0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 52 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип захисту:
   Тип сейфа:
   Тип замка:
   Тип кріплення:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип захисту:
   Тип сейфа:
   Тип замка:
   Тип кріплення:
   Країна виробник:

   Відобразити ще товари (12)

   Шафа-сейф – відмінне рішення, як зберегти в цілості й безпеці готівку, важливі документи, коштовності, зброю та інші цінні речі. Кодовий сейф широко використовується як в офісі, так і вдома. Інтернет-магазин «Час-Пік» надає можливість купити сейф за вигідною ціною.

   Сейфи для дому та бізнесу

   Сейфи вже давно не вважають розкішшю. Це важливий атрибут для захисту особистого або корпоративного майна, який широко використовують в офісах, а іноді – і вдома. Вогнетривкий сейф здатен протистояти не тільки злодіям, а й таким стихіям, як пожежа або повінь. Усе, що всередині, залишиться неушкодженим.

   Можна виділити як мінімум п'ять причин, чому варто купити сейфдля будинку або для офісу:

   • для правильного зберігання зброї – для пістолета або іншої невеликої зброї можна вибрати компактний домашній сейф, а ось для великої вогнепальної зброї варто віддати перевагу збройовим сейфам більшого розміру. Надійна шафа на замку допоможе захистити зброю від злодіїв, а також попередить можливі нещасні випадки, особливо, якщо вдома є діти;
   • для захисту своїх заощаджень і документів від крадіжки – якщо з яких-небудь причин прийнято рішення зберігати готівку вдома, варто вибрати сейф для грошей, причому не завадить закріпити його анкерними болтами. Такі сейфи для дому винести злодієві буде майже неможливо;
   • для захисту грошей і документів від пожежі – вогнетривкий сейф зі спеціально розробленою конструкцією надійно захищає вміст від вогню, оскільки всередині завжди зберігається безпечна температура. Вогнестійкі сейфи найкраще використовувати у квартирах, підключених до сигналізації, оскільки такі вироби все ж спрямовані на захист майна від пожежі, а не від злодіїв;
   • для захисту цінностей від дітей – сейф із кодовим замком допоможе запобігти контакту дитини з холодною або вогнепальною зброєю, хімічними засобами, ліками, інсектицидами та іншими небезпечними для її здоров'я та життя речами. Надійний сейф у квартирі – обов'язковий атрибут при наявності дітей із підвищеною цікавістю;
   • для власного спокою – якщо немає бажання зайвий раз хвилюватися, куди подівся паспорт, документи на нерухомість, чи не зламають двері у квартиру абочи не знайдуть діти пістолет, однозначно варто купити сейф для грошей, документів та інших цінностей.

   З огляду на той факт, що зламостійкі сейфи коштують відносно недорого, купити його може кожен охочий як для дому, так і для офісу.

   Асортимент сейфів

   Офісні та домашні сейфи представлені у великому асортименті. В інтернет-магазині «Час-Пік» доступна до замовлення продукція виробника Ferocon, що відрізняється високою якістю, міцністю й надійністю.

   Металеві шафи та сейфи діляться на кілька видів за призначенням, габаритами, видом монтажу, типом захисту.

   Призначення сейфів

   Якщо Ви плануєте сейф купити, орієнтуйтеся на його призначення, щоб вибрати той варіант, який вам найбільше підходить:

   • сейф меблевий, офісний,у шафу – це можуть бути як домашні, так і готельні сейфи;
   • бухгалтерський – сюди ж можна віднести банківські сейфи;
   • вбудований –вбудовані сейфи ще називають схованками, його можна заховати за картиною або в іншому місці;
   • збройовий –для зберігання вогнепальної та холодної зброї;
   • касовий –маленькі сейфидля грошей, що мають звичайний тип замка на ключі;
   • переносний – підходить і для грошей, і для документів або пістолета;
   • з термостатом – сейф зламостійкий для зберігання наркотичних і психотропних речовин;
   • універсальний –вогнезламостійкі сейфи для дому призначені для захистуцінних паперіввід згоряння і від крадіжки.

   Габарити сейфів

   Сейф офіснийабо домашній може мати різний розмір. Виробники пропонують переносні компактні варіанти для пістолета, які легко поміщаються в діловий портфель, рюкзак або жіночу сумку. Для зберігання документів і цінностейу невеликій кількості, також не потрібен занадто місткий сейф. Він може мати вигляд досить компактної коробки та займати мало місця в шафі або біля робочого столу. При наявності анкерного кріплення такі шафи можна кріпити до стіни: тоді винести їх із приміщення буде набагато складніше.

   Вбудований електронний сейф також часто відрізняється компактними розмірами, що дозволяє встановити його практично в будь-якому місці.

   Сейф металевий висотою 137-150 см використовують для зберігання зброї. У ньому без проблем поміститься велика вогнепальна зброя, як-от довга рушниця, автомат, гвинтівка тощо.

   Види сейфів за типом монтажу

   Існує три основних типи установки сейфів. Це підлоговий, настінний і вбудований. Підлоговим найчастіше виступає сейф для зброї через свою висоту. Габаритний виріб найзручніше встановити на підлозі, оскільки в шафі він не поміститься, а на стіну його кріпити немає сенсу.

   Настінний сейф для документів і грошей монтується за допомогою спеціальних кріплень. Він відрізняється особливою надійністю, оскільки його не можна просто взяти й винести з приміщення. Такі гарантії дає і вбудованийсейф в стіну. Але тут знадобляться фахівці, які зможуть його правильно вмонтувати.

   Типи захисту сейфа

   Якщо Ви прийняли рішення купити сейф для документівта інших цінних речей, зверніть увагу на його захист від злому.

   Виробник обов'язково вказує класи зламостійкостіна своїй продукції:

   • 0 – простий металевий корпус у вигляді сейфу із замком, який легко розкрити за допомогою електричного або ручного інструменту;
   • I-II – найпопулярніший варіант для готівки, ювелірних виробів або для документів, при цьому зламати його реально, але це буде супроводжуватися гучними звуками;
   • III-IV –вогнезламостійкий сейф можна використовувати як вдома, так і в офісі або фінансовій установі для зберігання грошей у готівці;
   • V-VI – такий сейф для грошей купити рекомендується для великих банків;
   • VII – це найвищий клас захисту, який використовують для зберігання золото-валютного запасу.

   Якщо Вам потрібен для дому вогнестійкий сейф, він не обов'язково повинен мати високий клас захисту від злому. При цьому якщо вам неактуальний захист від пожежі, тоді варто вибирати не протипожежний сейф, а зламостійкий варіант.

   Рекомендації щодо вибору сейфа для дому та квартири

   Якщо Вам потрібен сейф у квартиру, зверніть увагу на кілька критеріїв при його виборі:

   • що ви будете зберігати в ньому – якщо Вам потрібен надійний сейф на гроші або для зберігання документів таювелірних прикрас, вибирайте стійкий до злому варіант або вогнетривкий сейф, який захистить вміст від пожежі. Також варто звернути увагу на розмір, адже при потребі зберігати в безпечному місці рушницю, доведеться замовити сейф для зброї відповідних габаритів;
   • від кого або від чого Ви хочете захистити цінні речі – якщо боїтеся пожежі або затоплення, купуйте вогнестійкий сейф для документів. Якщо не хочете, щоб діти знайшли зброю або у вас зламали квартиру і винесли гроші, тоді подбайте про зламостійкий сейф;
   • де Ви плануєте розмістити сейф – незалежно від того, купите ви сейф для документів, збройовий сейф або компактну модель для грошей, обов'язково закріпіть цю шафу на підлозі або на стіні;
   • який вибрати замок на сейфі – механічний замок із ключем вважається найпопулярнішим, хоча сейф для ключів із кодом є не менш поширеним варіантом, але в останньому важливо пам'ятати код і нікому його не розкривати.

   Розглядаючи домашні сейфи, ціна виробу для багатьох покупців є одним із найвагоміших факторів вибору. У цьому розділі Ви зможете знайти й досить недорогі моделі, які відрізняються надійністю та високим класом захисту.

   Рекомендації щодо вибору сейфа для офісу та бізнесу

   Офісні сейфи купити можна у двох основних варіантах – для захисту корпоративного майна від вогню та для захисту від крадіжки.

   Робочий сейф із захистом від злому не здатен вберегти папери та гроші від пожежі, але він ідеальний для запобігання крадіжки цінних речей. Якщо бізнес щодня працює з великими сумами готівки, якутреба постійно видавати й отримувати, без сейфа не обійтися. Зламостійкі моделі виготовляють із міцного металу, з укріпленими дверима, при цьому їх надійно фіксують за допомогою спеціальних кріплень на стіні або на підлозі. Якщо потрібен міцний офісний сейф, ціна його може бути як високою, так і досить доступною.

   Інший варіант – це сейф протипожежний. Він призначений для захисту цінних документів, готівки та інших речей від вогню. Найчастіше це металева шафа зі звичайним замикальним механізмом і поліпшеною ізоляцією, здатною утримувати безпечну температуру всередині при високій температурі зовні. Оскільки сейф вогнестійкий спрямований на захист від пожежі, а не від злому, він не здатен дати високий ступінь захисту від крадіжки. Через це в ньому частіше зберігають важливі, але не надто дорогі документи.

   Замовити сейф у«Час-Пік» – вигідно та зручно!

   Незалежно від того, потрібно вам купити сейф у стінудля квартири або ж придбати сейф для офісу, на сайті «Час-Пік» ви знайдете саме те, що вам потрібно. Продукція бренду Ferocon надійно захистить ваші гроші, цінні документи та інші речі від крадіжки або пожежі. В асортименті представлені сейфи на будь-який бюджет, які можна замовити прямо на цій сторінці за пару хвилин.

   Як купити сейф онлайн із доставкою по Україні?

   Вас цікавить, скільки коштує сейф? Ціна сейфа може бути досить високою. В асортименті нашого інтернет-магазину представлені моделі в широкому діапазоні цін, що дозволяє знайти як недорогий компактний варіант, так і габаритний виріб із високою вартістю.

   Будь-який товар можна придбати з доставленням по Україні. Ми відправляємо сейфи через транспортні компанії в Київ, Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Черкаси, Рівне, Вінницю, Тернопіль, Самбір, Стрий, Дрогобич, Червоноград і не тільки.

   Якщо ви хочете замовити сейф на сайті, але забрати його самостійно, Ви можете зробити це в наших магазинах. Вони знаходяться у Львові, Луцьку, Самборі, Стрию, Червонограді та Дрогобичі.

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштує сейф для зберігання готівкових грошей і документів?

   ✅ Який можна купити сейф для зберігання великої вогнепальної зброї?

   ✅ Скільки коштує недорогий офісний сейф для грошей?

   ✅ Які є вбудовані у стіну сейфи для зберігання цінних речей, документів та готівки?