0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 20 з 20 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Формат:
   Країна виробник:
   Торгова марка:
   Вид:
   Вид кліпа:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Формат:
   Країна виробник:
   Торгова марка:
   Вид:
   Вид кліпа:
   1

   Папки-швидкозшивачі – один із найпопулярніших канцелярських атрибутів для зберігання документів і робочих матеріалів. Ще один поширений варіант серед офісних співробітників – це папка на зав'язках. Ці та інші канцелярські товаридля діловодства реалізує за вигідними цінами інтернет-магазин «Час-Пік».

   Папки-швидкозшивачі & Папки на зав'язках – найкращі офісні помічники

   Папка-швидкозшивач – обов’язковий атрибут офісу. Кожне підприємство працює з величезною кількістю паперів і документів, які потрібно сортувати та зберігати у зручному вигляді, щоб можна було в будь-який момент знайти потрібний екземпляр. Кольорові швидкозшивачі та папки із зав’язками чудово підходять для цього.

   Картонні папки на зав’язках або з металевими вусами використовують для зберігання документів, для зшивання робочих матеріалів по конкретному проєкту, для архівації незатребуваної документації тощо.

   В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти швидкозшивачдля роботи з паперами та папки зі шнурками від таких відомих торгових марок, як «Фолдер», Eco-Eagle, Omega, Scholz. Продукція цих брендів має високу якість, при цьому коштує відносно недорого.

   Швидкозшивачі: призначення та види

   Залежно від поставлених завдань і цілей використання купити папку зі швидкозшивачем можна в кількох варіантах:

   • з картону або з листового пластику різної товщини;
   • з прозорим або непрозорим верхом;
   • з додатковою внутрішньою кишенею;
   • формату А4 або А5;
   • з перфорацією на 2-11 отворів;
   • з металевими або з пластиковими вусиками;
   • з паперовою смужкою для маркування вмісту папки;
   • чорні, сірі, сині, червоні та ін.

   Папка швидкозшивач із перфорацією чудово підходить для сортування робочих документів: якщо купити кілька аксесуарів різного кольору, можна легко сортувати папери за категоріями. Швидкозшивачпластиковий також використовують для красивої презентації інформаційних матеріалів: прозорий верх дозволяє відразу ознайомитися з вмістом. Такі папки стануть у пригоді офісним співробітникам, кур’єрам, адміністраторам, секретарям, менеджерам із продажу, бухгалтерам та іншим спеціалістам.

   Папка на зав'язках: призначення

   Папкадля паперів на зав’язках – бюджетний варіант, попит на який усе ще не падає. Паперова папка із зав’язками коштує недорого, при цьому дозволяє легко зберігати документи в акуратному вигляді. Завдяки щільному та якісному картону робочі папери не мнуться та не брудняться – вони завжди мають презентабельний і охайний вигляд.

   Картонна папка на зав’язках для документів відрізняється лаконічним дизайном. Її випускають у білому кольорі з картону різної щільності та оснащають невеликими шнурками для зав’язування. На титульному листі папка картонна на зав’язках має місце для підпису.

   Якщо потрібна недорога папка на зав’язках, ціна продукції ТМ «Фолдер» – більш ніж прийнятна. До того ж купити такі аксесуари для паперів можна пакуванням по 50 штук, що дозволяє заощадити суттєву суму.

   Як купити папку швидкозшивач з доставкою по Україні

   Швидкозшивач картонний або пластиковий та інші товари для офісу доступні до замовлення на нашому сайті з доставленням по всій Україні. Купити паперовий швидкозшивач у будь-якій кількості можна з відправленням у Київ, Львов, Суми, Луцьк, Вінницю, Ужгород, Черкаси, Рівне, Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Мукачево, Чернівці, Чернігів, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

   Якщо Вам терміново знадобився швидкозшивач з перфорацією та інші канцтовари, ви можете купити їх у магазинах мережі «Час-Пік» у Луцьку, Львові, Дрогобичі, Стрию, Самборі та Червонограді. Тут також діє послуга самовивозу. Ви можете забрати швидкозшивачі самостійно, попередньо зробивши замовлення на сайті.

   Поширені запитання