0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Блог

23.10.2020
Картини по номерам

Все про картини по номерах: види, комплектація, тонкощі підбору та малювання. У цьому матеріалі ми детально розглянемо картини по номерах, їх основи для малювання, комплектацію, фарби та дамо кілька рекомендацій щодо вибору.

16.09.2020
Особливості та характеристики ручок пиши-стирай ТМ M&G

На сучасному ринку канцтоварів з'являється все більше і більше варіацій ручок "пиши-стирай". У цьому матеріалі ми розберемо характеристики та особливості ручок M&G, а також порівняємо їх з ручками інших відомих брендів.

02.09.2020
Олівці Марко: характеристики та переваги

Творчість — один з кращих способів пізнати навколишній світ для дитини. У цьому питанні, важко переоцінити користь малювання. З його допомогою розвивається фантазія, логічне мислення та дрібна моторика. А з віком, дитина може вибрати собі малювання як хобі або навіть професією.

20.08.2020
Правильне письмове приладдя для навчання письму

Правильно тримати ручку, дотримуватися її нахилу та інше — дуже важливі моменти, яким дитина повинна навчитися та виконувати автоматично. У цьому матеріалі ми розповімо про правильне письмове приладдя для навчання письму, висвітлимо основні проблеми і тонкощі вибору ручок.

07.08.2020
Як вибрати зошити та альбоми для малювання школяреві

У цьому розділі ми розберемо основні фактори при виборі зошитів та альбомів для малювання, які представлені на сучасному ринку канцелярії України.

22.07.2020
Як правильно вибрати кольорові олівці, фломастери для дітей

Сучасний ринок канцтоварів пропонує велику кількість варіантів кольорових олівців та фломастерів, які відрізняються за якістю, типом, ціновим діапазоном, виробником та іншими показниками. У цьому матеріалі ми допоможемо батькам розібратися в великому виборі фломастерів та олівців кольорових, купити які потрібно для шкільних занять.

15.07.2020
Пластилін. Види та особливості

Які види пластиліна бувають? Як вибрати пластилін для дитини. Ми розглянемо найпопулярніші види пластиліну, їх особливості, варіанти використання, а також підкажемо як підібрати і купити пластилін для дитини.

07.07.2020
Фарби для малювання, їх відмінності та характеристики

У цьому матеріалі ми зібрали всю необхідну інформацію, щоб Ви не губилися в розмаїтті фарб для малювання: знали їх основні види, відмінності, характеристики та склад, щоб зробити правильний вибір.

04.06.2020
Як правильно вибрати шкільний рюкзак: 8 порад

У цій статті ми зібрали рекомендації, щоб допомогти Вам знайти кращий ортопедичний рюкзак для школи у Львові та інших містах України.

20.05.2020
Перший раз у перший клас 2020: що потрібно придбати дитині у школу

Корисна інформація для батьків майбутнього першокласника по підготовці до навчання у школі. Список необхідного шкільного приладдя.

13.02.2020
Канцелярський клей: від основних властивостей до походження

Сучасна канцелярія вражає споживачів різноманіттям приладдя та його дизайнерських рішень. Це справжня знахідка для творчих людей та професійних художників. Чого не скажеш про звичайних людей, які не розбираються в тонкощах канцелярського приладдя.

29.01.2020
Конверт: історія, види, оформлення та матеріали

З якою метою використовуються конверти? Відправлення накладних, рахунків, договорів та кореспонденції — найрозповсюдженіший вміст конверта. Також бренди та компанії використовують конверти для пересилання вітальних листівок, різних рекламних матеріалів, запрошень, бонусних карт та іншого.

18.12.2019
Типи та розміри офісного паперу

Для кожної потреби є певний тип паперу, який ідеально підійде для друку. Однак через те, що на ринку є так багато різних типів та розмірів листів, може бути важко визначити, які з них можна використовувати з вашим принтером, а які не підходять для роботи.

09.12.2019
Найцікавіші питання про гральні карти

Незалежно від того любитель Ви або ж професійно граєте, колода гральних карт — це інструмент, за допомогою якого Ви практикуєте свою майстерність. Але якщо ви схожі на більшість гравців, Ви, ймовірно, ніколи не замислювалися про самі карти — чим вони є, звідки вони взялися та чому вони саме такі.

02.12.2019
Як вибрати колоду гральних карт

Якщо ви тільки починаєте грати в покер або бридж, перше, що вам потрібно купити, це кілька колод гральних карт. Однак не всі колоди однакові, і є ряд особливостей, які ви повинні знати, включаючи дизайн та матеріали виготовлення. Так що, перш ніж вибрати карти гральні, розгляньте ці прості, але важливі моменти.