0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Знищувач документів

Завдання збереження конфіденційної інформації завжди є актуальною для будь-якої фірми чи підприємства. Тоді така річ, як знищувач документів або шредер саме для Вас. Сьогодні вони стали незамінною річчю в сучасних офісах, компаніях, друкарнях, копіцентрах, тощо. 

Знищувачі документів виконують такі важливі функції, а саме:

- економлять час на утилізацію сміття;

- допомагають зекономити простір, адже зім’ятий папір займає більше місця ніж акуратно порізаний.

Знищувачі документів діляться на професійні, офісні та персональні, від цього залежить і ціна.

Персональні знищувачі документів - це прилад не великого розміру, який зручно використовувати як вдома, так і в маленькому офісі. Вони не займають багато місця, їх можна розташувати під робочим столом. Проте вони здатні впоратися з невеликими обсягами паперу і забезпечити ступінь секретності першого, другого і третього рівня.

Офісні знищувачі документів розраховані на користування одночасно декількома людьми. Їх часто розміщують в самому зручному місці в офісі - біля ксероксу.

Професійні знищувачі документів призначені для роботи з величезними обсягами документів, вони здатні забезпечувати найвищий ступінь захисту.

Розрізняють ще знищувачі документів за типом різання паперу - поздовж або навхрест. Шредер з поздовжньою різкою забезпечуює захист аж до третього рівня. Переваги: невибагливі, безшумні і здатні впоратися з великим обсягом паперу за один раз. Результатом роботи є смужки паперу різної ширини.

Знищувачі документів з перехресним типом різання забезпечують рівень захисту вище третього. Результат – це дрібні шматочки паперу, як конфетті.

Проте в деяких видах шредерів можна знищувати не лише паперові документи, але і носії інформації на жорстких дисках, дискетах, пластикових картах, утилізувати документи скріплені скобами та скріпками.

Купити знищувач по доступній ціні Ви зможете відвідавши інтернет-магазин «Час-Пік».

Різак

Різальне обладнання це важливий пристрій для сучасного офісу, друкарні, рекламного агенства, копіювального- чи фото центру. Воно дозволяє значно скоротити час при виготовленні певної продукції та зробить процес нарізання легшим і якісним. Серед широкого асортименту різального обладнання у нашому інтернет магазині «Час-Пік» Ви зможете купити:

Різаки роликові – мають дуже надійну конструкцію та застосовуються для швидкої нарізки та підрівнювання невеличкого об'єму паперу. Окремі види роликових різаків мають можливість працювати з рулонами паперу. Використовують в офісах, фотостудіях, креслярских студіях, а також індивідуально для ламінованих листів та тонких матеріалів (наприклад калька).

Різаки сабельні застосовують для обрізки середніх тиражів та дозволяють порізати одночасно велику кількість аркушів паперу та значно більше видів матеріалів, у порівнянні з роликовими різаками. Сабельні різаки знайдуть більше застосування в дизайн студіях, копірувальних центрах. Деякі моделі сабельних різаків оснащуються автоматичним прижимом для забезпечення більш точного зрізу та полегшення роботи.