0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 147 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Колір:
   Товщина:
   Пишучий Вузол:
   Призначення:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Колір:
   Товщина:
   Пишучий Вузол:
   Призначення:

   Відобразити ще товари (40)

   Маркери сьогодні користуються величезною популярністю у самих різних сферах, тому купити їх можна в будь-якому магазині канцтоварів. Але знайти якісні маркери, які довго будуть служити Вам і не висохнуть через кілька днів використання не так вже й легко. Однак якщо Ви на нашому сайті Вам це вдалося.

   Види маркерів

   В інтернет-магазині «Час-Пік» Ви можете знайти маркери для самих різних цілей. У нас в наявності широкий асортимент перманентних маркерів. Перманентний маркер призначений для нанесення написів на будь-яку поверхню: картон, папір, шкіру, скло, дерево, метал або кераміку. Спеціально розроблені чорнила на спиртовій основі стійкі до вологи і перепадів температур, мають яскравий і насичений колір, тому будуть триматися, незважаючи ні на які зовнішні фактори. В нашому асортименті також є текстовий маркер найрізноманітніших кольорів. Вони зазвичай використовуються для того, щоб розставити акценти на лекціях, конспектах, текстів доповідей. Пропонуємо Вам також купити маркери для скла, призначені для декорування і нанесення написів на вікна, вітрини або інші скляні прозорі поверхні. Основна перевага такого маркера в тому, що він легко стирається за допомогою води або вологої серветки.

   В офісі незамінний маркер для сухостиральних дошок і фліпчартів, за допомогою якого Ви зможете легко і доступно візуалізувати інформацію на конференціях, презентаціях або нарадах працівників. Ці маркери легко стираються і мають насичені кольори, які легко сприймаються нашим зором. А якщо Вам потрібен стійкий до зносу лак-маркер для нанесення промислової маркування, то вибирайте його на нашому сайті за максимально вигідною ціною. Такі маркери часто використовують дизайнери інтер'єру під час декорування приміщень.

   Щоб не купувати новий маркер і істотно заощадити кошти, Ви можете замовити у нас заправки для маркерів, які вдихнуть у них нове життя.

   Вам всього лише необхідно купити маркер в нашому інтернет-магазині, щоб на власному досвіді переконатися в їх якості і довговічності.