0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Кожен офіс має потребу в закупівлі якісного канцелярського приладдя. Воно спрощує та організовує роботу співробітників на будь-якому підприємстві. Канцтовари допомагають виконувати безліч робочих процесів.Великий обсяг документації в організації збільшує потребу в канцтоварах. У таких випадках значно зручніше налагодити співпрацю з гуртовим постачальником, ніж закуповувати потрібну продукцію самостійно у звичайних магазинах. Адже на останній варіант доведеться витрачати більше часу та грошей.

Компанія «Час-Пік» пропонує купити канцтовари для офісу онлайн за роздрібними та гуртовими цінами залежно від обсягу замовлення.Вигідно замовити все необхідне можна з кур’єрською доставкою по Львову. Також є доставлення продукції за допомогою транспортних компаній по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Суми та інші міста.

Яким повинно бути офісне канцелярське приладдя

Серйозні організації підходять до вибору офісних канцтоварів з особливою відповідальністю. Ручки, олівці, діркопробивачі, теки, папір для принтера – все повинно бути якісним, практичним, довговічним. Досконалість простежується скрізь, зокрема у деталях. Приладдя для офісу – це саме ті деталі, які роблять функціонування підприємства ефективнішим і зручнішим.

Якісна офісна канцелярія – це не лише імідж, а й покращення роботи персоналу, який тим самим підвищує показники продуктивності всієї компанії. Записники, авторучки, маркери повинні красиво вписуватися в інтер’єр робочого простору й бути надійними та зручними під час використання.

Щоб не було проблем із канцтоварами, краще вибирати продукцію відомих і перевірених виробників. В інтернет-магазині «Час-Пік» представлені товари українських і світових торгових марок, які заслужили довіру величезної кількості споживачів. На сайті можна замовити канцтовари від Optima, Eco-Eagle, Faber-Castell, Koh-i-Noor, Centrum, Fantasy, M&G, Buromax, Citizen, Bic, Scholz, Olli, «Ранок», Navigator, YES, «1 Вересня», Trodat, «Поліграфіст» та ін.

На що звернути увагу при купівлі канцелярського приладдя для офісу

Перш ніж Ви вирішите купити офісне приладдя, проаналізуйте деякі моменти. Важливо вирахувати, яка кількість канцтоварів знадобиться в роботі: для цього потрібно знати, скільки співробітників працює в офісі.

Якщо організація невелика, достатньо придбати для кожної людини кілька ручок і товари першої необхідності, а все інше можна купити для загального користування з незначним запасом. Для великих офісів розраховувати кількість канцелярії складніше. Як варіант, можна попросити кожен підрозділ подати списки необхідного, після чого скласти загальний перелік і купити товари в гуртового постачальника за вигідною ціною.Перед закупівлею завжди потрібно складати списки. Інакше можна забути щось важливе або ж накупити зайвого.

При складанні переліку не забувайте враховувати специфіку роботи. Для співробітників, які переважно працюють за комп’ютерами, достатньо замовити стандартний набір канцелярії для офісу (ручки, олівці, ножиці, степлер, лінійка, папір, маркери). Якщо в офісі працюють інженери, їм знадобляться спеціальне креслярське приладдя й олівці, папір для ескізів. Дизайнерам треба придбати художні маркери та якісні кольорові олівці. Для проведення нарад чи навчання не завадить купити демонстраційні панелі, сухостиральні дошки, маркери, магніти, ватмани.

Що обов’язково знадобиться в офісі: перелік канцтоварів

Яка канцелярія потрібна, можна визначити залежно від особливостей роботи тієї чи іншої організації.

До загального переліку входять такі універсальні товари:

 • офісний папір – від його якості залежать зовнішній вигляд документів, справність принтерів і копіювальної техніки;
 • письмове приладдя – кулькові та гелеві ручки, стрижні, ролери, маркери, простіолівці;
 • скріпки, біндери, степлери зі скобами – для оформлення документації;
 • папки – з файлами, швидкозшивачі, з притиском, на блискавці, на липучці, папки-конверти та кутики;
 • діркопробивачі – для перфорації в аркушах і підшивання документів у папки;
 • клей, клейка стрічка;
 • ножиці та канцелярські ножі для паперу;
 • точилки, стиральні гумки, коректори;
 • стікери для нагадувань, блокноти, записники, зошити – для ведення потрібних записів;
 • лотки для документів, настільні пенали, бокси, підставки – для зручної організації робочого місця;
 • калькулятори;
 • календарі – перекидні, настільні, настінні.

Це далеко не всі канцтовари, які можна придбати в інтернет-магазині Час-Пік. В асортименті також представлені бланки документів, штемпельна продукція, дошки та аксесуари для них для проведення презентацій, нарад чи навчальних семінарів. На сайті також можна замовити знищувачі документів, ламінатори, цінники, бейджі, сейфи, картотеки та навіть офісні меблі.

Величезний асортимент товарів від гуртового постачальника дозволяє укомплектувати канцелярією як невеликі офіси, так і корпорації, концерни, мережеві компанії, холдинги. До того ж зробити це можна за демократичними розцінками.

Переваги купівлі офісних канцтоварів у «Час-Пік»

Приватне підприємство «Час-Пік» працює вже близько 25 років. Співробітники компанії мають величезний досвід і є справжніми експертами у сфері канцелярського приладдя. Тут завжди підкажуть, допоможуть, проконсультують і зроблять усе можливе, щоб покупець залишився задоволеним якістю продукції, цінами та обслуговуванням.

Основні причини купити канцтовари для офісу гуртом чи в роздріб саме в інтернет-магазині «Час-Пік»:

 • величезний асортимент канцелярії відмінної якості від перевірених виробників;
 • зручний пошук потрібних товарів у структурованому каталозі на сайті;
 • привабливі ціни, акції, накопичувальні знижки для постійних клієнтів;
 • швидка доставка канцтоварів прямо в офіс у Львові (при сумі замовлення від 300 грн – безкоштовна);
 • можливість замовити недороге канцелярське приладдя у Київ та інші населені пункти України;
 • різні способи оплати – від готівки до безготівкового розрахунку фізичними та юридичними особами;
 • досвідчені продавці-консультанти, які завжди готові дати відповіді на запитання покупців за вказаними на цій сторінці номерами телефонів.

Замовити папір в офіс, вибрати подарункове й дороге письмове приладдя, купити проекційний екран або ж придбати черговий стандартний набір офісної канцелярії – ви можете звернутися до нас із будь-яким запитом і бути впевненим, що отримаєте все необхідне за прийнятною ціною.

Наша компанія постачає якісні та недорогі офісні канцтовари в будь-яку точку України – від Львова до Києва і далі. Канцелярська продукція від «Час-Пік» вже встигла стати частиною корпоративного стилю та запорукою ефективної й безперебійної роботи у багатьох компаніях.

Доставка нашого інтернет магазину діє по всій Україні - Львів, Киів, Луцьк, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста. Фізичні магазини знаходяться у м.Львів, Дрогобич, Луцьк, Стрий, Самбір, Червоноград, де Ви зможете забрати товар самостійно. В інші міста Київ, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці товар доставляється швидко за допомогою транспортних компаній.

Поширені запитання

✅ Які канцтовари можуть знадобитися в офісі?