0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 357 товарів

  Ручка масляна TENFON 1,0 мм, колір синій OG-5371
  Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
  Ви дали оцінку: Не оцінено
  10.14 грн.

  Відобразити ще товари (60)

  Ручка є одним з найпоширеніших видів приладдя для письма. Ручки діляться на види в залежності від типу чорнил та будови пишучого вузла.

  Чорнильна ручка або як її ще називають перова ручка – це ручка яка має перо и пише чорнилами. Перо в чорнильних ручках може бути відкритим – це коли повністю видно пишучій вузол, або закритим це коли на зовні лише невеличкий фрагмент пера. На даний час переважає ручка з відкритим пером , майже всі виробники шкільного приладдя випускають ручки з відкритим пером

  Для заправки таких ручок використовують чорнила, вони можуть буди в банках, або в спеціальних капсулах. Ручка з капсульною системою подачі чорнил простіша в використанні, заправка ручки зводиться до видалення порожньої капсули і встановлення повної. Для заправки ручки чорнилом з флакону існує необхідність носити з собою флакон з чорнилами. Для школярів це може стати недоліком.

  Кулькова ручка це ручка, в середині якої є стрижень с пастою-чорнилом і пишучим механізмом з кулькою. Кулькові ручки дуже популярні завдяки легкості у використанні і доступній ціні. Кулькові ручки пишуть чорнилами декількох кольорів – синя кулькова ручка і чорна кулькова ручка це одні з самих популярних ручок, окрім того є ручки які пишуть фіолетовим кольором, зеленим, червоним. Деякі виробники пропонують покупцям ручки які можуть писати декількома кольорами, тобто в середині ручки є стрижні декількох кольорів і користувач вибирає потрібний для письма колір.

  Гелева ручка це різновид кулькової ручки, однак,на відміну від звичайної кулькової ручки, гелева ручка має стрижень, що заправлений гелем, або іншою фарбуючою рідиною в основі якої лежить вода. Завдяки цьому чорнила мають меньшу в`язкість і краще проникають в папір, а написаний текст гелевою ручкою виглядає ніби як написаний чорнильною. Недоліками даних ручок є те, що розхід чорнил в них більший ніж в кулькових.

  Існує такий вид ручки, як лінер. Це ручка, стрижень якої містить туш. В основі пишучого вузла лежить тонка голка що забезпечує безперервну подачу чорнил. Завдяки цьому лінери дуже часто використовують для креслення та малюнків, де потрібні тонкі лініі.

  В нашому магазині Ви завжди зможете купити чорнильні, кулькові та гелеві ручки, лінери та ролери, капілярні ручки та стрижні за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк. Пропонуємо Вам вибір проміж багатьох європейських брендів, які багато років виготовляють письмове приладдя. В нашому магазині Ви знайдете ручки ТМ Stanger, Tenfon, Faber-Castell, Zebra, Piano, Lexi, Bic, Flair та інших брендів. Ви зможете купити ручку з стрижнем потрібного Вам кольору, та з необхідною товщиною пишучого вузла.