0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 224 товарів

Папка для паперів та документів - це проста, але в той же час дуже функціональна річ для сучасної людини. Хто б Ви не були  учень, студент, бізнесмен, бухгалтер або архітектор, без папки для паперів Вам не обійтися. Адже немає більш компактного і зручного місця для зберігання документації, цінних паперів, звітів або будь-якої іншої інформації, надрукованої у популярному форматі А4.

Папки для паперів бувають різних видів не тільки за формою і стилем. Більшість з них Ви знайдете у нас, адже асортимент цієї продукції в магазині «Час-Пік» дуже великий. У нас Ви можете купити папки-скорозшивачі, папки-реєстратори, папки на блискавці, папки-куточки, папки на кільцях і навіть папки-портфелі.

Дуже зручним і надійним елементом кожного офісу є папка-реєстратор. Вона відрізняється від усіх інших своєю великою місткістю і зручністю в користуванні. Якщо Ви хочете, щоб всі необхідні Вам документи були зібрані в одному місці і завжди знаходилися під рукою, то цей варіант буде ідеальним для Вас.

Студентам для зберігання рефератів чудово підійдуть папки-конверти, а також папки-куточки, а папки з файлами будуть незамінними при здачі творчих робіт. Папки-скорозшивачі зроблять презентабельною курсову роботу чи диплом, а папка з боковим притиском зручна для зберігання теоретичного матеріалу на лекції.

Серед нашої продукції є також і дитячі папки формату А4. Адже який школяр не хоче носити свої альбоми для малювання або зошити для нот в папці з улюбленими героями і цікавими картинками. Вашій дитині потрібна папка для шкільних зошитів? Її Ви теж без проблем вибирете у нас.

У нашому асортименті також є папки на кілька відділень, щоб зберігати документи було ще зручніше. А для ділових людей - широкий вибір стильних портфелів.

Вся наша продукція - це знак якості, що вдало поєднується з оптимальною ціною. Тому не зволікайте, купуйте папки для документів в нашому інтернет-магазині, і на власному досвіді переконаєтеся в надійності і довговічності наших товарів.