0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 33 з 33 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Об`єм:
   Форма засобу:
   Призначення:
   Країна виробник:
   Вага:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Об`єм:
   Форма засобу:
   Призначення:
   Країна виробник:
   Вага:
   1

   Побутова хімія має різні призначення в залежності від сфери використання. Одним з місць яке беззаперечно потребує використання побутової хімії є кухня, оскільки вона є основним місцем приготування та вживання їжі. Хімія для кухні, за своїм призначенням поділяється на засоби для чищення посуду, та засоби для догляду за кухнею та кухонним приладдям.

   Засоби для чищення посуду

   Засоби для чищення посуду це група чистячих засобів, що призначені для чистки посуду після їжі та її приготування. Переважно ці засоби випускають в рідкій формі. Для миття посуду дуже поширеним засобом є рідина для миття посуду, або як її ще називають плин для миття посуду – засіб що випускається у формі рідини, гелю, або крему. Як правило всі ці засоби, в незалежності від форми, є висококонцентрованими, тому достатньо невеликої кількості чистячого засобу щоб відмити велику кількість посуди. В зв`язку з цим радимо, при митті посуди використовувати рукавиці для миття посуду, щоб захистити шкіру рук від дії агресивних хімічних сполук.

   Засоби для чищення кухні

   Слід зазначити, що засоби для чищення та миття посуду використовуються лише для посуду. Для наведення чистоти на кухні слід використовувати спеціальні засоби для чищення кухні, а таких засобів є дуже багато, оскільки сучасні кухні виготовлені з різних матеріалів, та під час приготування їжі використовується різноманітна кухонна техніка, догляд за якою може потребувати специфічних засобів для догляду. Перш за все , на кухні потрібен засіб для видалення жиру. Після приготування смачної курки гриль, або реберець, Ви не в змозі будете відмити духову шафу, без використання спеціального засобу. Такі засоби випускаються переважно у формі спрея, що дає змогу рівномірно нанести засіб прямо на забруднені ділянки. Також є засоби для чистки мікрохвильових пічок, які надзвичайно розповсюджені і є практично в кожній оселі. Навести чистоту в холодильнику допоможе спеціалізований засіб для догляду за холодильником.

   Наш магазин пропонує до Вашої уваги великий вибір засобів для кухні від провідних європейских виробників, в нас Ви знайдете хімію торгових марок Cif, Frosh, Blitz, Titan, Sano, Mr. Muscle, Cillit Bang, Ушастий нянь та інших відомих виробників. Для домашнього використання є  найбільш популярні фасовки 0,5 , 0,7 та 1 літр. Для професійного використання, тобто для місць де є потреба у великій кількості миючого засобу ми пропонуємо Вам великі економні упаковки по 5 літрів.