0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 368 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Колір:
   Товщина:
   Країна виробник:
   Кількість кольорів:
   Механізм подачі стрижня:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Колір:
   Товщина:
   Країна виробник:
   Кількість кольорів:
   Механізм подачі стрижня:
   Ручка Пиши - Стирай M&G синя, гелева Hello Giraffe "Самостираюча" 0,5 мм AKPB7372-Blue
   Середня оцінка: 5 (2 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   26.40
   Ручка гелева на масляній основі TENFON 0,7 мм, колір синій OG-5371
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   18.30
   Ручка чорнильна шкільна з закритим пером ZX-346
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   25.20

   Відобразити ще товари (40)

   Ручка є одним з найпоширеніших видів приладдя для письма. Ручки діляться на види в залежності від типу чорнил та будови пишучого вузла.

   Що таке Чорнильна ручка ?

   Чорнильна або як її ще називають перова ручка – це ручка яка має перо и пише чорнилами. Перо в чорнильних ручках може бути відкритим – це коли повністю видно пишучій вузол, або закритим це коли на зовні лише невеличкий фрагмент пера. На даний час переважає ручка з відкритим пером , майже всі виробники шкільного приладдя випускають ручки з відкритим пером

   Для заправки таких ручок використовують чорнила, вони можуть буди в банках, або в спеціальних капсулах. Ручка з капсульною системою подачі чорнил простіша в використанні, заправка ручки зводиться до видалення порожньої капсули і встановлення повної. Для заправки ручки чорнилом з флакону існує необхідність носити з собою флакон з чорнилами. Для школярів це може стати недоліком.

   Що таке кулькова ручка ?

   Кулькова ручка це ручка, в середині якої є стрижень с пастою-чорнилом і пишучим механізмом з кулькою. Кулькові ручки дуже популярні завдяки легкості у використанні і доступній ціні. Кулькові ручки пишуть чорнилами декількох кольорів – синя кулькова ручка і чорна кулькова ручка це одні з самих популярних ручок, окрім того є ручки які пишуть фіолетовим кольором, зеленим, червоним. Деякі виробники пропонують покупцям ручки які можуть писати декількома кольорами, тобто в середині ручки є стрижні декількох кольорів і користувач вибирає потрібний для письма колір.

   Гелева ручка як різновид ручки

   Гелева ручка це різновид кулькової ручки, однак,на відміну від звичайної кулькової ручки, гелева ручка має стрижень, що заправлений гелем, або іншою фарбуючою рідиною в основі якої лежить вода. Завдяки цьому чорнила мають меньшу в`язкість і краще проникають в папір, а написаний текст гелевою ручкою виглядає ніби як написаний чорнильною. Недоліками даних ручок є те, що розхід чорнил в них більший ніж в кулькових.

   Ручка Лінер

   Існує такий вид ручки, як лінер. Це ручка, стрижень якої містить туш. В основі пишучого вузла лежить тонка голка що забезпечує безперервну подачу чорнил. Завдяки цьому лінери дуже часто використовують для креслення та малюнків, де потрібні тонкі лініі.

   В нашому магазині Ви завжди зможете купити чорнильні, кулькові та гелеві ручки, лінери та ролери, капілярні ручки та стрижні за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк. Пропонуємо Вам вибір проміж багатьох європейських брендів, які багато років виготовляють письмове приладдя. В нашому магазині Ви знайдете ручки ТМ Stanger, Tenfon, Faber-Castell, Zebra, Piano, Lexi, Bic, Flair та інших брендів. Ви зможете купити ручку з стрижнем потрібного Вам кольору, та з необхідною товщиною пишучого вузла.

   Поширені запитання

   ✅ Які ручки можна придбати для школяра?

   ✅ Скільки коштують автоматичні ручки?

   Ручки продаються за дуже різними цінами, оскільки на них впливають матеріал виготовлення корпусу, тип чорнил, торгова марка та інші фактори. У нас представлені ручки в широкому діапазоні цін:

   Ручка кулькова Tenfon автоматична 0,7 мм, пластикова, колір синій B-5270

   Ручка масляна HiperClick-Click 0.7 мм, колір стрижня синій HA-130

   Ручка кулькова автоматична M&G “Magic”, товщина лінії 0,7 мм, колір синий ABPH9671

   Ручка гелева UNI - ball SIGNO 0,7 мм автомат, колір фіолетовий UMN-207