0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 84 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість листів:
   Формат:
   Кріплення Блоку:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість листів:
   Формат:
   Кріплення Блоку:

   Відобразити ще товари (40)

   Що таке альбом для малювання?

   Альбом для малювання — це білосніжні аркуші паперу скріплені між собою за допомогою пластикової або залізної пружини, скобами або клеєм переважно, по  коротшій стороні. Дитячий альбом для малювання може мати м'яку чи тверду обкладинку, а також картонну підкладку.

   Як вибрати альбом для малювання?

   Головна характеристика при виборі альбому для малювання — це якість паперу. Найчастіше використовують папір щільністю 100 — 120 г/м2, він ідеально підходить для олівців та фломастерів. А якщо малюк хоче малювати пензлем — потрібен більш щільний папір, що буде стійким до деформації при контакті з водою. Якщо ж дитина надає перевагу акварелі, слід використовувати спеціальні аркуші для малювання з особливою шорсткою поверхнею. При малюванні гуашевими фарбами, пастеллю та вугільними олівцями доцільно використовувати полотно щільністю від 300 г/м2. Воно може бути як гладким, так і шорстким, але обов'язково добре поглинати вологу і не втрачати форму.

   Альбоми для малювання для дітей

   Альбом для малювання призначені для використання дітьми, що вже володіють деякими навичками образотворчого мистецтва, так для тих, що тільки опановують малювання.

   Формат альбому для малювання

   Найпоширеніший формат — традиційно А4. Однак часто зустрічаються також А5 та А3. Більш широкоформатні альбоми призначені вже не для малювання, а для креслення.

   Сфера застосування альбому для малювання

   Звичайний шкільний альбом для малювання можна використовувати Не тільки за прямим призначенням. До прикладу, у ньому можна зберігати різні поштові марки, складати з них цілі колекції чи клеїти фотографії на пам'ять про які-небудь події з життя.

   Купити альбом для малювання Ви можете у даному розділі нашого інтернет-магазину. Пропонуємо великий вибір альбомів, що підійдуть не тільки для дитячої творчості, але й художникам-любителям. Наш асортимент представлений продукцією, що своєю якістю та ціною задовольнить кожного покупця. У нас Ви знайдете альбоми з різною кількістю аркушів та їх щільністю, а також найрізноманітніші варіанти дизайнів обкладинки, що сподобаються як хлопчикам, так і дівчаткам.