0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Шкільні канцтовари - продукція, на яку є попит круглий рік. Напевно, саме тому, придбати їх можна практично скрізь: від невеликих торгових лотків та кіосків, до супермаркетів, торгових центрів і спеціалізованих магазинів. Однак незважаючи на таку велику пропозицію, Ви не завжди можете бути впевнені, що ціна купленого вами товару буде відповідати його якості. А хто з батьків не хоче, щоб їх дитина користувалась тільки якісними та екологічними канцтоварами у свому шкільному життю.

Хочете придбати для своєї дитини якісні шкільні канцтовари за максимально доступними цінами? Звертайтеся в «Час-Пік»! Наш магазин пропонує широкий асортимент канцелярських товарів для школи на будь-який смак. У нас Ви знайдете канцтовари тільки перевірених часом відомих світових торгових марок «EAGLE», «EcoEagle», «TENFON», «FANTASY WORLD», «STANGER» та інших, які вже неодноразово позитивно представили себе на ринку і стали вибором мільйонів покупців.

Картонно-паперові вироби для школи, рюкзак, пенал, фарби і пензлики, крейда, приналежності для креслення, глобуси – все це Ви знайдете на нашому сайті. Можете не сумніватися, якість пропонованої нами продукції перевищить всі Ваші очікування. І Ви, і Ваша дитина будете задоволені!

Також ми пропонуємо Вам шкільні канцтовари з ліцензійними зображеннями – Баранчик ШОН, та Talking Friends – величезний ассортимент шкільного приладдя – зошити, блокноти, нотні зошити, пластилін, фарби акварельні та гуашеві, папки для зошитів та папки для праці, олівці та фломастери та багато інших канцтоварів з зображенням улюблених дітячих героїв – Баранчика Шона, кота Talking Tom та його подруги – кішки Talking Angela, собаки Talking Ben та інших дитячих улюбленців. Ви зможете обрати  шкільні канцтовари в однаковій кольоровій гаммі, зробити для Вашої дитини комплект шкільного приладдя з однаковими зображеннями

Крім широкого асортименту товарів для школи у нас на сайті діє гнучка система знижок для всіх зареєстрованих клієнтів, а також сезонні акції та розпродажі. Тому купівлі у нас стануть великим заощадженням для Вашого сімейного бюджету! А при покупці від 300 грн Вам бонус – безкоштовна доставка в межах міста Львова.

Хочете порадувати свою дитину новим рюкзаком, яскравим пеналом або просто купити якісні фарби для малювання? Купуйте канцтовари для школи в «Час-Пік» за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк, і Ви отримаєте бажану якість і оптимальні ціни. Тому не зволікайте, звертайтеся до нас!