0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Захисні плівки купити, ціна

Показано: 1 з 1 товарів

1

Планшет - це міні-комп'ютер без клавіатури, подавати команди на який можна за допомогою чутливого дисплея. Зроблений у вигляді моноблока, планшет дуже зручний у користуванні за межами будинку. Він ідеально підійде діловим людям, які часто їздять у відрядження, а також тим, хто багато подорожує, але любить тримати руку на пульсі життя. Адже планшети дуже зручні для користування інтернетом, спілкування з друзями в соціальних мережах і перечитування новинної стрічки.

Володіючи цим сучасним і компактним гаджетом, Ви можете отримати необхідну інформацію з інтернету в будь-який момент, переглянути улюблений фільм під час подорожі в поїзді або послухати музику в літаку. Планшет зручний тим, що його дуже легко переносити, завдяки мобільного конструкції він не займає багато місця. Крім того, час розрядки планшета набагато більше, ніж звичайного нетбука або леп-топа.

Планшети працюють абсолютно автономно, завдяки розробкам сучасних програмістів, вони пристосовані до роботи на трьох найвідоміших операційних системах – IOS, Android і Windows.

Ви можете використовувати планшет не тільки для подорожей по просторах інтернету і спілкування з рідними чи близькими, але і як зручний і досить якісну фото - або відеокамеру, яка завжди під рукою.  Беручи з собою в подорож планшет, вам не треба буде хвилюватися про фотоапарат, адже планшет чудово впорається з цими функціями.

В асортименті інтернет-магазину «Час-Пік» ви можете придбати планшет на будь-який смак. Ми пропонуємо вам гаджети всесвітньо відомих виробників, якість яких вже засведетельствовали тисячі споживачів. Тому будьте впевнені, наші планшети вас не підведуть.

Купивши планшет в магазині «Час-Пік» Ви отримаєте напівфункціональний гаджет, який стане Вашим вірним супутником кожного дня – допоможе знайти потрібну інформацію, зробити якісні фото, подивитися фільм або просто зателефонувати до старого друга. І все це в одному компактному моноблоці. Замовляйте планшети на нашому сайті, і ви отримаєте гарантовану якість, надійність і довговічність за максимально вигідними цінами.