0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 20 з 20 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Колір:
   Товщина:
   Країна виробник:
   Механізм подачі стрижня:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Колір:
   Товщина:
   Країна виробник:
   Механізм подачі стрижня:
   Ручка Пиши - Стирай M&G синя, гелева Hello Giraffe "Самостираюча" 0,5 мм AKPB7372-Blue
   Середня оцінка: 5 (2 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   26.40
   Стрижень гелевий Пиши-Стирай, Pilot Frixion Point 0,5 мм, колір синій 70.215 BLS-FRP5-BL-S3
   Середня оцінка: 2 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   64.50
   Ручка ролер Pilot Frixion Point 0,5 мм, колір чорний 51.531 BL-FRP5-B
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   95.40
   Ручка ролер Pilot Frixion Ball 0,7 мм, колір фіолетовий 51.211 BL-FR7-V, BL-FR07
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   95.40
   1

   Ручка-стирачка: все, що ви хотіли знати

   Одна помилка чи неточність може примусити переписати весь документ. У такі моменти дуже виручає ручка-стирачка. Вона має стрижень з особливим чорнилом, яке легко стирається на папері спеціальною гумкою на корпусі. Ручка «Пиши-Стирай» дозволяє відкоригувати будь-який текст і непомітнозробити виправлення.

   Особливості та характеристики ручки-стирачки

   Нині виробники пропонують велике різноманіття ручок, що стираються. Вони відрізняються між собою не лише зовнішнім виглядом, а й типом чорнил. Найбільшою популярністю користуються такі різновиди письмового приладдя.

   Термочутливі чорнила

   Якщо Вас зацікавила синя чи фіолетова ручка «Пише-Стирає», стрижень у ній у більшості випадків буде заповнений термочутливим чорнилом. Воно стає прозорим під дією тепла, що може виникати, наприклад, від тертя. Термочутливе чорнило за своєю структурою найбільше схоже на ролерне або гелеве.

   У ручок, наповнених цим типом чорнила, є невелика щільна гумка на корпусі чи на ковпачку. Ця затирачка витирає напис чи помилку швидко й непомітно. Вона не стирається так швидко, як звичайна гумка для олівців, і підходить для багаторазового використання.

   Через чутливість до тепла краще не залишати записи, зроблені подібними ручками, або ж сам стрижень на відкритому сонці чи поблизу інших джерел тепла. Адже написане може зникнути, а ручка втратить свої властивості.

   Важливо зазначити, що під час знебарвлення пігменту основа залишається на папері. Це дозволяє знову повернути колір напису, просто охолодивши його до температури від -10°C до -18°C.

   Ось чому термочутливаручка-стирачка – фіолетова, синя чи чорна – така популярна:

   • не розмазується під час письма;
   • легко лягає на папір;
   • стирається без сліду;
   • не пошкоджує поверхню аркуша.

   Серед недоліків можна згадати лише те, що вона боїться нагріву та тривалого перебування на сонці.

   Чорнило, що стирається гумкою

   Цей тип ручок максимально наближений до простих олівців. Чорнило лягає на папір, не вбираючись у його структуру. Саме завдяки цьому напис можна стерти за допомогою звичайної гумки.

   Під час письма ручка з чорнилом, що стирається гумкою, нагадує кулькову або гелеву. Напис, зроблений нею, не боїться нагріву, однак треба бути акуратним і обережним, щоб не розтерти його рукою. Як і під час використання простого олівця, можна відразу писати на місці стертого слова чи букви. Але варто знати, що інколи написане видаляється не повністю, а при інтенсивному використанні гумки може пошкодитися папір. Крім того, напис можна стерти протягом 24 годин, потім чорнило фіксується – текст уже неможливо буде змінити.

   Причини популярності ручки, що стирається звичайною гумкою:

   • можна залишати на сонці;
   • можна відразу писати на місці, де стерта помилка.

   Серед недоліків – можливе пошкодження паперу при стиранні та наявність слідів на поверхні листа.

   Стрижні до ручки-стирачки

   Якщо ви знаєте, скільки коштує ручка-стирачка, Вам напевно захочеться заощадити, адже ціна на неї вища за звичайні кулькові ручки.Для економії можна скористатися корисною порадою. Коли закінчиться чорнило, купуйте не нову ручку, а запасний стрижень до неї. Він коштує дешевше, але нічим не поступається у своїх характеристиках. Якщо корпус від ручки неушкоджений і влаштовує своєю формою, таким чином можна заощадити значну суму.

   Запасні стрижні для ручки «Пиши-Стирай» варто придбати учневі для охайного письма та для себе, якщо доводиться заповнювати багато паперів по роботі. Такі розхідні матеріали «під рукою» позбавлять вас тривоги, що чорнило в улюбленій ручці закінчиться у відповідальний момент.

   Стрижні до ручки-стирачки мають такі ж переваги, як і ручка «Пиши-Стирай». Вони легко наносяться на папір, не розмазуються, залишають чіткий і красивий слід, при потребі чорнило без зусиль знебарвлює спеціальна стирачка-затирачка.

   Де можна використовувати ручку-стирачку

   Таке корисне канцелярське приладдя, як ручка-стирачка, купити можна для будь-яких цілей. Воно стане у пригоді і під час навчання, і на роботі, і в повсякденному житті для домашніх записів і навіть для експериментів! Отже, де може знадобитися ручка «Пиши-Стирай».

   У школі

   Ручка-стирачка – чудовий помічник у навчанні. Краще за все купити її, коли дитина вже вміє писати, але боїться зробити помилку, через що дуже переживає. Таким невпевненим учням ручки, що стираються, зможуть створити комфортні психологічні умови для ефективного навчання. Письмове приладдя допоможе школярам бути акуратнішими й відповідати вимогам школи.

   Ручка «Пиши-Стирай» дозволить швидше виконувати домашні завдання. Більше не доведеться витрачати на уроки години й примушувати дитину переписувати вправи з чернетки в чистовик. Можна відразу писати в потрібному зошиті, адже помилку виправити дуже легко. Домашні задання перестануть бути такими обтяжливими для дітей.

   На роботі

   Ручка-стирачкаPilot або M&G знадобиться і у професійній діяльності. Вона підходить для дизайнерів, художників, для діловодства, для заповнення різноманітних анкет і бланків. Приладдя стане у пригоді при складанні планів, написанні рукописів, веденні щоденника та скрізь, де потрібні одночасно чистота й вільний політ думки, який не затьмарюють постійні виправлення.

   Якщо у вас часто трапляються ситуації, коли ви робите помилки при заповненні бланків, або ви хочете робити красиві креслення, записи, нотатки, дизайнерські замальовки, ручка з чорнилом, що стирається, допоможе зберегти ваш час і нерви. Вам більше не потрібно буде починати все спочатку через мізерну помилку.

   Важливо! Ручку можна використовувати будь-де, окрім офіційної документації, де заборонено стирати підписи і де важливу роль відіграє стійкість чорнила до зовнішніх факторів і тривалий час зберігання.

   У повсякденному житті

   Якщо ви вважаєте себе перфекціоністом, Вам точно знадобляться ручки-стирачки, купити їх у цьому випадку можна не лише для роботи чи навчання, а й для використання вдома. Ними можна робити акуратні нотатки в записнику, писати записки для дитини у школу, заповнювати різноманітні бланки та анкети тощо.

   Для експериментів і розваг

   Ручка-стирачка фіолетова або будь-якого іншого кольору –прекрасний інструмент для дитячих ігор, квестів, таємних листів та експериментів. За допомогою такого письмового приладдя можна передавати секретні записки. Потрібно лише нагріти праскою або феном аркуш паперу перед відправкою адресату – напис зникне. Той, хто отримає чистий листок, повинен його заморозити, щоб побачити написане. Аркуш можна помістити в морозильну камеру всього на пару хвилин, щоб чорнило «ожило».

   Така ручка – це можливість проводити цікаві квести з невидимими записками, грати в шпигунів і спілкуватися один з одним таємними листами. А ще можна експериментувати,як вийде зробити чорнило безбарвним. Адже зникає воно не тільки від тертя гумкою на корпусі ручки, а й від пару з чайника, від вогню запальнички, при нагріві на батареї і навіть від швидкого тертя паперу пальцем!

   Переваги ручки «Пиши-Стирай»

   Ще не вирішили, чи потрібна Вам ручка-стирачка? Вона має багато переваг перед звичайними ручками та простими олівцями:

   • виправлення помилокбез особливих зусиль у вже написаному тексті;
   • таємне листування;
   • легше видалення чорнил з одягу та інших речей у випадку протікання ручки;
   • не ламається грифель на відміну від олівця;
   • не потрібно заточувати;
   • великий вибір кольорів чорнила;
   • не розмазується рукою після висихання;
   • скорочує час і спрощує виконання домашніх завдань.

   Ручка «Пиши-Стирай» робить процес письма комфортним і приємним як для дітей, так і для дорослих.

   На що звернути увагу при виборі ручки з функцією стирання

   Ринок канцтоварів пропонує величезний асортимент письмового приладдя під будь-які потреби. Всі товари для письма різняться формою, тривалістю використання, різновидом пасти, кольорами та ін. Якщо вам потрібна ручка-стирачка, стрижень до неї з відповідним чорнилом або комплект ручок «Пиши-Стирай», при купівлі зверніть увагу на наступні характеристики:

   • колір чорнила – найчастіше виробники пропонують сині, чорні та фіолетові ручки, хоча кольорова гама значно ширша;
   • формаручки – тригранна форма буде зручною при довгому письмі, її часто вибирають для дітей. Також є моделі з ергономічними вставками зі спеціального матеріалу для пальців для зручного обхвату, перешкоджання ковзанню й легшого керування;
   • матеріал корпусу – відомі виробники зазвичай виготовляють приладдя із високоякісного пластику, безпечного для здоров’я дітей і дорослих;
   • товщина писального вузла – від неї залежить ширина лінії при письмі. Найпростіше знайти письмове приладдя з писальним вузлом діаметром 0,5-0,7 мм. Якщо подобається писати «товсто», то краще вибрати більший показник. Тим, хто любить писати тонкими літерами, варто придбати ручку з гострим писальним вузлом;
   • наявність ковпачка – ковпачок, що щільно замикається, захищає пасту від висихання, це подовжує термін її експлуатації. Також він запобігає забрудненню одягу, зошитів та інших речей;
   • наявність вбудованої гумки – ручка, що пише-стирає, обов’язково має гумку зі щільного матеріалу, адже саме вона допомагає знебарвити чорнило.

   При виборі ручок для багатьох важливим критерієм вибору є ціна. Нині недорого купити ручку-стирачку цілком реально, не сумніваючись у її відмінній якості. Саме така продукція представлена на сайті www.chaspik.ua.

   Відомі бренди ручок-стирачок в інтернет-магазині «Час-Пік»

   Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує два типи продукції – ручка-стирачкаPilot та M&G. Обидва виробники виготовляють якісне письмове приладдя, що вже багато років радує споживачів і не втрачає своєї популярності.

   Ручка-стирачкаPilot

   Японська компанія Pilot почала працювати понад 100 років тому – в 1918. Спочатку підприємство функціонувало завдяки професору Ріосуке Намікі. Він поставив собі за мету вдосконалити письмові інструменти, якими користувалися його студенти та він сам. І він досяг поставленої мети.

   Наразі бренд Pilot знають по всьому світу, а ручки цього виробника мають величезний попит. Одним із останніх досягнень компанії стали ручки з термочутливими чорнилами, які можна стирати. У світі продано вже понад 1,5 млрд такого письмового приладдя.

   Ручка-стирачка Pilot має змінний стрижень із гелевим чорнилом і жорстку гумку на кінчику корпусу. Напис стирається завдяки нагріванню, при цьому аркуш не пошкоджується, а виправлення залишається непомітним. Лінійка пропонує кілька кольорів на вибір: синій, чорний, зелений, червоний, фіолетовий. Одна з найпопулярніших серій – це ручка-стирачка Пілот Frixion Ball.

   Ручка-стирачка M&G

   Компанія M&G заснована в Китаї, при цьому продукція бренду має попит по всьому світу. Назва підприємства розшифровується як MorningGlory, що означає надію, життєву силу та відвагу. При виготовленні письмового приладдя виробник об’єднує традиційну китайську культуру письма та технології XXI сторіччя. У 2019 році M&G стала найбільшим у світі постачальником дерев’яних олівців.

   Ручки пиши-стирай M&G – це яскравий і різноманітний дизайн, якісне чорнило, що може стиратися, та тривалий термін використання. Якщо потрібна стильна ручка «Пиши-Стирай», китайський бренд запропонує вдалі варіанти за привабливою ціною.

   Де купити ручку-стирачку в Україні

   В нашому інтернет-магазині є великий вибір ручок-стирачок високої якості за демократичними цінами. У широкому асортименті представлене письмове приладдя з синім, чорним і фіолетовим чорнилом із писальним вузлом товщиною від 0,5 мм. Такі ручки чудово пишуть і легко стираються без пошкодження паперу.

   Щоб заощадити кошти, слідкуйте за нашими акційними пропозиціями. У розділах «Розпродаж» і «Акційні товари» регулярно з’являється нова продукція за привабливими цінами. У нас доступна до замовлення ручка-стирачка гуртом і в роздріб.

   Доставка нашого інтернет-магазину діє по всій Україні: Львів, Київ, Луцьк, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста. Фізичні магазини знаходяться у м. Львів, Дрогобич, Луцьк, Стрий, Самбір, Червоноград, в якихви можете забрати товари для письма та різноманітні канцтовари самостійно. В інші міста – Київ, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці – замовлення доставляються швидко за допомогою транспортних компаній.

   Поширені запитання