0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Діркопробивач, дирокол купити, ціна

Показано: 23 з 23 товарів

1

Діркопробивач - це спеціалізований механічний пристрій, який призначений для рівномірного пробивання отворів в папері. Конструкція приладу складається з двох круглих стрижневих ножів, які опускаються на папір і здійснюють рівномірний прокол методом натискання руки. У стандартних моделях діркопробивачів ножі кріпляться на ручки приладу, а наявність пружини забезпечує повернення пристрою в робочий стан після проколу.

Перший діркопробивач був запатентований Фрідріхом Зеннеккеном в 1886 році, але історично відомо, що ще в далекому 1799 році відомий філософ Еммануїл Кант почав використовувати аналогічний дироколу прилад, який залишав на папері отвір 11,5 мм. Такий прилад був більш ніж ефективний, оскільки давав можливість зберігати важливі літописі в правильній хронологічній послідовності і виключав безлад на робочому столі. В якості швидкозшивача використовувалися спеціальні нитки і тиснення.

Сьогодні, представлені різні варіанти дироколів, які роблять, як одне, так і два отвори. Класичні моделі дироколів включають:

- Два округлих стрижня - ножа;

- Ручку-важіль;

- Папероприймач;

- Корпус.

Зручний дизайн і функціональність дозволяють пробивати отвір навіть при великих обсягах листків. Перевагою дироколів з одним ножем є самостійний вибір найбільш оптимальної відстані для проколу. Крім того, діркопробивачі здатні так само пробивати фігурні отвори, що надає документу більш привабливий зовнішній вигляд.
При виборі довговічного і функціонального діркопробивача слід звернути увагу на діаметр отворів, відстань між проколами, обмеження на формат паперу, а так само кількість листів, які можна пробити за один раз.

Купити дирокол на будь-який смак Ви можете у Час-Пік. Завдяки зручній фотогалереї та достовірно описовій характеристиці Ви легко зможете вибрати найбільш підходящий варіант моделі нового діркопробивача. Функціональні та легкі у використанні діркопробивачі забезпечать належне зберігання важливих документів, а так само гарантовано поліпшать показники ефективної і своєчасно виконаної роботи офісних співробітників.

Компанія Час-Пік – це відомі бренди TM Eagle, сучасні моделі діркопробивачів і тільки доступні ціни.