0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 73 товарів

  Відобразити ще товари (13)

     Альбом для малювання представляє з себе білосніжні аркуші паперу, які скріплені між собою. Найчастіше проводиться подібне скріплення за допомогою пластикової або залізної пружини, скобами або клеєм по коротшій, а іноді і по довшій стороні. Дитячий альбом для малювання може мати м'яку або тверду обкладинку, а також картонну підкладку.

     Головна характеристика при виборі альбому для малювання - це якість паперу. Найчастіше використовують папір щільністю 100 -120 г / кв.м., він ідеально підходить для олівців та фломастерів. А якщо малюк хоче малювати пензлем - потрібен товстіший папір, щоб уникнути деформації водою. Якщо ж дитина цікавиться акварельними фарбами, використовуйте спеціальні аркуші для малювання з особливою шорсткою поверхнею. При використанні гуашевих фарб, пастелі і вугільних олівців використовуйте полотно від 300 г / кв. м. Воно може бути як гладким, так і шорстким, проте легко вбирає рідину, зберігаючи форму.

     Альбом для малюванняможуть сміливо використовувати як діти, які вже володіють деякими навичками образотворчого мистецтва, так і ті діти, які тільки вчаться малювати. Найпоширенішим форматом традиційно виступає формат А4, проте і популярні А5 і А3. У асортименті також є більш широкоформатні альбоми, які призначені вже не для малювання, а для креслення. Проте звичайний шкільний альбом для малювання можна використовувати зовсім іншим способом:наприклад, у ньому можна зберігати різні поштові марки і навіть складати з них цілі колекції,або клеїти фотографії на пам'ять про які-небудь події з життя.

     Виробники продукції такого роду дуже стараються догодити смакам своїх маленьких покупців і тому пропонують просто величезну кількість варіантів обкладинок для дитячих альбомів«для хлопчиків» та «для дівчаток». Проте все-таки частіше зустрічаються універсальні обкладинки, які можуть сподобатися і тим і другим.

     Вибрати альбом для малюванняза доступною ціною можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».