0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Папки-швидкозшивачі | Папки на зав'язку купити, ціна

Показано: 16 з 16 товарів

1

Папка швидкозшивач— це постійний і незмінний помічник в діловій сфері будь-якої офісної компанії. Вони комплектують купу окремих документів в один каталог під одну обкладинку. Найбільш розповсюджений формат А4, проте і буває А5 і В5. Швидкозшивач або папка з притиском, може бути різних типів. Найбільш розповсюдженим з них вважаються затискач типу А і затиск типу Ст. Такого виду затискач передбачає використання прозорих файлів - кишеньок, тобто перед тим, як документи будуть поміщені в папку-швидкозшивач, вони повинні бути поміщені в файлики, які завжди мають потрібну перфорацію.

Швидкозшивачі бувають картонні та пластикові з металевим або пластиковим механізмом зшивання. У пластикових папках для більш зручного користування, верхня захисна частина виготовляється з прозорого матеріалу. Завдяки цьому, у користувача з'являється можливість відразу бачити титульний аркуш, не розкриваючи безпосередньо саму папку. Нижня її частина, а також торець, традиційно, виробники виготовляють у різних кольорах, починаючи від скромних офісних відтінків і закінчуючи досить яскравими і соковитими, які самі по собі вже можуть виступати в ролі додаткового методу сортування документів. Фактура матеріалу, яка використовується при виробництві теж буває різних варіантів, втім найпрактичнішою і завжди гарно виглядає глянцева поверхня. Оскільки вони розраховані на утримання порівняно невеликої кількості стандартних аркушів паперу,товщина матеріалу в даних видах папок невелика. Також, перфорованими можуть бути і самі папки-швидкозшивачі, щоб розміщувати їх у велику папку - сегрегатор.

Папки картонні на зав’язки— це приладдя для діловодства, завдяки яким вдається зберігати різні офісні документи цілими, від негативного впливу навколишнього середовища,та від зминання наприклад, при транспортуванні куди-небудь. Наприклад, найпростіша папка на зав'язках відмінно підійде тоді, коли мова заходить про тривалезберігання документації при не частому використанні. На зав'язках випускається картонна папка «Справа», яку ми всі добре знаємо. Випускається цей різновид папок вже дуже і дуже давно, проте як і раніше не втрачає своєї популярності.

Купити великий асортимент всіляких папок можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».