0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Папка з файлами купити, ціна

Показано: 9 з 9 товарів

1

Папки з файлами є свого роду захистом для документів, який допомагає запобігти негативному впливу на них різних зовнішніх факторів, що вбереже їх від пошкоджень. Подібного роду захист дає можливість захистити будь-яку документацію від потрапляння бруду або води, а також від попадання яскравого сонячного світла на папір. Файлові папки - це свого роду демонстраційні папки, оскільки прозорі файли всередині дозволяють представляти глядачеві наочні матеріали. Купити папку з файлами для того, щоб відчути себе справжнім генієм презентацій, можна в інтернет магазині «Час-Пік».

Завдяки присутності якісної універсальної перфорації з однієї зі сторін прозорих файлів, паперу стало можливо підшивати практично в будь-які файлові папки, не псуючи при цьому сам документ. У нашому інтернет магазині можна знайти файли з мінімальною товщиною поліетилену. Зате вони дають можливість розміщувати велику кількість файлів в папці-реєстраторі. Найбільш відомий формат серед користувачів є файл А4 формату, оскільки він є найпоширенішим форматом для сучасних документів.

Файли в презентаційних папках можуть бути з глянсовою або матовою поверхнею, з фірмовим логотипом або без. Основна перевага матових файлів над глянцевими полягає в тому, що вони володіють покриттям проти відблисків, так званої «апельсинової кірки». Витрати виробництва на виготовлення такої продукції вище, ніж, наприклад, на виготовлення прозорих папок з целофану, що відповідно призводить до більш високої вартості товару. Однак, незважаючи на цілий ряд переваг матових файлів над глянцевими, більшість працівників офісних установ воліють використовувати тільки глянцеві файли.