0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 465 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Країна виробник:
   Вид:
   Ширина:
   Товщина корінця:
   Кількість кілець:
   Вид кліпа:
   Кількість файлів:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Країна виробник:
   Вид:
   Ширина:
   Товщина корінця:
   Кількість кілець:
   Вид кліпа:
   Кількість файлів:
   Планшет Eco-Eagle А4 з кліпом, ПВХ покриття, чорний, синій TY704
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   54.90

   Відобразити ще товари (40)

   Папка для документів

   Діяльність будь-якого підприємства чи установи неможлива без документообігу. Навіть тотальна комп’ютеризація не здатна витіснити паперову документацію. Її впорядкування та належне зберігання – запорука ефективної роботи. Правильна організація заощадить немало часу на пошуках та опрацюванні потрібного Вам документу. Для цього існують безліч варіантів папок. Це – просте та функціональне рішення. Розглянемо основні види папок, що знадобляться у кожному офісі.

   Папки з притиском

   Іноді потрібно підшити до папки документ, який не розміщений до канцелярського файлу, не має перфорації, а під рукою не знаходиться діркопробивача. У такому випадку Вам підійде папка з притиском. Її механізм може надійно утримати від кількох аркушів до кількох десятків. Такий метод фіксації не пошкоджує сам документ. Папка з притиском буде зручною для документів, у яких регулярно виникає потреба.

   Папка на блискавці

   У відрядженні, на діловій зустрічі та за кожної потреби транспортувати документи знадобиться папка на блискавці. Вона забезпечує цілісність документів у дорозі, їх захист від забруднення чи пошкодження, виключає можливість їх втрати. Такий вид папки може бути виготовлений з пластику. Більш представницький вигляд матиме натуральна чи штучна шкіра.

   Папки на гумках та липучках

   Папки на гумках чи липучках – найпростіший та найбільш бюджетний варіант для зберігання документів. Вони надійно захищають документи від негативних факторів впливу зовнішнього середовища. Ще одна перевага такого формату папок – можливість мати швидкий доступ до потрібного Вам документа.

   Папки конверт

   Доволі популярним форматом є папка конверт. Вона проста у користуванні. Документи розмістити у ній швидко та просто, як і дістати їх у потрібний момент. Зберігати їх у папці конверті надійно. Ви можете не хвилюватись про пошкодження забруднення чи втрату документа. Зазвичай така папка закривається на кнопку, а її розмір не передбачає розміщення великих обсягів документації.

   Папка кутик

   Папка кутик – найпростіший з усіх варіантів. Вона підійде для відносно невеликої кількості документів. Деякі папки такого зразка мають фіксацію, однак вона не є надто надійною. Папка кутик – варіант для впорядкування документів на робочому місці. При транспортуванні її обов’язково потрібно розмістити до портфеля чи іншої більшої папки.

   Папка з файлами

   Такий зразок папки підійде не тільки для впорядкування документів, але й буде чудовим варіантом для створення портфоліо. Красиво організувати матеріали для конференції теж можна з її допомогою. Перевага такого виду полягає у тому, що прозорий файл дає можливість бачити вміст. Однак файли є вшитими, збільшити чи зменшити їх кількість неможливо. Важливо розуміти обсяг документації, яку Вам потрібно розмістити.

   Папка портфель

   Особливість цього виду папок полягає у наявності ручки, що робить її оптимальним варіантом для транспортування документації. Вона чудово підійде для відрядження. Незмінним помічником буде папка портфель для людей, що працюють з документами поза межами офісу. Вона забезпечить надійний захист документів, виключить можливість їх втрати. Папка портфель може бути пластиковою, різних кольорів та з малюнками. Для ділових людей кращим варіантом буде однотонна папка зі штучної чи натуральної шкіри.

   Папка сегрегатор

   Механізм кріплення таких папок призначений для надійної фіксації документів, що розміщенні у канцелярський файл або мають перфорацію. Сегрегатори призначені для зберігання великої кількості документів. При правильній внутрішній організації, знайти потрібний документ, не займе у Вас багато часу чи зусиль. Сегрегатори призначені для зберігання вертикально на полицях. Вказівники на їх торці дають можливість зорієнтуватись по вмісту.

   Папка швидкозшивач

   Швидкозшивач – один з найпопулярніших видів папок. Причина його популярності – практичність та низька ціна. Зручний механізм дає можливість швидко підшити документи, що складені по файлах чи містять перфорацію. Папка швидкозшивач може бути виготовлена з пластику чи картону.

   Папка на зав’язках

   Папка на зав’язках підійде для зберігання документації, у якій майже не виникає потреба. Переважно виготовлені вони з картону, що при частому користуванні може сильно пошкоджуватись. Не витримає вона також вологи.

   Спеціальні види папок

   Існують також папки, що призначені для використання за певних умов. До них можна віднести папки вітальні, «на підпис», «меню» тощо. Зазвичай вони мають доволі представницький вигляд, оскільки призначені також підкреслювати статус установи та нагоди, де вони використовуються.

   Купити папки для документів різних форматів гуртом та в роздріб Ви можете в мережі спеціалізованих магазинів канцтоварів «Час-Пік» або на сайті інтернет-магазину. У нас Ви знайдете усі необхідні для роботи, навчання та дому канцелярські товари з доставкою по Україні.

   Поширені запитання

   ✅ Які є у продажу варіанти папок для офісу?

   На сайті «Час-Пік» доступні до замовлення папки на кнопці, кутики, картонні та пластикові швидкозшивачі, з бічним притиском, архівні бокси, папки-конверти, дисплей-книги та інші варіанти, наприклад:

   Швидкозшивач А4 картонний, 50 штук в упаковці, ціна за 1 папку 275

   Папка-конверт В5 Eco-Eagle на кнопку 180 мкм, непрозора асорті 4020-00

   Бокс архівний Axent, 350 x 255 x 80 мм, колір зелений 1731-04-A

   Папка Axent на блискавці A5, нейлон, Travel, коралова 1442-42-A