0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 17 з 17 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість кольорів:
   Щільність:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість кольорів:
   Щільність:
   Папір для квіллінгу Рюкзачок №8 "Весна", 4 кольори, ширина 5 мм, довжина 420 мм, 100 смужок УП-58
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   15.75
   1

    Наболи для квілінгу  

   Квілінг – це мистецтво створення виробів зі смужок паперу, які застосовують для декорування листівок, фото рамок, скриньок, підносів, створення біжутерії, панно, підставок для ваз та чашок, та інших різноманітних речей. Цікаво, що сама назва техніки відбиває не кінцевий результат, а сам процес створення. Раніше смужки паперу намотували на пташине перо, звідси і пішла назва «квілінг». У середніх віках монастирі були зосередженням знань, де займалися написанням книг, виготовленням паперової продукції, друкуванням книг. До паперу ставилися особливо дбайливо, тому не викидали навіть залишки, так і з’явилися перші вироби в техніці квіллінг. Простота техніки дає можливість реалізувати свій творчий хист як дітям так і дорослим, без особливих витрат.

      Оскільки квіллінг – це досить просте і доступне мистецтво, інструменти ви зможете знайти у себе вдома. Вам знадобляться: пінцет, ножиці, папір для квілінгу або кольоровий папір, клей, зубочистки, картон, лінійка, трафарет, інструмент для закручування паперу.

      Для створення шедеврів сьогодні продають цілі набори, в які входять вже нарізані смужки паперу, а також інструмент для закручування. Останній ви можете зробити самостійно, для цього використовують дерев’яну паличку, у якій треба розщепити кінець чи циганську голку з обламаним вушком. Вузьку стрічку паперу необхідно згорнути в рулон, надати потрібну форму і склеїти. А з цих маленьких фрагментів можна створити дивовижні як плоскі, так і об'ємні орнаменти і малюнки.

      Вибрати та купитинабори для квілінгу можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».