0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Офісний і спеціальний папір, паперові вироби — одні з найпопулярніших матеріалів для роботи та навчання. Надрукувати документи, вести бухгалтерський облік, конспектувати уроки, планувати в щоденнику, клеїти етикетки, розвішувати цінники — ці та інші справи не обходяться без паперової продукції. Купити папір і паперові вироби в широкому асортименті ви можете в інтернет-магазині «Час-Пік».

Сфера застосування паперу та паперових виробів

Немає жодної сфери, в якій не стане в пригоді офісний папір або паперові вироби. Навіть будівельники використовують проєкти, створені на аркушах формату А3. На складі папір знадобиться для пакування продукції та обліку товару. Бухгалтерам і кадровикам офісний папір потрібний для документів. Художники створюють на аркушах малюнки та креслення.

Різні паперові вироби використовують в офісах, магазинах і торгових центрах, у навчальних закладах, у медичних установах тощо. Папір для фотографій знадобиться вдома або у фотосалоні, датований щоденник — в офісі, спеціальний папір для друку — у креслярському бюро, зошити для запису — у школі тощо.

Асортимент офісного паперу та паперових виробів у «Час-Пік»

На сайті «Час-Пік» доступний великий вибір паперу та паперових виробів. Фотопапір для принтера, плакати, грамоти, наклейки, ділові щоденники, бухгалтерські бланки, касові стрічки, конверти, листівки, папір А4, А5, А3, матеріали для друку, етикетки самоклеючі, зошити, блокноти, картонно-паперові вироби для школи — це основні види продукції, які ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.

Фотопапір

Якщо ви друкуєте світлини в домашніх умовах, вам доведеться купити папір для фотографій. Він потрібен і тим, хто працює у фотосалонах, і професійним фотографам, які надають повний спектр послуг клієнтам — від організації фотосесії до друку знімків.

На сайті представлений папір для друку фото від виробників EVO та Barva. В асортименті є кілька форматів: А6, А4, R5, R4. Також у продажу — двосторонній фотопапір. Ви можете замовити фотопапір із глянцевим, матовим або сатиновим покриттям щільністю від 150 до 250 г/м². У пачці може бути від 20 до 500 аркушів.

Плакати, портрети, грамоти

Плакати, як наочні навчальні посібники, часто використовують у початковій і старшій школі. Це плакати з таблицею множення, українською та англійською абеткою, частинами мови, складом числа, правилами поведінки у класі тощо. Також для оформлення навчального класу використовують дитячі карти, стенди, портери видатних діячів та інші матеріали.

У школі і не тільки можуть стати у пригоді грамоти, похвальні листи, подяки, дипломи. Усе це представлено в широкому асортименті в нашому інтернет-магазині.

Наклейки

Наклейки широко використовують як в ігровій діяльності дітей, так і в творчості та навчанні. Якщо ви хочете урізноманітнити дозвілля дитини, запропонуйте їй набір наліпок, які вона може клеїти в альбомі або в іншому місці. Багаторазові наклейки заощаджують кошти та надовго займають малюка. Також є спеціальні книжечки із завданнями, у яких використовують яскраві наклейки. Дітям подобається навчання в такому форматі, тому вони виконують завдання із задоволенням.

В асортименті є наклейки для творчості з фетру, із пластику або з дерева, етикетки для підпису новорічних подарунків, декоративні стрази, патріотичні наклейки тощо.

Бізнес-щоденники

Офісні щоденники та планери знадобляться кожному, хто хоче впорядкувати список справ і спланувати короткострокові та довгострокові завдання. В асортименті є недатовані та датовані щоденники на різну кількість сторінок.

У нас можна замовити щоденник для себе або на подарунок. Як презент можна купити діловий щоденник у красивій шкіряній обкладинці або в подарунковій коробці. Також ви можете придбати планер для майстра краси, щоденник для вагітної, діловий щоденник із гербом, алфавітну книгу тощо.

Бухгалтерські бланки

В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити бухгалтерські книги та бланки, як-от прибуткові касові ордери, журнали ведення обліку товарних запасів, будинкові книги, дорожні листи легкового чи вантажного службового автомобіля, книги реєстрації наказів, складські книги тощо. Також у продажу є такі бланки, як особисті картки працівників, дорожні листи автобуса, табелі обліку робочого часу, пустографки, накладні, товарні чеки, посвідчення про відрядження тощо.

Ви можете купити бланки бухгалтерського обліку та книги від кількох видавництв: «Фолдер», «Поліграфіст», «Ранок», «Основа», «Зірка». Для зручності пошуку потрібної продукції використовуйте фільтри, розташовані в лівій частині сторінки.

Касова стрічка

Стрічка касова або банківська використовується в банках, магазинах і різних точках продажу, де встановлені касові апарати. Вона застосовується для друку чека при покупці товару клієнтом.

На сайті «Час-Пік» можна купити касову стрічку шириною 38, 57 або 80 мм залежно від типу пристрою. Стрічка для касового апарату може мати довжину від 21 до 60 метрів. Придбати витратні матеріали для РРО за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині.

Конверти, листівки

Гарна листівка часто стає приємним доповненням до подарунка. Особливо, якщо іменинник організовує свято на велику кількість гостей і є ризик, що ваш з особливою ретельністю підібраний подарунок загубиться в горі інших презентів. Додайте підписану листівку, щоб нагадати про себе близькій людині.

У цій категорії ви можете також вибрати конверти різного формату, зокрема для грошей. Конверти мокроклейки та самоклейки, бандерольні пакети — цю продукцію можна купити поштучно або упаковками. Якщо ви працюєте з кореспонденцією в офісі, варто придбати конверти оптом.

Офісний папір

Пачка офісного паперу — обов'язковий атрибут будь-якої приватної або державної установи. Надрукувати документи, написати заяву, скласти план, накреслити проєкт — це не зробити без офісного паперу підхожого формату.

У «Час-Пік» папір для друку документів представлений такими торговими марками, як Xerox, Eagle, Double A, Eco-Eagle, «Фолдер», Axent, M&G, Scholz та ін. Офісний папір доступний у форматах А4, А3 і А5. Також ви можете вибрати підхожу для конкретного завдання щільність аркушів — від 90 до 300 г/м².

Купити офісний папір можна як білий, так і кольоровий — малиновий, рожевий, коричневий, зелений, фіолетовий та ін. У пачці може бути від 25 до 1200 аркушів. Також в асортименті є блоки паперу для запису, папір для факсу, паперові закладки-розділювачі.

Папір спеціальний і матеріали для друку

Якщо вам потрібний для роботи папір спеціальний, у «Час-Пік» ви зможете купити папір для фліпчарта, для плоттера, копіювальний, інженерний, креслярський, міліметрівку, кальку, рулонну, ватман, тіш’ю, а також креп-папір або гофро-папір.

Папір для друку, для креслення та творчості доступний до замовлення від таких брендів, як «Рюкзачок», «2х3», Fantasy, Xerox, «Фолдер», Axent. Тут ви можете вибрати аркуші формату А4, А3, А2, А1. Купити папір для друку або креслень можна з розтяжністю від 55 до 100% і щільністю від 40 до 200 г/м².

Самоклеючі етикетки

Самоклеюча етикетка — це аркуш еластичного паперу з нанесеним клейким шаром. Такі етикетки зручно використовувати для маркування продукції, нанесення адреси фірми на конверти, друку цінників тощо.

Самоклеючі етикетки представлені в форматі А4 в пачці на 100 аркушів. На одному аркуші може бути від 1 до 56 етикеток. Продукція доступна від таких виробників як Crystal, Axent, Optima.

Купити етикетки самоклеючі — чудове рішення, якщо потрібно прискорити або спростити деякі робочі процеси. Такі етикетки надійно тримаються на будь-якій поверхні, вони стійкі до зовнішнього впливу, зберігають початковий вигляд довгий час.

Картонно-паперові вироби для школи

В інтернет-магазині «Час-Пік» є великий вибір паперової продукції для школи. Це картон, кольоровий папір, учнівські зошити, альбоми для малювання, зошити для нот, зошити-словники з іноземної мови, папки, щоденники, трафарети, карти тощо.

Картонно-паперові вироби для школи представлені на сайті торговими марками «Тетрада», «Апельсин», «Фолдер», «Добрий», «Бріск», «Школярик», «Поліграфіст», «Літера», «Мандарин», «Ранок» , «Основа» та ін. Тут також можна придбати продукцію для навчання за методикою НУШ.

Блокноти, зошити для запису

Зошити та блокноти для записів можуть стати в пригоді не тільки для учнів і студентів, а й для офісних працівників. У цьому розділі ви можете вибрати канцелярські книги А4 формату, записники, блокноти на пружині з чистим блоком і не тільки, зошити на пружині або скобі в клітинку, у лінію, у косу лінію на різну кількість аркушів.

Блокнот для записів може мати м'яку або тверду обкладинку. Дизайн — яскравий або лаконічний залежно від особистих вимог. Ви можете купити блокнот для записів або зошити за вигідною ціною — від 7,20 грн.

Де купити папір і паперові вироби онлайн із доставкою по Україні

Купити офісний папір, паперові вироби для школи, матеріали для друку можна в інтернет-магазині «Час-Пік» із доставкою по Україні. Ви можете замовити папір онлайн із відправленням до таких міст, як Львів, Київ, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Вінниця, Луцьк, Черкаси, Чернівці, Стрий, Самбір, Дрогобич, Червоноград тощо.

Ви також можете особисто відвідати магазини «Час-Пік» у Львові, Луцьку, Дрогобичі, Стрию, Червонограді та Самборі. Якщо вам зручно самостійно забрати замовлення, оформлене через інтернет, скористайтесь послугою самовивозу. До іншого міста товар доставить транспортна компанія.

Поширені запитання

✅ Який є у продажу папір?

✅ Скільки коштує діловий щоденник?

Ціни на ділові щоденники залежать від типу обкладинки, кількості сторінок, якості паперу та інших характеристик. У нашому інтернет-магазині є бюджетні та дорогі бізнес-щоденники:

Щоденник Львів в шкіряній обкладинці, недатований

Діловий щоденник Аркуш А5, недатований 176 аркушів, лінія, серія "Light", колір фіолетовий 27065

Щоденник недатований Bourgeois А5, 160 аркушів, клітинка, гнучка обкладинка 8885

Щоденник діловий недатований з гербом України 0304001007