0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Доставка і оплата замовлень

Мінімальна сума замовлення

Мінімальна сума замовлення, що приймається до оброблення становить 100 грн.  Замовлення на суму меньше ніж 100 грн не обробляються 

Правила доставки замовлення

Доставка замовлень по м. Львів

 • При замовленні товару на суму від 300 гривень доставка в межах міста Львова здійснюється безкоштовно. Кур'єр доставляє товар на поверх. Якщо Ваше замовлення менше зазначеної суми, або Вам зручніше самостійно забрати товар - чекаємо Вас за адресою: м.Львів, ул.Жовківська, 28
 • Доставка товару відбувається протягом 2 робочих днів з моменту підтверждення замовлення менеджером. 
 • Всі умови і час доставки, а також час самовивозу замовлення та можливість термінової доставки узгоджується з менеджерами.

Доставка замовлень по Україні

 • Відправка товарів на суму до 1000 гривень відбувається за рахунок покупця і оплачується покупцем відповідно до тарифів компанії - перевізника
 • Відправка товару на суму від 1000 гривень здійснюється безкоштовно до відділення компанії перевізника у Вашому місті *
 • Відправка товару здійснюється протягом 2-х робочих днів з моменту підтверждення замовлення менеджером. Термін доставки замовлення залежить від компанії перевізника
 • За погодженням з менеджерами, Ваше замовлення може бути доставлене на одну з наших філій, в м Луцьк, Червоноград, Стрий, Самбір, Дрогобич
 • Доставка замовлень здійснюється з допомогою транспортних компаній по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей та тимчасово окупованого Криму. Щодо відправки замовленя Укрпоштою просимо уточнювати з менеджером:
 • Нова Пошта

В середньому, доставка займає 1-3 дні.
Вартість доставки одного місця може коливатися в залежності від ваги і габаритів (від 45 грн до 4000 грн.), Точна вартість доставки розрахована на картці товару.
Підйом габаритних вантажів від 30 до 100 кг оплачується окремо. Вартість підйому: 30-200 грн / поверх в залежності від ваги і габаритів товару, а так же складності підйому.
Про прибуття Вашого замовлення в відділення Нової Пошти Ви будете повідомлені SMS-повідомленням із зазначенням номера накладної.
Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, в такому випадку товар повернеться продавцю.

В середньому, доставка займає 1-3 дні.
Вартість доставки одного місця може коливатися в залежності від ваги, типу товарів (посилка, документи, палети, диски) і габаритів (від 15 грн до 4000 грн.), Точна вартість доставки розрахована на картці товару.
Про прибуття Вашого замовлення в відділення Інтайм Ви будете повідомлені SMS-повідомленням із зазначенням адреси відділення та спеціальним кодом.
Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, в такому випадку товар повернеться продавцю.

В середньому, доставка займає 24 години, якщо відстань 500 км; 48 годин - відстань 800 км; 72 години - відстань 1000 км.
Вартість доставки одного місця може коливатися в залежності від ваги і габаритів і типу товару (від 25 грн до 4000 грн.), Точна вартість доставки розрахована на картці товару.
Підйом габаритних вантажів від 30 до 100 кг оплачується окремо. 
Про прибуття Вашого замовлення в відділення Делівері Ви будете повідомлені SMS-повідомленням із зазначенням адреси відділення та номера накладної.
Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні протягом 3 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, в такому випадку товар повернеться продавцю.

* Безкоштовно здійснюється доставка замовлень, в яких немає об'ємних і важких товарів (офісні меблі, сейфи і шафи, ватман і т.д. та товарів з розділу РОЗПРОДАЖ). Обсяг паперових виробів в такому замовленні не повинен перевищувати 30% всього замовлення. Безкоштовна доставка не розповсюджується на замовлення, в яких є оплата бонусами

* Інколи у фірмах перевізниках стаються збої і Ви будете невчасно повідомлені про прибуття Вашого замовлення. В таких випадках радимо  телефонувати нам для вирішення питання.

Оплата замовлення

Готівкова оплата замовлення
Оплата готівкою можлива тільки при доставці товару нашим кур'єром, а також при самовивозі товару. В підтвердження оплати ми видаємо товарний чек.

Онлайн оплата на сайті інтернет магазину

Для замовлень оформлених через кошик інтернет магазину Час Пік можлива онлайн оплата за допомогою наступних сервісів:

 • Платіжні карти Visa/Mastercard
 • Приват 24
 • Платіжний сервіс Liqpay
 • Цифровий гаманець Masterpass
 • Google Pay
 • Apple Pay

Відповідна опція оплати доступна в особистому кабінеті користувача,  та на сторінці перевірки статусу замовлення 

Після отримання оплати ми надсилаємо Вам підвердження про отримання Ваших коштів

Безготівковий розрахунок фізичними особами

Оплату можна здійснити у найближчому відділенні будь-якого банку, після того, як наш менеджер надішле Вам на електронну адресу, або SMS-повідомленням рахунок-фактуру.  Доставка замовлення здійснюється після надходження коштів на наш рахунок. Разом із товаром Ви отримуєте весь пакет супровідних документів на замовлення (рахунок, накладну тощо)

Безготівковий розрахунок  юридичними  особами

При оформленні замовлення Юридичним особам потрібно надати свої реквізити (ІПН, назва організації, юридична адреса, свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ). Вам буде надіслано рахунок-фактура. Доставка замовлення здійснюється після надходження коштів на наш рахунок.  Разом з товаром надається необхідний пакет документів на замовлення (рахунок, накладну тощо)