0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Сейфи: Вогне-зламостійкі | Вогнестійкі | Зламостійкі


  Показано: 36 з 36 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип захисту:
   Тип сейфа:
   Тип замка:
   Тип кріплення:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип захисту:
   Тип сейфа:
   Тип замка:
   Тип кріплення:
   1

   Зберігання цінних речей – проблема, з якою стикається кожен. Звичайно, можна віднести гроші, коштовності або цінних паперів у банк і зберігати їх там в спеціальній комірці. Але банки теж не застраховані від пограбувань, як і наші квартири, тому ми не можемо бути впевнені на 100%, що наші сімейні реліквії, гроші або документи залишаться неушкодженими і не підлягають ризику.

   Сейфи: автомобільні, меблеві, офісні, готельні

   Прекрасною альтернативою для зберігання коштовностей, готівки, зброї та документації є сейф. Такий спосіб зберігання цінностей будинку або в офісі завжди убезпечить від втрати дорогих нам речей. Адже сучасні сейфи оснащені кодовими замками з підвищеним рівнем захисту і зроблені з міцних металевих сплавів, зламати які практично неможливо. Навіть якщо грабіжники проникнули у ваш будинок, зламати сейф і дістати звідти коштовності їм не під силу.

   Сучасні сейфи давно перестали бути предметом, який можуть собі дозволити тільки великі бізнесмени або власники прибуткових підприємств. Все частіше звичайні люди купують сейф для зберігання того, що представляє для них найбільшу цінність. Зроблені з високолегованих металів з додаванням термостійкого бетону до стінок, сейфи сучасного виробництва гарантують стовідсоткову безпеку Ваших цінностей.

   Є три види сейфів по функціональності і конструкції:

    Кожен з них оснащений певним рівнем захисту, який захищає Ваші коштовності, гроші і документи від впливу вогню, зломів і вибухів. За своїм призначенням сейфи теж бувають різними: автомобільні, меблеві, офісні, готельні і тому подібне.

    У нашому інтернет-магазині Ви можете вибрати сейф у відповідності з власними потребами та побажаннями за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк. Всі наші сейфи мають високий рівень захисту, тому Ви можете бути впевнені, що з ними Ваші коштовності будуть у безпеці 24 години на добу.

    Замовляйте сейфи на сайті «Час-Пік», а ми подбаємо про зручну і швидку доставку, щоб Ви залишились задоволені співпрацею з нами.