0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 31 з 31 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Колір:
   Товщина:
   Пишучий Вузол:
   Кількість штук:
   Призначення:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Колір:
   Товщина:
   Пишучий Вузол:
   Кількість штук:
   Призначення:
   Країна виробник:
   1

   Спеціальні маркери – це письмове приладдя, що має вузьке застосування. Це можуть бути маркери для тканини, для розмітки, для декупажу, для скла та в цілому для творчості. Інтернет-магазин «Час-Пік» реалізує такі інструменти та допоміжні матеріали за демократичними цінами.

   Спеціальні маркери для малювання від «Час-Пік»

   Маркери спеціальні представлені широким різноманіттям інструментів. У цій категорії можна знайти приладдя для розпису, для письма на нестандартних поверхнях, для декору та малювання.

   Для рекламного напису або афіши на крейдяній дошці використовують крейдяний маркер. Щоб зробити креслення для викрійки на відрізі, знадобляться маркери для тканини. У деяких ситуаціях може стати у пригоді спеціальний маркер, який не стирається та витримує високі температури.

   В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти неперманентне, лакове та крейдяне письмове приладдя від таких відомих брендів, як Stanger, Edding, Ico, Centropen, Axent. Їх використовують для нанесення написів і міток на тканинах, склі та прозорих матеріалах або на всіх типах поверхонь.Товщина лінії від круглого писального вузла може бути від 0,6 до 3 мм.

   Маркери для тканини: призначення та особливості

   Маркеридля малювання на одязі та інших тканинних речах – це особливий вид інструментів, за допомогою яких можна створювати красивий розпис на тканині, робити чітку та акуратну розмітку.

   Текстильні маркери мають свої особливості та відрізняються між собою. Одні підходять для нанесення тимчасової розмітки, тобто вони зникають самостійно через деякий час. Інші не змиваються і створюють стійкі малюнки. Деякі підходять для світлих тканин, але є й ті, що використовують лише на темних.

   Виробники пропонують такі маркери для одягу та аксесуарів:

   • для розмітки – основна особливість цього інструменту полягає в тому, що слід, залишений ним, потім повинен зникнути. Це може бути маркер для текстилю, який зникає сам, або двосторонній, де одна сторона наносить розмітку, а інша її стирає. Також є фломастери, які стираються під впливом води. Потрібно просто випрати річ;
   • для розпису – зазвичай маркери для розпису є перманентними. Вони щільно закріплюються на тканині та легко витримують численні прання. Перманентний маркер на тканині залишає чіткі та яскраві залежно від кольору лінії. Його можуть використовувати як для художнього розпису виробів, так і більш практично, наприклад, щоб підписати дитячі речі;
   • термопереводні – цей маркер використовують для переведення малюнку на тканину. Спочатку ним малюють малюнок на кальці. Потім кальку прикладають зображенням вниз до виробу та проводять по ній гарячою праскою. Принт міцно закріпляється на одязі;
   • клейовий – маркер по тканині може не лише писати, а й клеїти. Клейові фломастери «пишуть» спеціальним видом клею на водній основі, який швидко висихає. Завдяки цьому можна використовувати інструмент для приметування мережива або застібки-блискавки до одягу, не використовуючи нитку та голку. Клей повністю змивається під час прання.

   Купити маркер для тканини за демократичною ціною можна на нашому сайті. Текстильні маркери представлені такими серіями, як Centropen Textile та Edding Laundry.

   Крейдяний маркер: призначення та особливості

   Маркер крейдяний – це особливий вид фломастеру, наповнений інноваційним чорнилом із вмістом рідкої крейди. Таке письмове приладдя нагадує кольорову крейду, однак перше пише та малює більш яскраво й насичено. При цьому стирати написане зовсім нескладно – для цього достатньо мати під рукою вологу губку.

   Крейдяний маркер на водній основі має безпечний і нетоксичний склад без різкого запаху. При використанні він залишає рівну лінію насиченого кольору. Інструмент має міцний стрижень різної товщини, тому може залишати як тонку, так і широку лінію. Невеликий діаметр підходить для письма та доопрацювання дрібних елементів малюнка. Товстіший стрижень зручний при масштабній роботі, наприклад, оформити вітрину, написати оголошення на вивісці тощо.

   Купити крейдяний маркер можна для нанесення написів і малюнків на гладкі поверхні: скло, пластик, плівку, метал, дзеркало тощо. Вони чудово підходять для крейдяних дощок. А ось стерти написане з шорсткої поверхні може бути складно.

   Спеціальні водорозчинні маркери для малювання на крейдяній основі використовують:

   • для декорування;
   • для дитячої творчості;
   • для викладання та проведення презентацій;
   • для рекламних цілей.

   Популярність цього письмового приладдя зростає, адже воно має вагомі переваги перед іншими інструментами з цього сегменту.

   Лаковий маркер: призначення та особливості

   Маркер лаковий – це промисловий фломастер-фарба, що призначений для нанесення написів і розмітки на багато видів поверхонь. З ним можна працювати на сталі, дереві, картоні, кераміці, металі, пластику. Лаковий фломастер – це ще й чудовий маркер для скла. Використовують інструмент як у побуті, так і на виробництві.

   Лаковий маркер для малювання на склі та інших типах поверхонь залишає стійку лінію різної товщини залежно від діаметра писального вузла.

   Виріб має наступні переваги:

   • хороша покривальна здатність завдяки високій концентрації частинок пігменту;
   • написане витримує вплив вологи та високих температур;
   • універсальний по типах поверхонь;
   • малюнок або напис швидко висихають.

   Маркер-лак можна купити в «Час-Пік» від таких торгових марок, як Axent, Stanger, ICO, Edding.

   Де купити маркери для тканини та інші спеціальні маркери в Україні

   Якщо Вам потрібно купити текстильний, лаковий або крейдяний фломастер, а також інші аксесуаридля творчості та малювання, вивчіть асортимент нашого інтернет-магазину. Усі товари для дому, офісу та школи ми відправляємо в будь-який населений пункт України: у Львів, Київ, Рівне, Ужгород, Черкаси, Вінницю, Луцьк, Тернопіль, Харків, Івано-Франківськ, Полтаву, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

   Щоб терміново купити маркери або іншу продукцію, відвідайте наші магазини. Торгові точки працюють у Львові, Дрогобичі, Стрию, Луцьку, Червонограді, Самборі. Тут також можна забрати замовлення самовивозом.

   Поширені запитання