0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 32 з 32 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Колір:
   Товщина:
   Пишучий Вузол:
   Призначення:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Колір:
   Товщина:
   Пишучий Вузол:
   Призначення:
   1

      Маркери бувають різними і застосовуються вони спеціально для різних цілей. Серед представлених на нашому сайті, є лак маркери, для текстилю, для прихованого маркування, для прозорих поверхонь, декоративні, та інші.

   Спеціальні маркери

   Маркер декоративний – це дуже цікавий тип фломастера, який часто використовується в зв'язку з оздоблювальними та дизайнерськими оформлюючими роботами. Це може бути поширений білий маркер, що активно використовується для роботи з автомобільним шинами, а також сріблястий або золотий маркер, що застосовуються в декоруванні наприклад, в розписі кераміки, дерев'яних виробів або елементів інтер'єру. Його структура дещо нагадує лак для нігтів, тому він може писати в складних умовах промислового виробництва, на брудних, покритих пилом або жиром поверхнях, як на гладких, так і на шорстких поверхнях різних фактур. Він здатний протистояти кислоті і розчинникам,  механічним способом стерти його теж буде дуже важко. Завдяки висококонцентрованому пігменту, що входить до складу його чорнила, слід від цього маркера виходить густим і щільним, без розривів. Витримує досить великі перепади температур.

      Маркер для написів на будь-яких текстильних матеріалах з натуральної і синтетичної тканини, застосовують для маркування, нанесення малюнків. Завдяки чорнилу на пігментній основі написи не стираються, стійкі до багаторазового прання і кип'ячення. Безпечний для здоров'я.

   Прихований перманентний маркер зі спеціальними чорнилами, слід яких можна побачити тільки під дією УФ променів. Використовується для прихованого маркування для будь яких поверхонь.

   Крейдовий маркер чудово підходить для написання по дошках, склі та різних гладких поверхнях. Має яскраві флуоресцентні кольори, легко видаляється губкою, серветкою.

      Вибрати  потрібний спеціальний маркер можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».