0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Побутова хімія це широкий асортимент чистячих засобів, та засобів особистої гігієни, які потрібні абсолютно кожному. Засоби побутової хімії використовуються усюди без винятків. Дома, під час прання, всі ми  використовуємо порошок для прання, відбілювачі, кондиціонери для білизни. Важко уявити особисту гігієну без використання мила, шампуня, зубної пасти та щітки, дезодорантів. Для догляду за волоссям розроблена ціла серія засобів – це й різноманітні лаки, фарби, гелі і пінки. Практично кожен чоловік, для гоління використовує станки для гоління, крем і піну а також лосьйони або креми після гоління.

Засоби побутової хімії

Навіть коли ми не в дома, а на робочому місці ми використовуємо засоби побутової хімії. Після обідньої перерви ми потребуємо засіб для посуду, щоб помити тарілки та горнятка після обіду. Різноманітні чистячи засоби допомагають підтримувати належну чистоту на робочому місці. З вищенаведеного можна сміло стверджувати що за частотою використання та за важливістю призначення засоби побутової хімії займають одне з перших місць в житті людини.

Купити побутову хімію у Львові можна будь де. Можна поїхати в супермаркет і купити все необхідне там, однак доведеться стратити час на добирання та похід супермаркетом. В Вихідний день додайте ще й очікування на касі. Можна зайти у невеличку крамничку біля хати і придбати необхідне там. Але в невеличкому магазині Ви не знайдете всього необхідного, та й асортиментний ряд може бути невеликим, тож доведеться відвідати декілька магазинів, але це знов таки витрачений час та кошти.

Магазин "Час-Пік" пропонує Вам придбати необхідні засоби побутової хімії, не виходячи з дому. Ми намагаємося підтримувати широкий асортимент, щоб Ви могли обрати потрібні Вам товари в одному місці і не витрачали свій час на походи в магазин.