0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 26 з 26 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Кількість листів:
   Формат:
   Щільність:
   Торгова марка:

   Сортування:

   ---

   Виріб:

   Кількість листів:

   Формат:

   Щільність:

   Торгова марка:

   1

    Папір для креслення

   Папір для креслення – це особливо якісний вид паперу високої гладкості і міцної поверхні для всіх видів креслярських робіт. Тому до креслярського паперу висуваються особливі вимоги щодо якості. Хороший папір для креслення повинен бути міцним і не псуватися при використанні гумки, витримувати кілька згинів в одному місці, не ламатися, та не змінювати колір на сонці.

   Відповідно до держстандарту папір для креслення ділиться на такі види:

   - папір загального користування - високо проклеєний підвищеної міцності, що підходить для всіх типів креслярських робіт;

   - ватман - шорсткий папір, виготовляють методом ручного відливу, володіє великою опірністю до стирання, рахується найкращим папером для креслення;

   - прозорий папір для креслення - тонкий папір, створений для креслення і подальшого копіювання методом репрографії;

   - паперова калька - тонкий папір, призначений для відтворення креслень методом електрографії або вручну;

   - масштабно-координатний папір - тонкий папір, з розкресленими лініями, які утворюють на ній основу для сітки координат і призначений для графічних або креслярських робіт.

   Кожен з описаних видів паперу має свої переваги при виконанні певних завдань. Як вже було сказано, ватман вважається найкращим видом паперу для креслення завдяки своїм механічним показникам стійкості до пошкоджень, проте існує, також, напів ватман, який в меншій мірі володіє тими ж перевагами і підходить для начерків, ескізів і тд.

   У сучасному світі виготовляється коло п'яти тисяч різних типів паперу, але не всі з них можуть бути використані для креслень. Сучасний креслярський папір - це високоякісний продукт, розрахований на професіоналів, з підвищеними вимогами до зручності та надійності.

   Кожен з видів паперу призначений для виконання конкретних завдань, тому, вибір правильного типу паперу є необхідною умовою для початку будь-якої успішної роботи, пов'язаної з кресленням.

   Папки для дипломних і курсових робіт

   Папки для дипломних і курсових робіт - незамінний атрибут при захисті виконаної роботи (або проекту) будь-якого студента. Акуратний зовнішній вигляд, якісний матеріал, колір, - це ті критерії, згідно з яких необхідно вибирати папку для оформлення своєї роботи. Папки для дипломних і курсових робіт виготовляють з щільного картону, та обклеюють якісним матеріалом синього, зеленого, або бордового кольорів. Усередині мають два клапана, між якими вставляється блок паперу А4 формату.

   Вибрати папір для креслення та папки для дипломних чи курсових робіт можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».