0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 202 товарів

  Відобразити ще товари (60)

  Невід'ємною складовою документообігу в кожному сучасному підприємстві є бухгалтерські бланки та книги. Працювати без них не зможе ні одна фірма або компанія, адже за допомогою цих канцелярських товарів здійснюється реєстрація, облік і повний контроль за життям підприємства: проведеними роботами, співпрацею з замовниками, фінансовими оборотами, плинністю кадрів, звітності та іншої робочої документації, з якої бухгалтер щоденно має справу.

  Щоб документально фіксувати товарний і грошовий потік, надходження і витрати, кожен бухгалтер повинен мати у своєму робочому кабінеті цілий ряд стандартних бланків, журналів, книг і форм. Крім того, відсутність їх не тільки негативно позначиться на роботі фірми, але і загрожує штрафами від різних державних контролюючих структур.

  Бухгалтерські бланки та книги Ви можете замовити в нашому інтернет-магазині. В нашому асортименті бланки для податкових накладних та дорожні листи вантажного і легкового автомобіля - без яких просто неможливо обійтися при звітності. На сайті «Час-Пік» Ви також можете придбати касову книгу, журнал вихідної кореспонденції, журнал оборотних відомостей. Касова книга допоможе контролювати фінанси, а товарні чеки потрібні для розрахунку з клієнтами або постачальниками товарів. Журнали реєстрації знадобляться для точного обліку кадрів та систематизації роботи з різними документами. А якщо Ви власник закладу громадського харчування, то неодмінно повинні подбати про наявність бланків для рахунку офіціанта, без яких просто неможливо обійтися.

  В нашому асортименті є також такі бухгалтерські бланки як пустографка, книга складського обліку, товарний чек, талон замовника та багато інших.

  Не витрачайте свій час та гроші на пошук необхідних Вам бухгалтерських бланків і книг магазинах канцтоварів. Ви можете купити бухгалтерські бланки в нашому інтернет-магазині за вигідними цінами. При необхідності ми здійснимо доставку прямо у ваш офіс, тому Вам не доведеться турбуватися ні про що.