0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Канцтовари VGR. Офісне приладдя та продукція для дітей.

VGR
Торгова марка VGR заснована в Італії і успішно заявила про себе в 1980 році.
В асортименті торгової марки продукція офісного і шкільного напрямку, який з кожним роком зростає і успішно розвивається, поповнюючись новими та успішними новинками.
1

div> До шкільного сезону, ТМ VGR пропонує новий асортимент і завжди йде в ногу з часом, стежачи за новинками та інноваціями на канцелярському ринку.

Основні відмінності цього бренду - широкий асортимент, висока якість продукції, яскравий цікавий дизайн та демократичні ціни.
Продукція ТМ VGR пропонує асортимент як для офісного працівника, так і для вихованця дитячого садка, як для школяра, так і для студента, як для юного художника так і для його мами – в даному бренді великий вибір продукції для щоденного життя, а саме:
- Офісний асортиментпредставлений папками різних видів, офісною канцелярією (кнопки, скріпки, олівці, ножиці,маркери, коректори, ластики, штемпельна продукція, скотч, клей-олівець тощо), блокноти;
- Продукція для дітей– різні види олівців, фломастерів, пластиліну, маси для ліплення, фарб, пензлів, клею з блискітками, кольоровий папір та картон для виробів і аплікацій, клей, олівці і крейда воскові, а також різноманітні портфелі, ранці і сумки для школярів та студентів!
ТМ VGR приділяє велику увагу якості та екологічності своїх товарів, що відповідають всім європейським стандартам.