0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Офісне та банківське обладнання

Успішна робота офісної або банківської організації залежить від багатьох факторів. Важливу роль відіграють якісні, правильно підібрані канцтовари, зручні офісні меблі, розташування офісу. Але не останню роль відіграє офісне обладнання. В роботі банківської установи банківське обладнання відіграє дуже важливу роль в функціонуванні банківського відділення. Офісні робітники та бухгалтери працюють з паперами, але коли паперів стає надто багато постає потреба в їх систематизації та зберіганню. Саме тому в офісах потрібна офісна шафа, картотека, коробки для архівації.

Бухгалтерія по виду своєї роботи має дуже багато паперів тому наявність в бухгалтерії офісної шафи або картотеки з чітко систематизованими паперами стає очевидною. Під час переміщення документів в архів в пригоді стануть короба та бокси для архівації. Робоче місце, яке завалене теками та сегрегаторами з паперами, що височіють над головою працівника виглядає зовсім неохайно, не кажучи вже про зручність роботи самого працівника.

Сейф, знищувач документів

Банківська установа не може функціонувати без таких, важливих для неї речей, як сейф, картотека, кеш бокс, та різноманітних банківських аксесуарів. Обіг готівки в середині банківської установи робить очевидним використання в роботі сургуча, упаковочної стрічки. Кожен касовий вузол в банку повинен мати бандеролі, пломбувальний дріт, пломбіратор, детектор валют. Для безпеки, при знищенні непотрібних але в той же час конфеденційних паперів в офісній установі, в відділені банку повинен бути знищувач документів. Знищувачи документів поділяються за класами секретності, тож обираючи знищувач, зважте наскільки конфеденційна Ваша інформація і подберіть необхідний Вам клас знищувача.

Ламінатор, різак, брошурувальник

Для оперативної поліграфіі в офісі не зайвим буде ламінатор, різак та брошурувальник. Користуватися послугами поліграфічного цеху для якісного оформленя проектної або презентаційної документації в невеликих кількостях не вигідно. Маючи в розпорядженні ламінатор можно швидко, власноруч захистити потрібний документ від вологи та передчасного зносу. Підготувавши презентацію, аналітичну довідку, квартальний звіт можливо в стислі терміни, за наявності в установі брошурувальника, відразу зшити листи за допомогою пластикової пружини. Лише декілька хвилин і купка розрізнених паперів стає гарно зшитою брошурою. Інформативність і привабливість бізнес пропозиції збільшується в рази, якщо вона якісно оформлена.

Плівка для ламінації

Ми пропонуємо Вам широкий спектр поліграфічного обладнання – хребти, пружини,завжи в магазині присутня плівка для ламінації, обкладинки для документів,знищувачи та ламінатори. Банківські установи можуть замовити в магазині "Час-Пік" накладки на банкноти, пломбувальний дріт, сургуч, шило, сумки інкасаторські. Для безперебійного функціонування Вашої установи в нас Ви знайдете сейфи банківські та офісні, кеш бокси, лотки для монет, офісні шафи та картотеки різного розміру та ємності. В нас Ви можете купити офісне та банківське обладнання в місті Київ, Львів, Луцьк.