. Можете не сумніватися в якості чорнила, які у нас продаються. Виготовлені за сучасними технологіями та згідно з новітніми розробками, вони чітко пишуть, не розтікаються і дуже добре сохнуть.

У нас в наявності стрижні для будь-яких видів кулькових ручок, як автоматичних, так і неавтоматичних. Вибирайте стрижні для ручок з чорними, синіми, червоними і фіолетовими чорнилами, і Ви на власному досвіді переконаєтеся в їх якості і довговічності.

Купити стрижень, туш, пера для ручок Ви можете в інтернет-магазині «Час-Пік», зробіть свої буденні записи приємними і безтурботними.