0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 17 з 17 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість листів:
   Формат:
   Країна виробник:
   Щільність:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість листів:
   Формат:
   Країна виробник:
   Щільність:
   1

   Папір для креслення знадобиться вже у старшій школі. Намалювати стінгазету або зробити домашнє завдання на урок креслення – для цих цілей і потрібен ватман. Папка для курсової роботи або для креслення також стане у пригоді студентам технічних та інших ВНЗ. Усе це можна знайти в широкому асортименті в нашому інтернет-магазині.

   Папки та папір для креслення — все для навчання в «Час-Пік»

   Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує якісну продукцію від популярних виробників: «Бріск», «Апельсин», «Фолдер», «Поліграфіст», «Добрий», «РюкзачОК», «Тетрада».

   На сайті можна вибрати та купити:

   • папки для курсових і дипломних проектів;
   • креслярський папір;
   • трафарети;
   • папки для креслення.

   В асортименті представлений папір для креслення А4 та А3 форматів із різною щільністю – від 60 г/м² до 200 г/м². Купити його можна за ціною від 11,97 грн до 25,64 грн. Аркуші для креслення купують школярі, студенти технічних ВНЗ, художники, конструктори, інженери та інші спеціалісти.

   Особливості паперу для креслення

   Якісний папір для креслення А3 або іншого формату – гладкий, білий, трішки шорсткий, з поверхневою проклейкою. Аркуш має високу щільність – від 200 г/м². Ці властивості спрощують роботу з матеріалом: при потребі можна легко виправити помилку ластиком, не хвилюючись, що залишиться пляма чи потертість.

   Креслярські аркуші не змінюють колір під впливом сонячних променів: вони не жовтіють і зберігають первинний вигляд малюнка протягом довгого періоду часу. Папір для креслення можна використовувати також для моделювання, оскільки він не ламається у місці згину.

   Виробники пропонують креслярський папірА4 (210 х 297 мм), А3 (297 х 420 мм), А2 (420 х 594 мм), А1 (594 х 841 мм) форматів. Вибирати його потрібно залежно від характеру роботи. Для виконання топографічної карти, карти України та світу потрібен білий креслярський папір вищого класу. Для креслярських робіт вибирають сорт паперу під назвою «ватман» або «напівватман». Для невеликих малюнків та ескізних креслень купують папір у папках або спеціальні блокноти для ескізів.

   Вибір папки для креслення

   Приладдя для креслення – це різноманітні вироби, зокрема спеціальні папки. Вони виглядають як міцні картонні папки, в яких зберігається креслярський папір А4 або А3 формату.

   Якщо потрібна папка для креслення А3 або іншого формату для школярів або студентів, потрібно звернути увагу на її міцність. Часто такі вироби виготовляють зі щільного крейдованого картону, завдяки чому вміст не мнеться, не рветься і не забруднюється.

   Формат аксесуару може бути різним. Якщо знадобилась папка для креслення, купити найпростіше формат А4 або А3. Останній варіант доведеться носити окремо, тоді як папка для креслення А4 легко вміщується у шкільний рюкзак. Усередині в папці зберігається креслярський папір у кількості від 10 до 20 аркушів. Щільність матеріалу коливається від 150 г/м² до 200 г/м².

   Купити папку А3, А4 для креслення на нашому сайті можна за ціною від 14,49 грн до 50,40 грн залежно від виробника, кількості аркушів і щільності паперу.

   Вибір папки для курсової або дипломної роботи

   Паперова продукція для навчання потрібна не лише школярам, а й студентам. Для останніх важливу роль відіграють такі вироби з паперу, як папка для курсового проєкту або для дипломної роботи. Вони роблять підготовлений матеріал презентабельним і акуратним, його приємно тримати в руках і несоромно віддавати викладачу. Важливо не забувати, що на оцінку впливає не лише якість роботи, а і його презентація.

   Папка для курсової роботи виготовляється з міцного картону. Під обкладинкою розміщуються аркуші з готовим матеріалом, на ній є відповідний напис: «Курсовий проєкт» або «Дипломна робота». Обкладинка може мати спеціальне покриття з бумвінілу.

   Папка для дипломної роботи або курсового проєкту може мати різну кількість аркушів – від 40 до 100. Також окремо можна купити блок для проєкту з рамкою, який потім вставляється у прийнятний варіант папки – для курсової, дипломної тощо. Формат стандартної папки для дипломних робіт і курсового проєкту – А4.

   В інтернет-магазині «Час-Пік» папка «Курсовий проєкт» та «Дипломна робота» коштує недорого – від 23,63 грн до 142,59 грн. Купити комплект аркушів можна за ціною від 9,83 грн до 23,06 грн.

   Де купити папку для креслення, курсової чи дипломної в Україні

   На нашому сайті можна придбати паперову продукцію в широкому асортименті: тверді обкладинки для дипломних і курсових, папки для креслення та для олівців, креслярський папір для нанесення акварелі тощо. Товари для креслення та навчання доступні до замовлення з доставленням по всій Україні. Ми відправляємо замовлення у Київ, Луцьк, Вінницю, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Черкаси, Рівне, Стрий, Самбір, Дрогобич, Червоноград та інші міста.

   Матеріали та аксесуари для креслення можна купити в наших фізичних магазинах: у Львові, Луцьку, Дрогобичі, Стрию, Самборі, Червонограді. Продукцію можна замовити онлайн і забрати самостійно в наших торгових точках. В інші населені пункти замовлення відправляємо транспортними компаніями.

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштує креслярський папір?