0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 132 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Колір:
   Товщина:
   Країна виробник:
   Механізм подачі стрижня:
   Кількість кольорів:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Колір:
   Товщина:
   Країна виробник:
   Механізм подачі стрижня:
   Кількість кольорів:
   Ручка масляна Hiper Signature 0.7 мм, колір стрижня синій HO-100
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   14.70

   Відобразити ще товари (40)

   Кулькова ручка відноситься до класичної канцелярії першої необхідності, яка активно використовується в школах, вузах та офісах. У цьому розділі інтернет-магазину Час-Пік Ви можете підібрати та купити кулькові ручки високої якості з доставкою по Україні. Тут Ви знайдете моделі від відомих виробників, серед яких Tenfon, Eco-Eagle, Bic, Hiper, Schneider, Piano, Flair та інші.

   Особливості та характеристики кулькових ручок

   Кулькова ручка складається з корпусної частини та стержня з чорнилом. Саме від якості цих елементів залежить чіткість та рівність нанесення. Кулькові ручки активно використовуються в навчальних закладах, офісах, державних та комерційних установах, а також купуються для домашнього використання.

   Завдяки великому вибору кулькових ручок на ринку канцелярії, можна підібрати модель під власний смак та вимоги:

   • довжину та товщину корпусу;
   • постійний чи змінний стержень;
   • з автоматичним механізмом чи без нього;
   • наявність ковпачка та його дизайн.

   Щоб попередити «розмазування» тексту, краще замовити кулькову ручку від надійного та перевіреного виробника.

   Як вибирати ручку з кульковим стержнем

   Перш ніж купити кулькову ручку, потрібно уточнити наступні три аспекти:

   1. Призначення. Якщо писати Ви будете лише час від часу, можна вибрати більш дорогу модель. Для постійного використання та написання конспектів, більше підійдуть недорогі та якісні набори.
   2. Товщина кінчика стержня. Стандартна товщина від 0,5 до 0,7 мм, але також бувають більш рідкісні тонкі кінчики 0,36 — 1,4 мм. Тут вибір залежить виключно від смакових уподобань. Також можна відштовхуватися від наступного: для дрібного почерку підійде тонкий наконечник, а для розгонистих букв — товщий.
   3. Колір. Документація, шкільні конспекти, різні бланки та інше по стандарту заповнюється ручкою синього кольору. Чорна ручка частіше використовується для особистих нотаток, текстів, а також є необхідним атрибутом в деяких компаніях. Інші кольори найчастіше потрібні для декоративного оформлення чи візуального виділення певних моментів. 

   Дизайн не настільки важливий: Ви можете купити як просту прозору ручку з однотонним ковпачком, так і функціональну автоматичну ручку з декоративним оформленням.

   Важливо! Надмірний декор або нестандартна форма може ускладнити сам процес використання. Для дітей потрібно брати моделі без дрібних деталей, які можна відгризти та проковтнути.

   Де купити кулькову ручку в Україні

   Якщо Вам знадобилася якісна кулькова ручка, купити її можна в цьому розділі магазина Час-Пік. Зручна система навігації та лаконічний інтерфейс дозволяють максимально швидко відфільтрувати товари виходячи з Ваших критеріїв та вибрати потрібні моделі. Якщо у Вас з'явилися питання, просто зв'яжіться з нашим менеджером по телефону.

   Ви можете замовити кулькові ручки та іншу канцелярію у Львові чи в Луцьку, а також скористатися оперативною доставкою в Київ або в інші регіони України.

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштує кулькова ручка з синім чорнилом?

   ✅ Які можна купити ручки для школи?