0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Папір, мабуть сама популярна річ на ринку канцелярських товарів, та і не тільки на ньому. Сфера його застосування настільки широка, що виходить за рамки звичайного офісу, папір використовують і в школах, і в дитячих садках, в державних установах і цей перелік можна продовжувати ще дуже довго.

Офісний папір

Зазвичай в повсякденній роботі установи чи організації використовують офсетний папір, як його ще називають офісний папір. Це папір, який проклеюють спеціальним чином, та придають йому необхідну білизну і щільність. Офсетний папір ідеально підходить для повсякденного використання в офісній техніці – друкарках, ксероксах, також його використовують для виготовлення анкет, бланків.  Менш популярним і придатним для офісної роботи  є газетний папір, це папір з низькою білизною, та високим вмістом деревини, використовується при видавництві книжок, і розрахований, як правило, на одноразове використання.

Формати офісного паперу

Офісний папір , в незалежності від того чи є він офсетним, чи газетним, поділяють на формати. Найбільш вживаним в повсякденній роботі є офісний папір А4 формату, листок такого паперу має розмір 210 х 297 мм. Часто в офісній роботі використовують інші формати паперу, такі як папір формату А3 або А5. Папір А3, це папір листок якого має розмір 297 х 420 мм, тобто фактично він дорівнює двом листам паперу формату А4. Такий великий розмір паперу використовують переважно при роботі з великими копіювальними машинами, або для креслень, виготовлення план-схем. А5 папір, лист такого паперу має розмір 148 х 210, що дорівнює половині листа А4 формату.

Щільність паперу

Окрім формату офісний папір поділяється за щільністю, тобто співвідношенням ваги листа паперу до його площі. Щільність листа паперу це дуже важливий фактор, який безпосередньо впливає на якість друку та довговічність друкованих матеріалів. Папір з низькою щільністю 40-50 гр/м² в офісній роботі не використовується завдяки своїм низьким споживацьким властивостям. Лідером серед офісного паперу є папір щільністю 80 гр/м², такий папір є найбільш придатним для роботи офісної техніки. Також в роботі можуть використовувати й папір більших щільностей, таких як 120 гр/м², 160 гр/м², однак використовуючи його в офісному обладнанні треба бути впевненим що щільність не є надвисокою і техніка зможе друкувати на такому носії.

Сучасний ринок офісного паперу є дуже розвиненим як по виробниках, так і по видам паперу. Ви можете купити папір в різних варіантах упаковки, стандартним пакуванням є упаковка в 500 листів, однак на ринку є багато пропозицій з варіантами упаковки в 400, в 250 а то й в 100 листів. Серед торгових марок що добре зарекомендували себе на ринку є Smart Copy,Double A,Smartist, Mondi, Maestro, Xerox. Папір торгових марок Smart Copy, Smartist, Double A  виготовляють на заводі у Франції, тож сучасне європейське виробництво гарантує неодмінно високу якість та високі споживацькі властивості

В магазині Час-Пік Ви можете купити папір, оскільки компанія Час-Пік є офіційним дистриб`ютором TM Smart Copy, Double A, Smartist. Ми пропонуємо Вам великий вибір форматного офсетного та газетного паперу, різної щільності та в різних упаковках. Купити папір в місті Київ, Львів, Луцьк; робіть замовлення на нашому сайті або приїздіть на Жовківську 28 та обирайте папір яких підходить саме для Ваших цілей.