0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

    Показано: 14 з 14 товарів
    Фільтри
      Торгова марка:
      Виріб:
      Потужність:
      Матеріал:
      Оснащення:
      Країна виробник:
      Сортування: ---
      Торгова марка:
      Виріб:
      Потужність:
      Матеріал:
      Оснащення:
      Країна виробник:
      Діркопробивач Eagle металевий 11,7см, потужність 60 аркушів, з лінійкою, d=6 мм P6090B
      Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
      Ви дали оцінку: Оцінити товар
      845.70
      1

      Офісна робота вимагає чіткої організації документації. Для раціонального впорядкування документи потрібно сортувати та розподіляти по папках. Існують варіанти із різними видами затисків. Вони не потребують попередньої перфорації документу або ж розміщення його у файлі.

      Однак більшість папок, зокрема реєстраторів, передбачають наявність отворів для прошивання. У такому випадку знадобиться діркопробивач. Його нерідко називають ще дироколом. Це – пристрій для пробивання отворів у папері. Його конструкція доволі проста. У класичних моделях два круглі стрижневі ножі встановлені на верхній частині приладу. Від натиску рукою, вона опускається на папір та робить два рівні отвори. Пружина забезпечує повернення ручки дирокола в початкове положення.

      Цікаві факти з історії дирокола

      Діркопробивач був запатентований Фрідріхом Зеннеккеном в 1886 році. Але відомо, що ще в 1799 році відомий філософ Еммануїл Кант почав використовувати аналогічний дироколу прилад, який залишав на папері отвір 11,5 мм. Він був більш ніж ефективний, оскільки давав можливість зберігати важливі літописи в правильній хронологічній послідовності. Для прошивання використовували спеціальні нитки та тиснення.

      Сьогодні, представлені варіанти дироколів, що роблять різну кількість отворів, а ткож різної форми.

      Принцип дії дирокола для паперу

      Дирокол класичної конфігурації включає два округлих стрижня – ножа, ручку-важіль, папероприймач, корпус. Існують також діркопробивачі з лінійкою що дозволяє точно виміряти відстань отворів від краю аркушу, щоб наступні перфорації відповідали попереднім.

      Діркопробивач для люверсів

      Основною перевагою діркопробивача з 2 ножем є те, що Ви самостійно обираєте місце отворів та відстань між ними. Діркопробивачі такого типу можуть також довкола отвору встановлювати люверс. Це – спеціальна металева заклепка, що фіксує аркуші довкола отвору. Люверси забезпечують цілісність перфорації, а також додають документації охайного та презентабельного вигляду.

      Діркопробивач на 4 отвори

      Рідше можна зустріти діркопробивач на 4 отвори. Принцип його дії аналогічний до звичного нам діркопробивача з двома ножами. Однак, він призначений для перфорації аркушів великого формату.

      Дирокол фігурний для декору

      Існують також діркопробивачі, що призначені для декору. Їх ножі створюють фігурний отвір у кутку аркуша чи по його краю. Відтак вони поділяються на кутовий та бордюрний. Дироколи такого зразку використовують для створення листівок, запрошень тощо.

      Купити дирокол для роботи чи творчості Ви можете, відвідавши наш спеціалізований канцелярський магазин «Час-Пік».

      Поширені запитання