0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 1 з 1 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вага:
   Форма засобу:
   Призначення:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вага:
   Форма засобу:
   Призначення:
   Країна виробник:
   1

   Порошок для посудомийних машин

   Все більше і більше родин обирають посудомийну машину в якості обов`язкової кухонної техніки. Посудомийні машини дарують нам безліч плюсів – це значно менший розхід води під час миття в порівнянні з миттям посуду руками. По-друге це звільняє Вас від стояння біля раковини та миття посуди, достатньо скласти посуд в посудомийну машину, додати необхідну хімію, включити програму і все, решта посудомийна машина зробить сама – сучасні посудомийні машини вміють визначати ступінь забруднення посуду, жорсткість води, час потрібний для миття посуду. Однак жодна посудомийна не вимиє посуд без додавання спеціальної хіміі – це засоби для посудомийних машин. До цих засобів належать порошок для посудомийних машин або таблетки для посудомийних машин, ополіскувачі, сіль, засоби для очищення.

   Таблетки для посудомийних машин

   Для успішного миття посуду в посудомийній машині ми повинні покласти в неї чистячий засіб з допомогою якого машинка буде відмивати посуд. Це може бути таблетки для посудомийних машин, порошок, капсули з гелем для посудомийної машини або ж рідкий засіб для посудомийної машини. Таблетована форма чистячого засобу – найбільш поширена і зручна у використанні. Одна таблетка містить необхідну кількість чистячого засобу, що достатньо для одного циклу миття, деякі таблетки складаються відразу з чистячого засобу, пом`якшувача для води і ополіскувача. Достатньо покласти в машинку одну таблетку засобу, щоб забезпечити якісний цикл миття. Порошок для посудомийних машин це чистячий засіб, який не таблетований, тож  користувач повинен для миття посуду додати необхідну кількість порошка в машину. Це звичайно не так зручно як покласти таблетку, але до переваг порошку можна віднести той факт, що цикл миття з порошком коштує користувачу дешевше ніж з таблеткою. Також засіб для миття може бути в вигляді капсул з гелем, одну таку капсулу слід покласти до посудомийної машини для миття.

   Сіль для посудомийних машин

   Одного тільки миючого засобу не достатньо для миття посуду. Існує проблема жорсткої води. Жорсткою називають воду, в якій міститься велика кількість солей жорсткості, які не дають ефективно розчинятися миючому засобу і вимивати посуд. Для пом`якшеня води використовується спеціальна сіль для посудомийних машин. Достатньо один раз засипати в посудомийну машину сіль, в кількості вказаній виробником, і надалі машина сама буде додавати при кожному циклі миття необхідну кількість солі, для пом`якшеня води. Розхід солі є індивідуальним для кожної машини і визначається жорсткістю води.

   Ополіскувач для посудомийної машини

   Окрім солі і засобу для миття, для посудомийної машини використовують ополіскувач. Ополіскувач для посудомийної машини, це рідина, яка використовується машиною в заключній фазі миття. Ополіскувач заливається в спеціальний відсік в машині, а під час заключної фази миття посуду машинка сама додає невелику кількість ополіскувача, щоб змити з посуду залишки чистячого засобу. Ополіскувач не є обов`язковим для використання, але з ним посуд виглядає більш свіжим і якісно помитим. Окрім вищенаведених засобів для посудомийних машин виготовляють освіжувачі – засіб який можно по бажанню додавати в посудомийну машину, щоб свіжопомитий посуд мав приємний аромат. Для догляду за посудомийною машиною використовують очищувач для посудомийних машин – спеціальний чистячий засіб, який слід використовувати час від часу для очищення самої посудомийної машини від жирів, що залишаються з посуду в середині машини. Інструкція з використання вказана на самому засобі, але зазвичай вона є стандартною – флакон з чистячою рідиною слід помістити в посудомийну машину, попередньо знявши захисну наклейку з нього, і включити порожню машину на цикл миття.

   В магазині "Час-Пік" Ви можете купити засоби для посудомийних машин, в нашому магазині представлений весь асортимент засобів необхідний для Вашої машини – це порошок, таблетки, гель в капсулах та рідкі миючі засоби, сіль для пом`якшеня води та ополіскувач для машин від відомих виробників – CALGONIT, SOMAT, FINISH, Riviere Machine та інших виробників.