0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 36 з 36 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість листів:
   Формат:
   Кріплення Блоку:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість листів:
   Формат:
   Кріплення Блоку:
   Країна виробник:
   1

   Дитячий альбом для малювання – одна з перших речей, які варто купити дитині при знайомстві з творчістю. У ньому можна малювати як пальчиковими фарбами, так і гуашшю чи фломастерами, створювати картини за допомогою будь-яких підручних засобів. Якісні альбоми для малювання та папір для акварелі представлені в асортименті в інтернет-магазині «Час-Пік».

   Дитячі альбоми та листи для малювання — все для юних художників у«Час-Пік»

   Альбом – один із найпопулярніших видів канцелярії. Його купують і для малюків, і для школярів, і для дорослих. Шкільний альбом для малювання входить до списку обов’язкових атрибутів учня.

   Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує професійні та дитячі альбоми для малювання в широкому асортименті та діапазоні цін. Також у продажу є акварельний папір, папки для малюнків і різноманітні товари для юних художників і досвідчених майстрів.

   На сайті представлена паперова продукція таких торгових марок, як «Тетрада», «Апельсин», «Фолдер», «Добрий», «Бузік», «РюкзачОК», Fantasy, «Аркуш», «Мандарин».Купити альбом для малювання можна за ціною від 3,47 грн, папір – за ціною від 3,78 грн.

   Різновиди альбомів для малювання

   Альбоми для малювання для дітей і професійних художників відрізняються один від одного дизайном обкладинки, кількістю сторінок, форматом, типом з’єднання аркушів. Зовнішній вигляд виробу в основному відіграє важливу роль тільки для юних майстрів. Для дитини варто вибрати альбом з малювання з яскравим дизайном, який буде привертати її увагу та спонукати до творчості.

   На пружині

   Замовити альбом А4 можна з різним типом з’єднання аркушів: на пружині, скобах, з перфорацією, клейовою основою. Найбільш практичними вважаються паперові вироби на спіралі: їх зручніше розкривати, перегортати аркуші та при потребі виривати їх без пошкодження структури палітурки та псування зовнішнього вигляду альбому. З’єднання аркушів пружиною більше підходить для дітей старшого віку.

   На клейовій основі

   А4 альбом на клейовій основі – теж доволі поширений варіант. Виривати аркуші з нього теж можна, однак існує ризик, що через це можуть почати випадати й інші сторінки. Такий варіант виробу краще вибрати для малюків.

   За форматом

   Найпоширеніший альбом для малювання – А4 формату. Ним користуються школярі, аматори та професіонали. У деяких виробників можна знайти паперову продукцію формату А3 та А5. Вона призначена для досвідчених майстрів і використовується під конкретні завдання.

   За кількістю листів

   Товщина виробу для творчості залежить від сфери застосування, віку дитини та її любові до цього виду хобі. Тонкий альбом, в якому кількість аркушівсягає 8-12, чудово підходить дітям дошкільного віку. Для школи учню початкових і середніх класів можна купити великий альбом для малювання на 12-50 аркушів.

   Для малюків не варто вибирати товстий альбом для дитячої творчості зі щільними аркушами. Інакше малювати в ньому маленькому художнику буде незручно.

   Вибір паперу для малювання

   Один із найважливіших параметрів при виборі альбому та інших паперових виробів – це щільність паперу. Стандартні дитячі альбоми та листи для малюваннядля олівців мають щільність близько 100-120 г/м². Це непоганий варіант для дітей, які навчаються малювати кольоровими олівцями та фломастерами. Однак такий виріб не зовсім підходить для акварельних фарб.

   Для створення картин за допомогою акварелі знадобиться спеціальний папір для малювання. Він має менш гладку та більш «бархатисту» структуру. Завдяки цьому фарби краще лягають на поверхню. Якщо вам потрібен альбом для акварелі, купити його можна з різною щільністю – від 100 до 300 г/м². Однак краще віддавати перевагу щільнішим аркушам. Вони добре вбирають вологу, не деформуються при намоканні, можуть бути фактурними або гладкими.

   Для художників, які освоюють олійні фарби, знадобиться альбом для малювання зі щільним папером. Щільність аркушів може досягати 300-850 г/м². Для пастелі та вугільних олівців добре підходить м’який фактурний і водночас щільний папір для малювання.

   Де купити альбом для малювання в Україні

   Інтернет-магазин «Час-Пік» – це сайт, де можна купити альбом для малювання, ціна якого вас задовольнить. Також в асортименті представлені папки та папір для акварелі, аксесуари для художників, товари для школи та інші канцтовари. Усе це можна замовити за демократичними цінами та з доставленням по всій Україні.

   Ми відправляємо продукцію у Львів, Київ, Вінницю, Луцьк, Рівне, Черкаси, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста. Забрати замовлення можна також самостійно в наших фізичних магазинах. Вони розташовані у Львові, Дрогобичі, Стрию, Луцьку, Самборі та Червонограді. В інші населені пункти товар доставляють за допомогою транспортних компаній.

   Поширені запитання