0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 13 з 13 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Вид:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Вид:
   1

   Де потрібна папка швидкозшивач?

   Упорядкована документація – запорука ефективної роботи офісу. Чітка її організація дає можливість швидко знайти потрібний документ та оперативно взяти його на опрацювання. У цій справі не обійтись без папки. Зручною для сортування та зберігання документів буде папка швидкозшивач. Це – оптимальний варіант для впорядкування важливих паперів. Така папка зручна та проста у користуванні. Вона має простий механізм для зшивання, цей процес не вимагає ані багато часу, ані зусиль. Папка швидкозшивач – бюджетний, але ефективний варіант впорядкувати документацію.

   Види механізмів папок швидкозшивачів

   Перш за все папки швидкозшивачі поділяються за принципом зшивання. Їх механізм може бути металевим або пластиковим. Варіанти механізму – затиск чи пружинний. Найчастіше, це – металеві смужки, що проходять через отвори у файлі чи перфорації документа та загинаються, фіксуючи його.

   Пластикова та картонна папка швидкозшивач

   Папка швидкозшивач картонна – найбільш бюджетний варіант для зберігання документів. Вона зручна у користуванні. На її поверхню легко можна нанести потрібний надпис, назву чи опис змісту. Найпоширенішим варіантом є папка швидкозшивач картонна Справа №. Варто пам’ятати, що картон, з якого вона виготовлена, хоч і щільний, але зовсім не стійкий до вологи. При частій експлуатації така папка може швидко втрати свій вигляд, або і зовсім стати не придатною для користування.

   Для більш надійного зберігання краще підійде папка швидкозшивач пластикова. Такий варіант може бути представлений широкою кольоровою гамою. Її титульна сторінка може бути прозорою. Це зручно, оскільки можна не розгортаючи її побачити, які документи підшиті. Пластиковий швидкозшивач може мати по висоті прозоре довге віконечко під яке можна вкласти смужку з описом чи назвою папки. Пластикова папка швидкозшивач може також містити перфорацію. Зазвичай, це – два отвори, що дають можливість підшити сам швидкозшивач, до прикладу, до папки сегрегатора.

   Папка на зав’язках картонна у сучасному діловодстві

   Картонна папка на зав’язках – чудовий бюджетний варіант для зберігання паперів. Для частого використання така папка не буде зручною та практичною, оскільки активна експлуатація може спричинити до ряду механічних пошкоджень самої папки. Картонна папка на зав’язках здатна захистити документи від негативного впливу зовнішнього середовища за відносно сприятливих умов.

   Купити швидкозшивач чи папку на зав’язках Ви можете у даному розділі інтернет-магазину «Час-Пік». У нас Ви також знайдете усі необхідні для роботи, навчання та дому канцтовари та з доставкою по Україні.