0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Товари для дитячої творчості – чудовий спосіб розвивати дитину, адже це цікаво та захоплююче. Якщо вибрати набір по інтересах, вона буде творити із задоволенням, розвиваючи дрібну моторику, образне мислення, фантазію, уяву. Магазин творчості«Час-Пік» пропонує широкий вибір товарів для дитячої творчості за вигідними цінами.

Усе для дитячої творчості та розвитку від «Час-Пік»

Тяга до творчості властива всім дітям без винятку. Головне завдання батьків – заохочувати та розвивати цей потяг. Найлегше робити це, купуючи різноманітні дитячі товари для творчості, при цьому потрібно орієнтуватися на інтереси конкретної дитини.

Готові набори, в яких є матеріали, користуються великою популярністю. Адже тут вже передбачено все необхідне для створення красивої саморобки. Майструючи щось своїми руками, дитина розвиває творчий потенціал, вчиться бути посидючою, помічати дрібниці, тренує увагу та пам’ять, стимулює фантазію та уяву.

Товари для творчості та розвитку – це прекрасний спосіб зайняти як найменших, так і дітей старшого віку. Якщо хочете організувати малюку яскраве та емоційне дозвілля або провести вільний час разом весело та корисно, вибирайте підхожі за віком товари й набори.

Товари для дитячої творчості – допомога в розвитку дитини

Магазин для творчості «Час-Пік» має великий вибір товарів для різних вікових груп дітей. Одні знайдуть тут інструменти для малювання, інші – набори для створення саморобок із паперу, треті – все для ліплення. Варіантів насправді багато, тому кожен зможе вибрати щось до душі та спробувати себе в різних видах творчої діяльності.

Якщо ви шукаєте цікаві товари для творчості, інтернет-магазин «Час-Пік» запропонує вам різноманітний асортимент комплектів для будь-якого віку дитини:

 • для малювання фарбами або водою, зокрема картини по номерах;
 • для декупажу та для скрапбукінгу;
 • для рукоділля – шиття, валяння, розмальовування аксесуарів, вишивка;
 • для розпису тканини;
 • для ліплення з пластиліну або гіпсу;
 • для декорування інтер’єру;
 • для створення аплікацій та фігурок із фанери;
 • для виготовлення косметичних засобів – бомбочок для ванни, мила;
 • для створення фігурок із паперу та картин зі смужок для квілінгу;
 • для експериментів і дослідів;
 • для виготовлення прикрас – брошок, браслетів тощо.

Для дівчат чудовим рішенням буде купити матеріали для творчості, пов’язані з малюванням або рукоділлям. Їм подобається плести з бісеру, малювати на сумочках та косметичках, робити мило своїми руками, ліпити фігурки з пластиліну. Для хлопчиків можна вибрати захоплюючі ігрові набори з фокусами, експериментами та дослідами. Вони із задоволенням організують власну лабораторію у своїй кімнаті. Для малюків підходить дитяча творчістьу вигляді магнітів, зроблених із гіпсу, а також усе, що пов’язане з кінетичним піском, мозаїка тощо.

На нашому сайті доступні до замовлення матеріали для творчості, ціна на які представлена в широкому діапазоні. Навіть при наявності маленького бюджету можна підібрати потрібні інструменти або вже готовий набір для дитини.

Де купити товари і матеріали для дитячої творчості в Україні

Якщо Вас цікавить дитяча творчість, купити все для неї можна на нашому сайті – від блискіток і листового фетру до паяльника-випалювача по дереву. Інструменти та набори доступні до замовлення за демократичною вартістю, що дозволяє батькам регулярно поновлювати запаси та постійно забезпечувати дитині цікаве дозвілля.

Купити все для творчості можна з доставленням по Україні. Ми відправляємо набори, інструменти, аксесуари для творчих занять у Київ, Чернівці, Львів, Тернопіль, Рівне, Вінницю, Луцьк, Черкаси, Івано-Франківськ, Дрогобич, Стрий, Самбір, Червоноград та інші міста.

Інтернет-магазин «Час-Пік» має мережу фізичних магазинів. Торгові точки розташовані у Львові, Луцьку, Червонограді, Стрию, Самборі та Дрогобичі. Тут ви можете придбати все для творчості для дітей або забрати товари, замовлені онлайн, самовивозом.

Поширені запитання