0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 162 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Колір:
   Призначення:
   Пишучий Вузол:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Товщина:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Колір:
   Призначення:
   Пишучий Вузол:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Товщина:

   Відобразити ще товари (40)

   Чорні та кольорові маркериактивно використовують для письма, малювання тадля виділення текстових фрагментів. Вони знадобляться для офісу та діловодства, для школярів та для створення зображень на різних поверхнях. Купити маркери за вигідною ціною від перевірених виробників можна в інтернет-магазині «Час-Пік».

   Кольорові маркери для будь-яких задач і поверхонь від «Час-Пік»

   Ще зовсім недавно всі маркери кольорові називали просто фломастерами. Зараз же кожна дитина та дорослий знають, чим вони відрізняються та для яких цілей краще підходять. Це письмове приладдя має величезний попит в офісних співробітників, у дітей та творчих особистостей.

   Маркери купити можна для різних цілей застосування. Загальна риса для цих інструментів – нанесення фарбувального пігменту на різноманітні поверхні, тобто маркування. Підбираючи звичайні або професійні маркери, потрібно відштовхуватися, перш за все, від мети використання та типу поверхні, на якій доведеться писати, малювати або робити помітки.

   Купити кольорові маркери можна для письма, малювання, скетчингу, виділення тексту, нанесення поміток на товар, проведення презентацій тощо.

   У нашому інтернет-магазині можна вибрати популярні маркери або купити набір маркерів для професійного використання – асортимент продукції широкий. На сайті представлені маркери спиртові та водні від таких торгових марок, як Faber-Castell, Bic, Centropen, Pilot, M&G, Eco-Eagle, Axent, VGRта ін.

   Різноманітність та особливості сучасних маркерів

   Виробники випускають набори маркерів та поштучні кольорові маркери для малювання, письма та маркування в широкому асортименті. Маркери кольорові відрізняються між собою призначенням, складом барвника, кольором, типом і товщиною писального вузла. Наш каталог товарів містить маркери художні та текстові, для скла та прозорих поверхонь, для тканин, для CD/DVD, для білих дощок і фліпчартів, універсальне офісне приладдя.

   Маркери замовити можна різної товщини, що дозволяє зробити тонку або широку лінію. На вибір представлені маркери для малювання та письма з круглим, клиноподібним, скошеним і кульковим писальним вузлом товщиною від 0,3 до 5,1 мм.

   Художні кольорові маркери

   Останнім часом усе більше стає популярним скетчинг, через що зростає попит на набори художніх кольорових маркерів. Вони чудово підходять для малювання скетчей, ескізів, начерків, акварельного ефекту, розпису стін і вікон, графіті.

   В асортименті можна знайти як стандартний чорний варіант, так і незвичайний сріблястий або золотий маркер, що дозволяє створити оригінальні переходи кольорів та ексклюзивні малюнки. Хороші маркери чудово змішуються один з одним по тому ж принципу, що і фарби.

   Художній маркер для малювання на спиртовій основі – це водночас і фарба, і пензлик, що дозволяє працювати над ілюстрацією швидко та зручно, не використовуючи додаткові засоби, наприклад, воду або розчинник.

   Набірмаркерів кольорових для скетчингу вибирають з урахуванням прозорості та непрозорості фарби. Для витончених переходів тонів, тіней і градієнтів, як при роботі з акварельними фарбами, краще купити кольорові маркери на водній основі або спиртовій основі. Набір маркерів на акриловій основі дає непрозору фарбу, тому з цими інструментами працюють на полотні, предметах, стінах.

   Промислові маркери

   Промисловий маркер застосовують при роботі у промислових умовах: для нанесення написів на запилені, забруднені або жирні поверхні. На відміну від стандартних інструментів маркер промисловий має ущільнений і стійкий до стирання писальний вузол. У чорнила додані спеціальні компоненти, які розчиняють олійну плівку та витримують тертя, вплив кислот і розчинників.

   Маркери канцелярські

   Канцелярський маркер входить у настільне приладдя кожного офісного співробітника. Залежно від товщини писального вузла його застосовують для нотаток, письма, маркування, виділення тексту в документів або книзі. Тонкий маркер дозволяє робити чіткі та при цьому помітні написи на посилках і різній запакованій продукції.

   Маркер-ручка: перманентний і неперманентний

   Маркер-ручкацілком зручний у використанні, при цьому його випускають у двох різновидах: перманентний і неперманентний. Перманентна ручка-маркер підходить для нанесення напису, що не стирається, майже на всі гладкі пластикові та скляні поверхні. Такий маркер із тонким стрижнем наповнений світлостійким чорнилом.

   Неперманентний маркер-лайнер створений для письма на ацетатній плівці та на багатьох інших матеріалах, наприклад, на склі. Маркер тонкий неперманентний наповнений чорнилом, які не розмазуються, швидко сохнуть та при потребі розбавляються водою. Написане можна легко видалити з непористої поверхні за допомогою вологої тканини.

   Маркери спеціального використання

   Купити маркери можна не лише для малювання або маркування, а й для оформлювальних робіт, дощок, фліпчартів, проекційних плівок тощо. Такий лайнер-маркер розроблений спеціально для нанесення написів на певних видах поверхонь. Для білих магнітно-маркерних дощок і фліпчартів використовують спиртові маркери, які легко стираються сухою тканиною. Воднімаркериможна використовувати для маркування текстилю.

   До інструментів спеціального використання можна віднести також перманентні маркери для СД-дисків на спиртовій основі. Маркер для дисків робить чіткий і стійкий напис, який не змивається водою й не вигорає на сонці. Для видалення слідів маркеру потрібно використовувати розчин, що містить спирт.

   Для чого використовують білий маркер

   Білий маркер-лак – це особливий інструмент, призначений для промислового маркування, декоративних і оформлювальних робіт на всіх типах поверхонь: склі, пластику, пластмасі, дереві тощо. Інструмент наповнений світлостійким чорнилом із лакованим ефектом, що швидко висихає.

   Де купити маркери та набір маркерів в Україні

   Якщо Вам потрібен художній, текстовий або двосторонній маркер, ціна якого буде привабливою, ви можете замовити потрібні витратні матеріали в нашому інтернет-магазині. Купити товари для офісу або школи та різні аксесуари для письма та малювання можна з доставленням по Україні. Ми відправляємо замовлення у Львів, Київ, Харків, Одесу, Луцьк, Вінницю, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Суми, Івано-Франківськ, Чернівці, Самбір, Стрий, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

   Ви можете також відвідати наші фізичні магазини, в яких є широкий асортимент товарів і діють привабливі ціни на маркери. Вони розташовані у Львові, Дрогобичі, Самборі, Луцьку, Стрию та Червонограді. Тут можна забрати замовлення самовивозом. В інші міста доставлення здійснюється за допомогою транспортних компаній.

   Поширені запитання