0Кошик

Папка з притиском, планшет купити, ціна

Показано: 20 з 20 товарів
1

Папка з притиском для паперів – практичний і зручний варіант зберігання ваших документів, вони зносостійкі, багатофункціональні і незамінні в роботі. Папки для документів випускаються в стандартних форматах А4, але є варіанти інших нестандартних розмірів, папка з боковим притиском, папка з притиском зверху.

Ключова перевага, якими володіє дана папка, полягає в тому, що для зберігання в ній документів не потрібно проробляти в них отвори або вкладати їх у файли, досить скористатися притискним механізмом, який надійно фіксує папір.

Папки з притискним механізмом рекомендується використовувати для організації робочих документів, до яких необхідний постійний доступ, і які потрібно регулярно діставати.

В організаціях, де існує досить великий документообіг, є потреба в такій папці, в якій дуже зручно зберігати численні документи.

Інтернет-магазин канцелярських товарів «Час-Пік» пропонує Вам купити папки з затискачами для документів, файлів і паперів відомих торгових марок Panta Plast, Eco-Eagle, Eagle. Всі папки мають презентабельний, естетичний вигляд, в них зручно зберігати важливі документи і папери.