0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 45 з 45 товарів

  Фільтри

   Торгова марка:

   Виріб:

   Формат:

   Вид:

   Сортування:

   ---

   Торгова марка:

   Виріб:

   Формат:

   Вид:

   1

   Папка з притиском для паперів – практичний та зручний варіант зберігання ваших документів. Вони міцні, багатофункціональні, чудово підійдуть для роботи. Найпоширенішим форматом папок з притиском є А4, однак є також варіанти інших розмірів. Даний вид папок може мати верхній притиск або боковий притиск.

   У чому перевага папки з притиском?

   Ключова перевага папки з притиском у тому, що для підшивання до неї документації не вимагає попередньої перфорації, тобто утворення спеціальних отворів з допомогою діркопробивача. Її механізм надійно та швидко фіксує значну кількість аркушів паперу, не пошкоджуючи їх. У разі необхідності, Ви можете без жодних труднощів вилучити потрібний документ з папки. Вона зручна для роботи з документацією, у якій регулярно виникає потреба.

   Папки з притискним механізмом рекомендується використовувати для організації робочих документів, до яких необхідний постійний доступ, і які потрібно регулярно діставати.

   Що таке папка-планшет або кліпборд?

   Планшет або кліпборд призначені для роботи з документами поза межами робочого місця. Він буде незмінним помічником кожного, кому доводиться робити записи на ходу. Це – папка або тверда площина із затиском вгорі. Їх розмір розрахований на стандартні формати паперу. Це – А4 та А5. Папка-планшет чи кліпборд може бути пластиковою, чи виготовлена з цупкого картону, що тримає форму.

   Інтернет-магазин канцелярських товарів «Час-Пік» пропонує Вам купити папку з притиском для документів, файлів і паперів, а також, папки-планшети та кліпборди відомих торгових марок Panta Plast, Eco-Eagle, Eagle. Всі папки мають презентабельний та естетичний вигляд, у них зручно зберігати документи та папери.